1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות לפני שמתחיל גידול ראשון :)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י where_r_u, ‏30/8/16.

1. where_r_u

where_r_u חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן חברים :)
    אני כבר תקופה קורא פה המון מידע בפורום ובאינטרנט, רואה סרטונים ביוטיוב וקראתי את הספר לגידול. אני חייב להגיד שבחיים לא גידלתי משהו ואין לי שום קשר לעולם הזה והחלטתי שאני רוצה לנסות לגדל את הנענע המופלאה הזאת. אני עדיין רוצה לצבור עוד מידע ויש לי כמה שאלות שארצה לקבל יותר מידע:
    1. האם אני יכול בכל שלבי הגידול (הנבטה,צמיחה, פריחה) לעבוד עם מנורת hps 400w?
    2. מצע גידול- כל העניין של האדמה והתערובות כמו: פרלייט, ורמיקולייט,הומוס. אדמה אורגנית ולא אורגנית. לא הבנתי כל כך את כל העניין הזה. מה עושה כל דבר ואיך אני יודע במה עדיף להשתמש ואיך באמת אני עושה את התערובת? פשוט לוקח דלי גדול ומערבב? אני קורא שאנשים שמים 15% מזה ועוד 30% מזה. איך עושים את זה מדוד? בשלב הנביטה גם משתמש בתערובת של הדברים הללו? או רק משלב הצמיחה? אם למישהו יש איזה קישור לסרטון שמסביר על איך מחלקים את המצע זה יעזור.
    3. דישון- אם יש למישהו קישור לסרטון שרק מראה איך מדשנים זה יעזור מאוד. לפי מה שהבנתי שמים את הדשנים בכלי המים שמשקים איתו אבל יש כמה דשנים ששמים אז פשוט שופכים את כולם למיכל ההשקיה ומשקים?

2. where_r_u

where_r_u חבר חדש

לייקים:
    1
    המטרה היא לגדל 2 עציצים באוהל גידול 80×80×180

3. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    1. כן
    2. קח יריעת פלסטיק גדולה (או משטח אחר שנוח לערבב עליו), שים שק 50 ליטר קוקוס פרלייט, שק 50 ליטר תערובת שתילה טוף מרום גולן ו50 ליטר קומפוסט איכותי, תערבב היטב ויש לך אחלה תערובת גידול.
    החישוב של אחוזים הוא נפחי, למשל 10% תוספת ל100 ליטר, זה 10 ליטר.
    3. תלוי בדשנים שתשתמש בהם. אני מדשן את האדמה ומשקה כמעט ורק במים במהלך המחזור. אם אתה עובד עם תערובות גידול עם פחות דשנים אפשר לדשן באופן קבוע עם המערכת השקיה - לערבב מיכל גדול של מים עם הדשנים במינון הרצוי ולהשקות בטפטפות \ ידנית מהמיכל הזה.

4. where_r_u

where_r_u חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה על המידע :)

5. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    פונזי שאלה!
    טוף מרום גולן מגיע כבר עם דשן בשיחרור איטי. להוסיף לזה 50 ליטר קומפוסט שזה בעצם עוד דשן. זה לא יותר מידי או שזה סביר?
    ואם הוא יחליט לדשן בדשן מינראלי אז בכלל נראה לי יותר מידי

דודה אוהב/ת את זה.
  6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    לא יודע מה איתכם אבל אני מסתדר מצוין עם אדמת דשנית בלבד בלי כלום…

אתנול אוהב/ת את זה.
  7. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    קומפוסט הוא לא דשן

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    למה אתה חושב שקומפוסט הוא לא דשן?

9. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    כי ריכוז הNPK המינרלי בו לא מספיק בפני עצמו להזנת קנאביס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!