1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס להסרת כאבים לקשיש?

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Asan24, ‏24/8/16.

1. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    לסבא שלי יש כאבי גב חזקים וכאבי רגליים. הוא לא רוצה לקחת כל מיני תרופות/משכחי כאבים כימיים שהורסים את הגוף. רפואי לא יאשרו לו כי הוא למרבה המזל לא עומד בתנאים. עישון גם לא בא בחשבון אז חשבתי להכין לו חמאה או תמצית לתה. השאלה אם יש אפשרות להכין לו משהו כדי שלא יתמסטל אלא רק יעזור לו לכאבים?

2. AvAdon

AvAdon חבר חדש

לייקים:
    5
    ממליץ על מיצוי עם חמאה מזוקקת (ghee) , יעיל ביותר וקל לשלוט במינון .
    לגבי ההשפעה הרצויה , זה כבר יותר תלוי בזן , אפשר גם לערבב כמה זנים ביחד בהכנת החמאה ואף רצוי.
    אפשר להשתמש בכל חלקי הצמח למעט השורשים.

3. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אף פעם לא שמעתי על חמאה מזוקקת, אני מכיר חמאת קנאביס. הghee משהו שונה? אם לדוגמא אני מכין מak47 אז הוא לא יקבל סטלות אם יהיה מינון קטן? רק הקלת כאב?

4. AvAdon

AvAdon חבר חדש

לייקים:
    5
    חמאה מזוקקת נקרא גם "סמנא" או "גהי"
    חפש גהי בויקיפדיה
    כמו כן יש מדריכים להכנה ghee מעושר בקנאביס ברשת.

העיקרון זהה להכנת חמאת קנאביס רק שאת החמאה מחממים קודם בכדי להפריד את השומן משאר תוצרי החלב ואז ממצים את הצמח (פרחים , עלים וגבעולים) בשומן בלבד.

שוב פעם לגבי ההשפעה זה תלוי מאוד בזן עצמו , וכמו כן במשך זמן המיצוי , מיצוי ארוך יותר יתן מיצוי מעושר יותר ב cbd לעומת מיצוי קצר יותר שיתן יותר thc.

אני לא יכול לחתום לך שלא יהיה בכלל השפעה פסיכואקטיבית (סאטלה)
    , אבל אני במקומך הייתי מחפש קודם כמה זנים עשירים ב cbd ועניים ב thc , שנמצאו כמתאמים לשיכוך כאבים.

כמו כן חשוב לציין שההשפעה בצריכה שבעיכול שונה מעישון , לוקח זמן להשפעה להבנות אבל היא יכול להיות עוצמתית וממושכת יותר וגם זה משהו שצרכים לקחת בחשבון ,

בדרך כלל אצלי זה נבנה בגוף ואז זה עולה לראש , וההשפעה יותר מאוזנת אבל בשום פנים לא יותר חלשה.

לגבי ה ak-47 , יצא לי לעשן ממנו פעם אחת ואני זוכר שלמחרת לא הצלחתי למחוק את החיוך מהפנים , אז עם זה אותו זן , אני מבטיח לך שסבא הולך לישון עם חיוך על הפנים.

מקווה שעזרתי ובריאות לסבא

#4 AvAdon, ‏24/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏24/8/16
  5. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    תודה רבה! עזרת הרבה! אני אנסה קודם על עצמי כדי לראות את החוזק ואז אם הכל יהיה בסדר נביא לו ממרח חדש שעוזר ;)
    על דבר אחד לא חשבתי... קנאביס לא מתנגש עם תרופות? לא פסיכואקטיביות אלא רגילות של קשישים-לחץ דם, דילול דם וכו'?

6. AvAdon

AvAdon חבר חדש

לייקים:
    5
    קשה לענות לך על השאלה לגבי שילוב של תרופות עם קנאביס , אבל הייתי מריץ חיפוש של שם התרופה בשילוב קנאביס, אולי עם קצת מזל ועבודת בילוש תמצא חומר בנושא או מידע מאנשים שכן התנסו , המידע לגבי קנאביס כל הזמן מתעדכן וגדל.
    בכל מקרה זה נקודה שיש לבדוק לפני ולקחת בחשבון
    בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!