1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזיות של דמויות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י LarryOG, ‏8/8/16.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    האם יש סם שיכול לעשות ממש הזיות של דמויות?
    יש דבר שקוראים לו הזיות אירוטיות, כל האווירה היא אירוטית,הדמויות מופיעות בצבעים של אולטרה וורוד וסגול.. בדך כלל זה מלאכים ופיות.

השאלה אם זה מתרחש בזמן לקיחת סמים דיסוציאטיביים או בזמן לקיחת פסיכדליים?

אני יודע שקריסטל מת בכמויות גדולות, יכול לגרום להזיות אירוטיות, גם MD.. אבל זה בכמות כ"כ ענקית שזה כבר מסוכן.

יש פה מישהו בפורום שיצא לו לראות ולהרגיש בדמות שלא קיימת בכלל במציאות?
    או אפילו ניסה לתקשר ולדבר איתה..? (למרות שזה כבר נראה לי כניסה לפסיכוזה)

2. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כן אחי, דבק מגע!!

האינו קבוצה של 8 חברה מסניפים דבק מגע בערך שנתיים.
    האינו רואים אותם הזיות באותו זמן, אם זה דמויות, ציורים,,סרטים מצוירים, רוחות רפאים....
    וואלה עד היום אני שובר את הראש וואלה לא מוצא שום הסבר לאיך זה יכל להיות שכולם ( 8-7 אנשים) היו רואים אותו דבר!!

3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    האינו מסניפים מלא, כשהיה כסף מסימים אפילו חבית של 5 ליטר ביום!

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    וואלה אני אפילו לא יודע אם אפשר לקרוא לזה הזיות.

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    נראה לי שPCP, לא סתם הוא נקרא אבק מלאכים. אבל הוא מאוד מסוכן ותלותי. אני לא הייתי ממליצה לגעת בו

6. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    סליחה חברה הייתי חייב :D:D:D:D חחחחחח איזה כותרת קורעת הזיות של דמויות אלק חחחח

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    דטורה יתן לך הזיות של חרקים

8. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אם תזקק מיץ מהכבד של הגירפה יהיו לך הזיות על גירפות

9. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    לא דמויות אבל פעם אחת MD גרם לי לראות את הגוונים של הורוד-סגול הזה שתיארת :)

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ה-LSD המקורי. אין חומר פסיכדלי אחר שגרם לי לחוות הזיות כמו ה-LSD שהסתובב בעולם עד לפני 15 שנה. לא רק דמויות - ראיתי שדים, גובלינים, דרדסים ועוד כל מיני דמויות מוזרות שתת המודע שלי כנראה זכר מהילדות. החומר הזה פשוט מתרגם את מה שהדמיון מייצר ומקרין את זה החוצה בצורת סרט מצוייר.

הכל גם מרגיש כמו סיפור, מהרגע שהטריפ מתחיל ועד שהוא מסתיים אתה בתוך סיפור עם עלילה - התחלה, אמצע וסוף. אבל אתה צופה מהצד, אין לך שליטה על שום דבר שקורה, אתה פשוט צופה בסרט של 15 שעות ואין לך שום חלק בהפקה שלו או במה שמתרחש.

#10 שולגין, ‏27/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/8/16
  11. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    לא מומלץ

12. weedai

weedai חבר חדש

לייקים:
    0
    מאיפה אפשר להשיג את זה?

13. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    בשוק רמלה לוד

מומין טרול ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש קבוצה בארה"ב שעדיין מייצרת LSD ברמה הזו, אבל מאוד קשה להגיע אליה. בדרך כלל רק אם אתה מכיר מישהו שמכיר מישהו. הקבוצה מייצרת את אותו הדבר כבר למעלה מארבעים שנה, אבל בבאצ'ים קטנים של 200 ג' כל כמה שנים. אם אתה או מישהו שאתה מכיר תגיעו להופעה של גרייטפול דד בקרוב, תשאלו על האסיד הזה, אני די משוכנע שתוכלו למצוא אותו שם.

15. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אח שלי למה אתה צריך את זה תאמין לי שמי שיספר לך סיפורים טובים על הדבר הזה שנקרא lsd זה רק אנשים שיתמזל מזלם וקיבלו את הדבר האמיתי שאני בספק אם תוכל לגעת במקור(מאד קשה רק אם אתה מכיר את האנשים הנכונים)
    כנראה ששולגין הוא מהאנשים שיודעים מאיפה להשיג את הדבר האמיתי וזכור לו דברים טובים
    תיזהר אחי כבר כתבתי פה באיזשהו מקום שיש לי חבר שלא חזר משם. אני תמיד יכתוב דברים שליליים על הlsd כי בlsd אתה יודע שאתה נכנס אבל אתה לא יודע אם תצא
    ובטח יגידו אנשים עם נסיון שתלוי מאיפה את קונה וממי
    אז ככה שאם החיים שלך חשובים לך לא כדי לשים אותם ביידים של אחרים
    בהצלחה אחי היקר ושיהיו לך רק בשורות טובות

16. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    מעניין, כי דווקא כמעט כל אדם שאני מכיר שצרך LSD לא סיפר על חוויות רעות ודברים שליליים (חוץ מקצת אכילת סרטים פה ושם, לפרק זמן קצר).
    אז, על סמך איזו סטטיסטיקה אתה טוען את הטענה הזו?

17. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    אני יכול לספר לך חוויות שליליות על האסיד מכאן ועד לסינגפור...
    אתה מחפש את ה1 את האור את הקול - משהו להתפס עליו.... והקול בראש אומר לך לא... לא אתן לך להתרברב - לא אתן לך להוציא את את זה החוצה - לא בכזאת קלות... לא אתן לך - םשוט לא אתן לך להגיע לתובנות - לא אתן לך להוציא הגה מהפה - לא אתן לך להזיז ת'לשון לא אתן לך שום דבר.

זה הדפקה שלי בכל אופן מכל האסידים האלה.... בתאכלס אנחנו מחפשים לשתף אחד את השני עם המחשבות שלנו עם הקולות שלנו ועם התנועות גוף שלנו... כאשר יושב דבר כזה בראש... לך תסביר אותו לסובבים - שהכל קשור שהכל זה עכשיו... שאין סוף בלע בלע בעל בעל.... הוציא לי 99% אחוז אוויר מהמפרשים... לא נהנה ממה שפעם הייתי נהנה ממנו. סתם לעצום עיניים סתם לחייך סתם לאהוב... סתןם... אין כבר תמימות כמעט עם הסמים האלה אתה חושב אתה משהו גדול אתה אפס מאופס...... והחיים ממשיכים ולא מחכים לאף אחד. החלומות בורחים ומתחמקים מאיתנו, השנים הולכות מהר, ועוד לא הצלחנו לשים נעלי כדורגל וללכת סתם ככה לשחק עם עצמנו באמצע היום.
    לא שמנו נעליי ריצה ויצאנו לרוץ את הריצה שרצינוו - לא פורסט גאמפ... סתם ריצה של 10 מטר אפילו סתם ככה לנצח את המח.
    עוד לא פתחנו בשירה במקום הומה אדם סתם ככה לסמן וי.
    עוד לא עשינו מלא דברים........... באסה הסמים הקשים.... באסה....

BEEN THERE - DONE THAT - GOT THE T-SHIRT.
    אהבה, אהבה אהבה ורק דרך אהבה אפשר להתקדם - לעבור - הלאה - קדימה.... :)

דוד גו אוהב/ת את זה.
  18. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אח שלי אני לא אומר ולא אמרתי על חוויות שליליות אני אומר שאתה יכול לקחת ואתה לא יודע אם אתה יוצא מיזה. אני ראיתי חבר שהלך לי בין הידיים מהחרא הזה ואני בכל מקום יכתוב וימשיך לכתוב שהחרא הזה מזיין לאנשים את החיים ויש הרבה סיפורים כאלה. ויש אנשים שיגידו שזה יכול ליהיות רק אם החומר חרא ומעורבב. אם שווה לך לקחת את הצנס הזה ולתת את החיים שלך בידיים של איזה מנייאק סליחה על הביטוי אז זה חיים שלך אחי היקר. לא כל אחד יכול להשיג את מה ששולגין מדבר עליו אז אני חושב שכדי לוותר. וגם אני אפילו על מה ששולגין מדבר הייתי מוותר אחי אבל זה אני
    כל אחד לוקח אחריות על החיים שלו. שיהיה לך בהצלחה אחי בכל מה שתיבחר. בשורות טובות

19. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    ועוד משהו אמיתי אחי באמת אמיתי. יש ים אבל ים של דברים שליליים ב. Lsd. ................................

20. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ככל הנראה האנשים האלה לא צרכו LSD אלא חומרים אחרים שנמכרו להם כ-LSD. לחומר הזה יש כח אדיר לתקן את המוח ובמקביל להרוס אותו, זה מאוד תלוי בבן אדם. לי זה עשה רק טוב, זה שינה לי את החיים לטובה, אבל אני מכיר גם כאלה שזה שרט אותם פור גוד. הטעות היא כשמתייחסים לחומר הזה כאל סם מסיבות כיפי. זו תרופה פסיכיאטרית לכל דבר, לא משחק ילדים.

דוד גו אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!