1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלת רישיון

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י SpiderHaze, ‏27/8/16.

1. SpiderHaze

SpiderHaze חבר חדש

לייקים:
    0
    היי
    אני רוצה להתייעץ בנוגע לקבלת רישיון...
    אני בת 20, סובלת ממיגרנות תמידיות ובלתי פוסקות במספר שנים האחרונות, ובכלל מגיל מאוד צעיר.
    אני מטופלת במשך כשנה בתרופות שאמורות למנוע התקף, אבל הן לא באמת עוזרות, ומשככי כאבים (גם רגילים וגם טריפטנים) לא משפיעים ב99% מהמקרים.
    אושפזתי בביה''ח סורוקה בעקבות התקף די חמור (שוחררתי על בסיס זה שנראיתי יותר טוב, למרות שקיבלתי התקף נוסף חמור מאוד לאחר שיצאתי מביה''ח, וסבלתי ממספר התקפים במהלך שהותי הקצרה בביה''ח)

הגדרת ''התקף'' מבחינתי היא בעצם החמרה פתאומית במצבי, ז''א שאם אני במצב של 2\3, אני אעלה ל6-10 בהדרגתיות ובזמן די קצר.

לא מזמן ראיתי רופא "מומחה" בנושא, ושיטת הטיפול שלו היא מדיטציות.
    עדיין לא קיבלתי תור ל"טיפול" עצמו, משום שזה רופא בביה''ח והתורים אליו הם כחצי שנה ויותר (חצי שנה במקרה הטוב!!! התור שלי נקבע 9 חודשים קדימה, ובמקרה הוקדם).

אני די מוטשת מכל העניין, זה פוגע ביומיום שלי, בעבודה, בחברה, וכו'. החיים שלי סובבים סביב זה. אני כבר לא יכולה לעשות דבר בגלל הכאב - אני מוטשת פיזית אחרי העבודה (נציגה במוקד, לא משהו פיזי או מטיש פיזית), או אחרי כל פעילות, אני כל הזמן עייפה לא משנה כמה אני ישנה, ואיכות שינה שלי נפגעת. אני כבר לא זוכרת מתי פעם אחרונה חוויתי יום בלי כאב.

אני יודעת שאני לא נופלת תחת קטגורית 'כאב' כי אני לא מטופלת במרפאת כאב, וזה לא כאב 'נוירופטי ממקום אורגני ברור' (אין סיבה ברורה למיגרנות - אין משהו שגורם אותן או משהו שאפשר לקשור אותן אליו), ואין לי מושג איך זה מתנהל תחת קטגורית 'אחר' כי זה לא מצויין בשום מקום..

אני יודעת שזה "קצת" ארוך, אז סורי
    ובכל מקרה - יש מצב? כדאי לי להתחיל את התהליך המטמטם הזה? או שלעזוב וללכת למחלקה הפסיכיאטרית כי אני עוד שניה משתגעת?

תודה לכל העוזרים

עריכה:
    קראתי קצת והרבה אומרים שנותנים רק לכאב מקבצי - קיים ועוד איך, לצערי רק לא בתקופות (אין תקופה שאין כאב - או שאם יש זה למספר ימים ספורים), אבל לא יודעת למה, הרופאים לא כותבים את זה (הרופא במרפאות חוץ כתב "כאבי ראש כרוניים, חלקם TENSION וחלקם מיגרנה")

משהו נוסף שהוא כתב - שאושפזתי לגמילה (ממש לא, לא היה ממה להיגמל, אני לא צורכת נוגדי כאבים באופן כמעט בכלל כי הם לא עוזרים), ושזה עזר (כן בטח! כפי שאמרתי קודם, קיבלתי התקף שעתיים אחרי שיצאתי)

אני כרגע ממתינה לתור שלי למרפאת חוץ באיכילוב, יש לי עוד כחצי שנה עד שאני רואה שם מישהו, ובינתיים קבעתי תור לעוד נוירולוג בקופה.

#1 SpiderHaze, ‏27/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏28/8/16
  2. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    רופאים הם סוחרי סמים חוקיים, כל תרופה שהם נותנים אני ממליץ בחום לקחת בעירבון מוגבל (מאוד) שכן הרבה מהן בקושי עוזרות לתסמינים ומספר אפסי מהם באמת פותר בעיות. ופי אלף בכל הנוגע למשככי כאבים, שיש תופעות לואי רציניות מאוד לאורך זמן כמעט לכל התרופות.

אני לא מבין הרבה בלהוציא אישורים, אבל אני מאמין שאם תלחיצי את הרופאים (פשוט להגיע כל יום לרופא אחר בתחום, להתקשר 10 פעמים ביום וכו') זה יזרז מאוד את התהליך שלך.
    אם את מחכה שנה לתור למרפאת כאב המקרה שלך כנראה לא כזה דחוף. או לפחות זאת הגישה במערכת הבריאות הציבורית. בלי שום קשר לקנאביס.

3. SpiderHaze

SpiderHaze חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מחכה שנה בתור לרופא ממוחה לכאבי ראש בביה''ח, שזה לאחר מכתב הדורש תור דחוף מהמיון. מאוד מבאס, לצערי, ולפי מה שנראה - כאבי ראש הם דבר שמאוד מזלזלים בו.

הכדורים לא עוזרים, כבר מזמן הפסקתי לקחת משככי כאבים, ואת האנטי דפרסנטים (אנטי-אפילפטים כבר ניסינו, היו תופעות לוואי, ולאנטי דפרסנטים נראלי הרגלתי - הרופא העלה ל50 מג, ושבועיים בערך אני עם זה, אבל כלום) אני לוקחת סתם. אולי זה ימנע לי איזה מיגרנה אקראית ואז זה שווה את זה (לא).
    ננסה להחליץ - אולי נמצא רופא שתומך, ואז זה יעזור.

תודה על התגובה ♥

4. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    מזלזלים במי שאין לו קול, וחוויתי את זה הרבה יותר מידי פעמים בבתי חולים בישראל. מי שצועק הכי חזק מקבל טיפול ראשון, וביקור של 10 דקות במיון יראה לך בדיוק כמה התופעה חמורה.
    לקחת תרופות סתם זה מאוד, מאוד לא בריא, והרבה פעמים גורם למגרנות בעצמו.

5. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    היי, סוג המיגרנות היחיד שמאשרים בגינו קנאביס רפואי נקרא "כאב ראש מצררי / מקבצי".
    ליתר סוגי המיגרנות לא מאשרים עדיין קנאביס רפואי.
    החזיקי מעמד, נשתדל לסיים את שחרור הקנאביס הכי מהר שאפשר:)

Fonzee אוהב/ת את זה.
  6. SpiderHaze

SpiderHaze חבר חדש

לייקים:
    0
    הייתי במיון פעמיים, כל פעם כ8 שעות. *קצת* עצוב ..
    אבל לצערי אין לי אפשרות להפסיק לקחת את התרופות... :(

כן לגבי כאב מצררי אני יודעת -וזה קיים. זה מאפיין את מרבית ההתקפים שלי. נראה אם המומחה ביום שלישי ישתכנע לכתוב את זה

7. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    אם יהיה לך אישור רפואי לכאב ראש מצררי אשמח ללוות אותך בתהליך קבלת הרישיון, www.osher.co.il

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!