1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה זמן לעשות הפסקה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י cooldude1212, ‏15/8/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מעשן בתקופות..יש תקופה ככה אני מעשן פעמיים ביום
    ואז תקופה מעשן פעמיים בשבוע.

קיצור אני עכשיו בתקופה של קרוב ל-3 שבועות שמעשן איזה פעמיים ביום. עושה הפסקה קלילה ביותר ואז חוזר לסדר של עישון פעם ביומיים כזה.
    אני מפתח סבילות די מהר

כמה זמן הפסקה לעשות עכשיו על מנת שהסיבולת תרד קצת? 3 יום מספיק?

אני בונה על לעשות הפסקה 3 יום. ואז לחזור לעשן פעם ביומיים.

2. TurboWin

TurboWin קנאביסט

לייקים:
    36
    תעשה הפסקה של שבוע ואז תעשן קצת נקי,אתה תזכר שוב למה התחלתה לעשן מלכתחילה.

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    כך או כך אני מעשן נקי.

אני שואל את עצמי. האם ההבדל בין הפסקה ל-3 יום לבין הפסקה של שבוע זה משמעותי כל כך.

בסה"כ זמן מחצית החיים של THC הוא לא ארוך במיוחד. אפשר להניח שאפילו אחרי צריכה מסיבית 3 יום הפסקה ו-95% מהחומר כבר לא בדם שלך.

לא מחפש את הסטלות הראשונות..פשוט מחפש להתמסטל טיפה יותר מכמויות קטנות. ואני מעשן חומר איכותי. ממש אבל.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נראה לי שאתה מבלבל בין זמן מחצית חיים (λ) לזמן מחצית חיים מטאבולי (כמה זמן לפירוק מטאבולי).
    בשני המקרים זמן מחצית החיים הוא ארוך.
    מה שאתה לא לוקח בחשבון הוא כמה רצפטורים יש ל בגוף לאחר שימוש אינטנסיבי (היפר סנסיטיבציה).

מה שאני מנסה להגיד הוא שיכול לקחת הרבה זמן עד שכמות הרצפטורים בגוף שלך תרד, וקצב פירוק של המטאבוליט הספציפי ירד.
    כמה זמן? יכול להיות הרבה זמן יכול להיות ממש הרבה זמן. סביר להניח שהרבה יותר משבוע.

5. TurboWin

TurboWin קנאביסט

לייקים:
    36
    עד כמה משמעותי ההבדל לא יודע להגיד כל אחד והגוף שלו.
    הפסקה של 3-4 ימים יכולה גם בהחלט לאפס אותך קצת ואתה תהנה הרבה יותר .

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אז מה שאתה אומר זה שבעצם הזמן מחצית חיים לא באמת משנה משהו?

עכשיו בוא נעבור לפרקטיקה לגבי הנושא שלי. אני מעשן כרגע שבועיים וקצת ברצף כל יום פעמיים ביום. זה לא איזה סיבולת מפגרת. אני לא מעשן שנים. בטח שלא ברצף.

כמה ימים אני צריך להפסיק בשביל לקבל השפעה מחצי כמות? זה בדיוק מה שחיפשתי עם העניין של מחצית חיים. נטען של-THC זמן מחצית חיים של עד כ-59 שעות. חשבתי אם אעשה הפסקה 3 יום - אוכל להתמסטל באותה רמה מחצי כמות...

הנושא הזה פשוט מורכב למדי. הבנתי שזה גם אינדיבידואלי לגבי תפקוד גוף של אנשים.

אני לא אשכח פעם פעם. בפעמים ה-1-5 שהתמסטלתי..זה היה כזה דבר קדוש שאין לתאר. אני אתאיסט לגמרי ואני אפציר ואומר שעם אפס סיבולת ו-0.2 ירוק איכותי - אתה מקבל חוויה רוחנית. אתה שומע את הרעש הסטטי באוויר..

אין כאלה דברים.

TurboWin אוהב/ת את זה.
  7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תנסה שבוע הפסקה, לא עבד? תכפיל לשבועיים הפסקה. לא עבד? תכפיל שוב.
    דה סינסיטיזציה של הרצפטורים יכול לקחת הרבה זמן.

8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אחלה. אני מניח שאתחיל מהפסקה של 3 יום בלי עישונים. לראות מה זה עושה..

ואז 6. 12. 24. והלאה. עד שאגיע למצב שאני יכול לחוות שוב את הסטלה הראשונה. בטח יקח לי שנה

נושא שאני לא מבין - אם כל עניין הסיבולת טמון ברצפטורים. איך זה שיש זנים, שלא משנה כמה פאקינג סיבולת יש לך - הם יפוצצו אותך מחדש?
    גולדן דיזל של @Fonzee לדוגמה. הוא טוען שלא משנה מה קשה לפתח סבילות..זה מכה כל פעם חדש.
    ואני מכיר עוד הרבה זנים אחרים שלפחות בשבילי - יכלתי לעשן 24\7 בלי לפתח שום סיבולת למשך שבועות.

האם יכול להיות שבזנים כאלה יש קנבינואידים שמגיעים לרצפטורים אחרים? אני באמת לא מבין את זה.

9. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    מנסיון אישי שלי, רק אחרי הפסקה של בערך חודשיים הרגשתי שוב כאילו אני מעשן חדש.. וגם אז זה עבר די מהר.. נגיד, שבוע-שבועיים..:/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!