1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חומרי הדברה בקנאביס רפואי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י בן אדם, ‏8/6/16.

1. john john

john john חבר חדש

לייקים:
    0
    חבל מאוד שהמגזין לא עושה את עבודתו העיתונאית נאמנה ומפרסם את שמות החברות.
    וכך שומר על ציבור המטופלים.
    :(

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תיקון עולם עם חריגה של פי 2400 בחומרי הדברה.

בעניין אחוזי ה-THC. ערן אלמוג של תיקון עולם שמוצהר שהוא בין 24% ל-28%. בפועל הראה 5.44.
    ארז של תיקון עולם מוצהר כי הוא 20% THC ובפועל נמצא 7.68

בסה"כ בערך 90% מהדברים החריגים הן בהדברה והן בנתוני הקנבינואידים - תיקון עולם.

מידע מסויים שהגיע אלי טוען שאצל שיח זה דווקא הההפך, וטיל תכלת הראה בבדיקות 30% THC בזמן שמוצהר 28.5%. והאמת היא שקל להאמין כי הזן הזה מפוצץ מדי.

זה לא הכל שחור ולבן, מגזין קנאביס וגם חדשות עשר (ששם שידרו את הכתבה) אוהבים לעשות דרמות ומה שהם עשו זה להראות את הצד הרע בקנאביס רפואי. בדקו את כמעט כל החברות, אבל בכתבה שמו אך ורק את שלושת החברות שהראו בעיות.

בכוונה לא הראו את החברות שעשו עבודה טובה דווקא.

דודה, NightHawk ו-בן אדם אוהבים את זה.
  3. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    תודה על המידע - אני בטוח שזה חשוב מאוד להרבה אנשים.
    ומה לעשות שכותרות כאלו מכניסות יותר אנשים לכתבה, בכל זאת, האתר צריך להתקיים איכשהו.. מבעס, אבל בלחץ ניתן להבין.

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    זה כולם. הם לא מסתירים את זה. אתה יכול להתקשר ולשאול בעצמך..

בשיח למשל טענו שבשלב הפריחה הם לא מרססים בכלל, בבטר אמרו לי שכמו כולם בעולם
    גם הם מרססים.

השאלה אם מה שמגיע בסופו של דבר נקי משאריות או לא..

5. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24

מעניין אותי היה לבדוק כמה זנים שקיבלתי בעבר משאיפה לחים, הייתי מעשן וכבר איבדתי כל השפעה, חשבתי שאו שפיתחתי סיבלות של סנופ-דוג או שמה שקיבלתי כנראה לא בעל אותם אחוזים כפי שהוא מתיימר להיות... כנראה שזה היה המצב, ואחרי זה פתאום נגמר המינון הרבה לפני סוף החודש...

בכל אופן זה מה שקורה שהמדינה מתנהלת כמו שכונה, לא יכול להיות שחברות שמקבלות אישור בלעדי מהמדינה לספק מוצר רפואי בכלל נוהגות בחוסר שקיפות כזה וללא גורם מפקח, אבל אני לא מתפלא.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!