1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לנסות LSD לראשונה

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י cooldude1212, ‏23/7/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אחרי חודשים של חקירה באינטרנט והפלת ראשים אינטנסיבית. באלי לנסות LSD.
    אני מעשן די הרבה והגעתי למצבים די הזייתיים. אני שם לב שלא משנה כמה חרדה יש בתוך תוכי אני יכול לשמור על עצמי רגוע. וגם כשעישנתי 2.5 גרם בפעם אחת שכבתי במיטה ואמרתי לעצמי שזה רק אוברדוס זמני ונרגעתי..וזה היה די מפגר, הזיות בשפע.

קיצור אני די שפוי. בלי עבר של חרדות או משהו בסגנון
    יש לי כיוון ל-LSD. כמה טוב אני לא יודע. בירוק הבחור הזה פצצה.
    אז העניין הוא כזה..זה התוודות ראשונה בפורום. אני קצת צעיר
    כמה צעיר? לא ננקוב במספר מסוים, עדיין לא חוקי פשוט.

מבחינה של בגרות מנטלית אני סמוך ובטוח שאני מספיק בוגר לזה. לא הביטחון הרגיל אלא ממש אני בידיעה שנפשית אני די מסוגל להתמודד עם זה. מה שלא יבוא לי מול העיניים..שאלוהים יתגלה לי בפנים זה לא ממש יהיה לי אכפת אני לא אלחץ.

העניין הוא שיש כמה דברים שמדאיגים אותי.
    אז ככה, אני מעוניין לנסות את הדבר הכי קרוב שיש ל-LSD-25. לא מעוניין בכימיקלי מחקר מסוימים. ה-LSD המקורי בכלל מסתובב בארץ? הבנתי שהדברים שהכי דומים בארץ הם עדיין לא הדבר האמיתי. לא מדבר על חומר שהופמן הכין. פשוט המולקולה LSD. אפשר להשיג בארץ?

חוץ מזה, מה המינון לדעתכם למשתמש מתחיל. כזה שכן רוצה לקבל חוויה של LSD אבל ממש לא רוצה לקחת אותה למקום רציני על ההתחלה. מינון שיתן לי להבין במה מדובר.

בנוסף לכל זה. אני רוצה לדעת אם יש ל-LSD השפעה של מעבר. אני לדוגמה עכשיו מצטיין בלימודים. תלמיד של 95+ במגמה ותיכון מכובדים. בונה על ללמוד באוניברסיטה לתואר שני..המון שאיפות להגיע גבוה. עושה את כל זה בכיף שלי ולא כי מכריחים אותי. בנוסף גם אני עובד בעבודה די מכובדת שאני משקיע בה המון שעות עבודה כי אני חוסך כסף לעתיד. הבנתי שאחרי LSD הפרספקטיבה משתנה קצת, מסתכלים על הדברים אחרת.
    מה שאני מפחד זה שה-LSD יגרום לי להבין דברים קצת לא נכונים ואז אחליט לזנוח משהו שהשקעתי בו הרבה זמן. לא ברור מה, אבל הפחד הוא ש-LSD יגרום לי להזניח משהו פשוט.
    זה קורה? דברים כאלה קורים?

יש לי דילרים בעיקר של ירוק. חלק איכותיים יותר חלק פחות. לחלקם יש גם במלאי MD ו-LSD. לסמוך על אנשים כאלה? זה בסה"כ סטלנים שמארגנים סטלנים אחרים. יש סיכוי אצל ח'ברה כאלה יהיה LSD אמיתי או שזה איכות ירודה ככל הנראה? לא ברור לי. אני דואג שאקבל כימקל מחקרי מסוים סטייל NBOME. אפשר להשיג בדארקנט משהו טהור יחסית?

יש לציין, עד היום ההתנסויות שלי בסמים הם - קנאביס, אלכוהול, וכדורים נגד חרדה. (הכדורים נגד חרדה סתם לקחתי כי הרופא אמר לי לקחת בתקופה של סטרס. זה היה לפני כמה שנים, לא עשו לי כלום חוץ מלהרדים אותי)

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    היי,

אני יכול לענות לך על הכל אבל לא בטוח שהאמת תמצא חן בעיניך. להמשיך?

Umus אוהב/ת את זה.
  3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    כן. איזה מין שאלה זאת.
    באתי לקבל תשובה אמיתית, לא לשמוע את מה שאני רוצה.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זאת שאלה מתחשבת, מכיוון שהתשובות שלי מנפצות המון בועות ואנשים נוטים לקחת את זה קשה ולהצטער על זה שהם שאלו. אני לא ניזון משמועות או ממאמרים באינטרנט, כל תשובה שלי מורכבת מנסיונות ובדיקות שערכתי בעצמי. תעשה עם המידע הזה מה שאתה מוצא לנכון.

אני התחלתי את המסע הרוחני שלי בגיל 16, כשבגיל 17 כבר אכלתי את הקרטון הראשון. לפי התיאורים שלך אני מניח שאתה באיזור הגיל הזה. לא רואה סיבה למה לא להתנסות בחומרים פסיכדליים בגיל הזה, לי זה עשה רק טוב. או יותר נכון זה לא עשה אותי יותר דפוק ממה שהייתי לפני כן :) אני שמח שהתנסיתי ב-LSD לפני הצבא כי הוא עזר לי לעצב את האישיות ולהחליט מה אני רוצה לעשות עם החיים שלי.

לגבי סוגי חומרים, אני אסביר לך איך זה עובד:

LSD הוא לא חומר כלכלי. לא משתלם להתעסק איתו בתור דילר כי הוא יקר לייצור ומאוד קשה להפיץ אותו. דילר יעדיף למכור כימיקלים אחרים שעולים חמישית מחיר ולא יושבים עליו כבד בכיס מבחינת מלאי. זה שהדילר שלך מוכר לך וויד טוב לא אומר שום דבר על איכות הכימיקלים שהוא מחזיק. אלו מקורות שונים לחלוטין ורוב הסיכויים שאין לו מושג בכלל איזה חומר הוא מציע לך.

מי שכבר כן הצליח להשיג LSD אלה אנשים שחיפשו באופן מיוחד את החומר הזה. הוא לא "נוחת" בטעות אצל מישהו. מי שהשיג אותו ידע בדיוק מה הוא מחפש. אם הדילר שלך הוא לא פריק של LSD, מהסוג שחשוב לו לדעת מאיפה זה הגיע, מי הכימאי שסינתז אותו ומאיזה מרכיבים הוא התחיל את כל תהליך הסינתוז - אין סיכוי שמה שהוא מציע לך זה LSD.

מתוך למעלה מ-30 סוגים שונים של LSD מודרני שניסיתי בשנתיים האחרונות, שני סוגים היו קרובים יותר מאחרים למוצר של הופמן. ואפילו הם רחוקים מאוד מהמקור. אני לא חושב שמי שלא ניסה LSD אמיתי יבין מה הוא מפספס או כמה שהחומרים המחליפים לא מתקרבים בהשפעות הפסיכולוגיות לדבר האמיתי, אז אני כן אמליץ בסוף התגובה על הסוגים שאני באופן אישי הצלחתי להפיק מהם משהו, כך שלך הם ללא ספק יתנו חוויה עוצמתית.

כל חומר פסיכדלי עוזר לך להסתכל על החיים שלך מזווית שונה. אין דבר כזה בחירות לא נכונות. אם להיות פילוסופיים, אני מאמין שכל דבר שקורה לנו בחיים אמור לקרות, לא משנה מה נעשה או באיזו דרך בחרנו ללכת. מה שצריך לקרות קורה! ה-LSD המודרני, בהנחה שהצלחת להשיג חומר נורמלי, בסך הכל מסייע להבין מי אתה. הוא לא יסלול לך את הדרך קדימה, בשונה מה-LSD המקורי, אבל כן יפלו לך המון אסימונים ואתה תלמד דברים חדשים על עצמך והיכולות שלך.

מה כן עובד?

LSD לא קונים בארץ. תזמין מדארקנט. גם שם מה שמניע את כולם זה כסף אבל מדי פעם מגיעים לשם בטעות קריסטלים נדירים, כמו הבלאק אמבר ולאמה סוקס.

בהצלחה במסע ושמור על עצמך!

#4 שולגין, ‏23/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏23/7/16
    קנבינואיד ו-SuperWeed אוהבים את זה.
  5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תודה על התשובה המפורטת
    אכן אני בהחלט בגיל שציינת. בערך בן 17.

הזמנה של LSD מהדארקנט עלולה להסתבך איכשהו? יש סיכוי שימצאו את זה ויעצרו אותי?
    בנוסף לכך, החומרים שנמכרים היום כ"LSD" והם בעצם כימקלי מחקר. מה הנזקים שלהם, ומה השוני שלהם בעצם מה-LSD האמיתי.
    האם יש לך המלצה לונדור מסוים מהדארקנט?

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ברור שההזמנה עלולה להסתבך, אתה מזמין סמים לא חוקיים בדואר. תמיד יש סיכון, לכן כדאי ליצור תיבה פיקטיבית ותמיד לוודא ששולחים לך דואר רגיל בלי טרקינג. קרטונים פחות מסוכן להזמין בדואר אבל גם מעטפות כאלה נתפסות מדי פעם.

יש כימיקלים שלא עושים נזק, כמו ALD-52 ו-1P-LSD, למשל. השוני הוא בהכל. אומנם כל חומר שקרוב למשפחה יגרום לך לראות צבעים חדים יותר ועיוות של המציאות, אבל זה לא אומר שזה LSD. מי שלא ניסה LSD לא יכול לדעת, אז עדיף לא להזמין מכל אחד.

חפש את Mr Pickles. הוא מביא לפעמים כמות מצומצמת של בלאק אמבר והוא היחיד שדרכו אפשר להשיג את הקריסטל הזה. יש לו עוד מוצרים בחנות, לא משהו שהייתי מתעכב עליו.

7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    טוב החלטתי שכך זה יהיה.
    לפני שאארגן לעצמי LSD מההמלצות של שולגין. אתנסה קודם כל בפסיכדלים קצת יותר חלשים לראות איך אני מתמודד.
    "פסיכדלים"
    הרעיון פה נורא פשוט, קנאביס באכילה הוא פסיכדלי קצת. בעיקר במינונים גבוהים

אז בשביל להבין איך התמונה נראית. אני אצרוך כנראה גרם שלם באכילה. לשם השוואה, הכמות הזאת בעישון תיהיה בשבילי מאוד מאוד אינטנסיבית.

פשוט נאכל גרם לאחר שחומם לטמפ' הנכונה לזמן הנכון.
    יהיה מה שיהיה, מקסימום? נרדם..
    לפי מה שהבנתי במינון שכזה זה אמור להיות די קרוב לפסיכדלי קל. עם קצת ויזואל..

אם אחרי זה אשאר כמו שצריך ואעבור את החוויה ברגיל. כנראה שאזמין LSD מהדארקנט

זה בעצם ביטוח לכך שאני יכול להישאר שפוי גם במצבים די אינטנסיבים. אני בודק את זה כי אני צעיר ויש תמיד את הפחד הלא מודע הזה של לאבד שליטה.

Reem65455 אוהב/ת את זה.
  8. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    אין טעם זה פשוט לא אותו דבר.. במיוחד בדלקה הראשונה שיש הרבה דברים לא ברורים, מה שקשוח זה לא שאתה אוכל אותה, אלא שאתה אוכל אותה ממשהו שאתה לא מכיר ולא יודע אפילו איך לעכל, עובר בך כל כך הרבה מידע ומחשבות ואתה פשוט מודע להכל בצורה מפגרת.. זה כמו משקל על הראש וככל שאתה נכנס לזה יותר המשקל נהיה יותר כבד
    נסה להשיג מידע על אסיד מאנשים שניסו ולקרוא כמה שיותר ולנסות להתכונן לזה נפשית,להיות כמה שיותר מאורגן מבחינת הכל כדי שהדלקה תהיה כמה שיותר טובה

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    בגדול שולגין והבחור החביב שמעליי כבר ענו לך,
    אבל אני אחדד לך משהו,
    LSD וקנאביס הם עולמות שונים לגמרי, ל ג מ ר י !
    אני אפילו לא יודעת להסביר כמה זה שונה ואיך אני אדם כל כךךך מאושר ומהורהר על LSD, ועל קנאביס אני סתם סטלנית מהורהרת :)
    אני אישית לא הייתי לוקחת LSD בגיל שלך, עדיין לא סיימת את ההתפתחות הקוגנטיבית שלך. תקח אחרי הצבא, בהצלחה!

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה היית רושמת לו במקום?

11. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אני חייב לעדכן.
    לפני כמה ימים כשרשמתי את ההודעה לקחתי גרם .2 של קנאביס באכילה וקיבלתי משהו דומה לטריפ אבל רק מבחינה וויזואלית. מבחינה מנטאלית זה לא מזכיר LSD בשיט!

היום, במשך כל היום הזה משבע בבוקר אני וחברה שלי היינו בבית שלי. שנינו שמנו בול על הלשון. השגנו אותו מחבר שמכיר כמה אנשים ולטענתם זה איכות סבבה לגמרי. לא היה טעם בכלל. רק מרקם של קרטון חח
    בקיצור לקחנו
    אחרי שעה בערך שנינו התחלנו לקבל כאלה ציחקוקים..
    אחכ התחיל לי מין הזיות נניח הזזתי תיד שלי אז ראיתי סוג של שובל כאילו לוקח לה זמן לעבור
    וכשעצמתי תעיניים ראיתי דברים
    ההזיות הויזואליות זה באמת לא עניין אותי. מה שהלך לי בפן המנטלי זה משהו אחר. הרגשתי ממש מחובר איכשהו עם העולם וספציפית עם בת הזוג שלי. כאילו אנחנו קוראים את המחשבות אחד של השני..משהו שאי אפשר לתאר בכלל

יכול להיות שקצת טיפשי לקחת בגיל כזה. אבל וואלה? אני לא מרגיש שנדפקתי, ואני לא רואה את עצמי נדפק. אני משום מה מרגיש הרבה יותר בוגר ובעל שליטה עצמית מאשר הרבה אנשים בני 20+ שאני מכיר

לא יצא לי איזה מסקנות רוחניות לגבי מהטריפ הזה. מה שכן אני חייב לציין שהקשר ביני לבין חברה שלי ממש אבל ממש התהדק בגלל זה..הייתה איזה תחושה שקשה לתאר ממש כאילו אני מאבד את עצמי וניהיה היא וככה גם היא הרגישה לגבי כאילו התחלפנו משהו הזוי. ולכל התוהי

לא חושב שאעשה את זה שוב בשנה הקרובה. זה רציני. זה לא "הנאה" כמו קנאביס. זה ממש רציני.

מה שבטוח הבנתי זה שהחומר הזה מקרב לבבות בצורה מסוימת.

אה, ושילוב של קנאביס זה ממש ממש כיף! מרגיע מאוד תראש

עכשיו עברו כבר יותר מ-12 שעות ואני עדיין מרגיש משהו אבל זה ממש חלש

יש לי תחושה של אופטימיות כזאת אני מסתכל על העולם בצורה שונה גם.

gal123 אוהב/ת את זה.
  12. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    הייתי מספרת לו שLSD, גם לא LSD25 היה משנה לו את החיים, שזה כמו המטריקס אבל REAL SHIT.
    מאז שאני לקחתי אסיד העולם התהפך עליי, בהתחלה פחדתי, היום אני מקבלת את זה באהבה ואושר
    הצבעים מתחדדים, פתאום עצים עם פריחה סגולה נראים לי סגולים יותר ובוהקים, אותיות בולטות יותר
    לכל מחשבה יש תובנה כל כך עמוקה, כל משפט גורם לתהיה רצינית
    פתאום הכל נהיה עמוק. אני טיפוס שלא מתרגש בדרך כלל מבני אדם, אבל פתאום זה התחדד בטירוף, פעם ניסיתי להבין מה מניע אנשים להתנהג כמו אידיוטים, היום אני מבינה שאנשים פשוט דבילים חח. או שזה חלק מההתבגרות שלי..
    אני באמת לא יודעת להסביר, כי רק אנשים על LSD יודעים על מה אני מדברת. כשאתה בתוך הטריפ אתה פשוט יודע הכל, אני זוכרת שהסתובבתי ברחבי אמסטרדם וידעתי מה הבעיה של כל אדם שעבר מולי, מי אדם טוב, מי רע.
    ראיתי זוגות עוברים וראיתי מי כנוע, מי דומיננטי. ראיתי את אלוהים, ראיתי את האושר ואת הרוע. זה משהו מדהים שאני לא יודעת איך להסביר, והמון אנשים שהתנסו אומרים את אותם הדברים בדיוק כמוני.
    יש כאלו שרואים את זה כחוויה מטלטלת, אני באמת אוהבת את החומר המדהים הזה, גם בטריפים רעים הוא כאן כדי ללמד אותי. כמובן מבלי להיסחף עם המינונים או לעשות כל הזמן, כן? :).

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  13. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    נשמע כמו טריפ יפה ומדהים :). אסיד מחבר נשמות, אני לא יודעת להסביר אפילו.
    אני אישית נהנית מאסיד, החוויה הזו מטלטלת אותי בקטע טוב, אבל זו הייתה פעם ראשונה שלך אז זה הגיוני :)
    מומלץ גם לצאת לטבע ולשמוע מוזיקה טובה.
    היו לך תופעות לוואי גופניות למיניהן?
    ודרך אגב, עכשיו אחרי האסיד שלקחת, בזמן שתעשן ירוק זה ישתנה לך. הירוק יהיה יותר פסיכאדלי וההשפעה תהיה פסיכאדלית על המוח, זה ידוע. :) אני אישית מוצאת קנאביס יותר מהרהר מאשר אסיד, אבל זו רק אני!:)

14. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תופעות לוואי גופניות? לא ממש. הרגשתי קצת עירני בזמן הטריפ. היה באלי ללכת ולא יכלתי לעמוד.
    אולי כאב בטן קל. אבל זה ממש קליל

אני חייב לציין עם הזמן שעבר מהטריפ אני רק מתחיל להבין כמה הוא משנה אותך. הוא בהחלט שינה לי כמה דברים באישיות. קשה לציין ספציפית משהו השתנה במחשבה פשוט.
    בנוסף, אין לכם מושג כמה החומר הזה תרם למערכת יחסים שלי. החומר הזה פשוט מקרב לבבות.

15. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    דרך אגב משהו ש @What_ever אמרה
    ירוק מרגיש שונה. לא יודע אם פסיכדלי יותר.
    פשוט מרגיש שונה לגמרי...
    אבל משום מה, זה לא נראה לי שהשינוי זה הירק עצמו איך הוא פועל במוח. השינוי זה הגישה שלי וההסתכלות שלי על הדברים. זה למה הוא מרגיש שונה (אני חושב)

ומשהו חדש, היום לקחתי ריטלין. זה מה שאני עושה כשאני צריך ללמוד..
    משום מה התחלתי לשים לב למין טריפ לא נעים מריטלין. תחושה מתכתית ולא נעימה
    ושתיהיו בעניין, לקחתי ריטלין 8 שנים לפני החווית LSD הזאתי. אולי זה פתח לי את העיניים לגבי זה שריטלין זה זבל טהור.
    זה אשכרה הרגיש לי לא טוב. ואני בן אדם שבד"כ ממש סבבה עם ריטלין וזה עושה לי אחלה (בלימודים לפחות)

16. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    שמח שיצא לך לנסות, זה באמת חומר מדהים, וזה בא מאחד בגיל שלך שגם לו יש ניסיון איתו. ממליץ בחום o3welle מ Alphabay
    או
    MrPickles - TMG

קח או BlackAmber של Pickles או כל דבר של o3welle

17. kushi

kushi חבר חדש

לייקים:
    6
    יש מצב לכתובת של TMG ? אני שעה כבר לא מצליח למצוא לינק אקטואלי

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677