1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

2 שאלות על עלים "לא פרחים" !!

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י יחזקאל, ‏30/8/16.

1. יחזקאל

יחזקאל קנאביסט

לייקים:
    20
    1. אמרו לי בעבר, שאם מורידים את העלים מהשיח, אז הצמח גודל הרבה יותר טוב ובצורה יותר מהירה.

מה נכון בהגדרה הזו ?

2. האם זה בסדר יהיה אם אני יוריד את העלים התחתוניים מהשיח ? וזה כדי שיהיה יותר "כוח עבודה" לגידול של המריחואנה ?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא מורידים עלים בריאים.

3. יחזקאל

יחזקאל קנאביסט

לייקים:
    20
    הבנתי שבאמת לא מורידים עלים בריאים.
    אך הבנתי גם שאם מורידים עלים אפילו בריאים, מתחתית הגזע, זה רק עוזר יותר לצמח.

או שזה לא נכון ?

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    1.הורדה של עלים מעודדת צימוח של עלים חדשים, אם העלה פגוע אז נוריד אותו כדי שהצמח יצמיח עלים חדשים במקומו, אם העלה לא פגוע ונוריד אותו בכל זאת סתם נגרום לצמח ל''בזבז אנרגיה'' על צימוח של עלים חדשים.
    2.העלים התחתונים בדרך כלל גם מקבלים פחות אור ונושרים לבד אז אין בעיה להוריד אותם מראש אם הם כבר לא מקבלים אור או שהם עלים בוגרים שסיימו את התפיד שלהם והולכים לנשור.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא מורידים עלים בריאים = לא מורידים משום חלק של הצמח עלים בריאים.

6. יחזקאל

יחזקאל קנאביסט

לייקים:
    20
    תודה על התגובות

7. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
  8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אולי כשמגדלים בחממה או בחוץ בלי מגבלה של מקום או אור לכל צמח ולכל חלקי הצמח.
    אם אני מגדל אינדור בשטח קטן יחסית (בוא נגיד עד מטרXמטר) אם אני לא יוריד עלים וענפים תחתונים יצא לי ים פופקורן וחוץ מזה גם הורדה של עלים גדולים במיוחד תחתונים עוזרת לזרימה טובה יותר של אוויר בחלל.

9. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אחת הטעויות שעשיתי בגידול הקודם היתה שלא הורדתי את העלים הקטנים מתחת לרשת. בתקופת הפריחה מומלץ להוריד את העלים הקטנים שגם ככה לא מקבלים אור וזה עוזר גם להוריד את הלחות מעט....

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!