1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

A pathetic call for help from a foreign student

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י ben.luan078, ‏3/9/16.

1. ben.luan078

ben.luan078 חבר חדש

לייקים:
    9
    Firstly,I would like to say Hi to all you guys . You can call me Ben, but Im a Thailand student. Ive just came here for like a month through an agricultural training program at my University. Your Israel is awesome, and I have to say, we've been dreaming of a Thailand like this for decades. Good people, good vegetables, and good system. I, myself, just like you guys is 100% a pothead. Ganja is just Legendary, thank you Barney, Ted and Marshmallow. The thing is. not like in my home town, Ganja is just a leaf ( And thank God, we about to legalize it soon.) The Gift from the God. And I find it difficult to find a little joint here. What a depressed situation I got. Please help me, this is a pathetic call from a guy who just need a small bless from the God. I am in Ein Yahav . Thank you very much and God blesses you all.
    Pls give me an inbox !!!

#1 ben.luan078, ‏3/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/9/16
    ashahim1 ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  2. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    Hello and welcome to israel,
    Im sure ull find some ganja very soon
    just have that feeling... :)

ashahim1 ו-ben.luan078 אוהבים את זה.
  3. ben.luan078

ben.luan078 חבר חדש

לייקים:
    9
    [QUOTE = "Art-tăng trưởng, bài: 82.693, Thành viên: 1932"] Xin chào và chào mừng đến israel,
    Im chắc chắn ULL sự tìm thấy một số ganja rất sớm
    Cảm giác đó chỉ có ... :)[/ QUOTE]
    Cảm ơn , mate!

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  4. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    As my friend above said, i wish you will have good time here!
    Funny to see how the perception of a certain place would be so dramatically different when you are a tourist vs resident.
    Hope you will still think good things about us by the end of your training program.
    Have fun - and may your imaginary friend will help the ganga come to your doorstep soon(-:

ben.luan078 אוהב/ת את זה.
  5. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    With your ungiven permission i will translate the zest of your post to hebrew, who knows - maby someone would be able to help you.

יש כאן פניה (נואשת כהגדרתו) של בחור תאילנדי שנמצא כרגע חודש בישראל בקיבוץ עין יהב, בפרוייקט חקלאי במסגרת לימודיו האוניברסיטאים.
    לא שהוא מודע לחוקי הפורום, ואני לא חושב שהוא עובר עליהם, הוא לא מבקש כיוון ישירות, אלא מצביע על העובדה שהוא חובב ירק ואין לו מי שיושיע. הוא מספר לנו כמה הוא אוהב את המדינה ואת זה שהכל מתקתק כאן מצוין, וחושב שיש כאן אנשים טובים, ירק טוב, - כנראה שהבנאדם באמת סטלן אחושלוקי (-:
    מי שבמקרה נמצא באזור הזה ורוצה לקיים מצוות הסבר פניך לתייר - צרו איתו קשר בפרטי. אם תצטרכו תיווך שלי בעזרה עם האנגלית אשמח לסייע.

6. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    כל הכבוד על התרגום - מרוב סטלנותי שכחתי בכלל

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לא הייתי קופץ על ההצעה.
    תקרא לי פרנואיד. אבל לא אתפלא בכלל אם מי שעומד מאחורי המשתמש הזה זה סמוי.
    בכללי, כאן בפורום הזה כולם סמויים. אל תשתפו שום כיוון או משהו בסגנון עם אף אחד לא משנה כמה אתם סומכים עליו. תצאו מנקודת הנחה שכולם פה סמויים. גם אלה עם יומן גידול.

רק ככה תשמרו על עצמכם

hello my friend, if u want to score some weed, try to meet some pepole in tinder and ask them for this.
    hope u will have a great time man.

SuperWeed אוהב/ת את זה.
  8. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    קצת פרופרציות אחי, סמוי יביא אותך לחור תחת הזה שנקרא עין יהב בשביל לעצור אותך על ג'ויינט שתחלוק עם תייר מסכן? נו באמת.
    חאלאס עם האובר פרנויה, אתם לא מבינים שזה מה שמשאיר אותנו בארון?
    אני מסכים שאסור לשתף פעולה עם מבקשי כיוונים, היום למשל קיבלתי הודעה כזאת מיוזר שנפתח היום, בחרתי לדווח ישר להנהלה שיחסמו אותו. זה כן מעלה חשד. אבל הסיפור כאן? ביקר לי, אם הייתי מזדמן לעין יהב בקרוב בכיף הייתי עוזר לו, ולוקח את הצ'אנס שסמוי יעצור אותי על ג'ויינט שרציתי לחלוק עם תייר.
    מעבר לזה - ממש לא בעיה לברר מול קיבוץ עין יהב אם יש להם תוכנית כזאת, והאם הבחור כאן קיים במציאות או לא.

אתנול ו-ben.luan078 אוהבים את זה.
  9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    עדיין, יש פה אנשים שמגדלים.
    יש כאלה שזה מסתכם אצלם בצמח אחד, ויש כאלה שגם מגדלים עשרות ואפילו כמה בודדים שמגדלים מאות ואלפים.

אנשים מהסוג הזה - לא צריכים לקחת את הסיכון המיותר הזה.
    אם אתם סתם יוזרים שמסתובבים כאן. לא מגדלים או סוחרים. אז כבר זה סיפור אחר וזה יהיה בסדר לעזור

אני אתחיל עכשיו באמת בלברר מול קיבוץ עין יהב. אם זה יתברר כנכון. אני אדאג לבחור.

ben.luan078, אמנות-הגידול ו-ashahim1 אוהבים את זה.
  10. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    תברר עליי גם, תדאג לי גם? :)

ben.luan078 ו-ashahim1 אוהבים את זה.
  11. ben.luan078

ben.luan078 חבר חדש

לייקים:
    9
    [QUOTE = "ashahim1, post: 82731, member: 3710"] As my friend above said, i wish you will have good time here!
    Funny to see how the perception of a certain place would be so dramatically different when you are a tourist vs resident.
    Hope you will still think good things about us by the end of your training program.
    Have fun - and may your imaginary friend will help the ganga come to your doorstep soon (-: [/ QUOTE]
    A huge thank is not enough for me to say. A friend in need is a friend indeed. Through a blur fog of Google Trans ( : , I could imagine the difficult of situation you guys got here. I, acctually had a little confuse of that situation. Before I got on the plane. I did do a small google search of Ganja in Israel, and there was a good news : Israel is one of the earliest bird that legalized medical cannabis. Just a wow of you guys at that time. haha

אמנות-הגידול ו-ashahim1 אוהבים את זה.
  12. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    Yeah man, well , those "legal" medical marijuana is for $$$ indeviduals benefits, not for the masses.

Its got nothing to do with us, regular people lol,,
    oh yeah and if uwant a prescription/liecene so you gotta have eighter a good connections to the doctors who give you the certiicate, or a reall bad illness which in our case no1 wishs it....

I hope you got your self a joint or two to ease your mind,

By the way, those people in the conventions that you have, ask from them for a smoke,

im sure they have, and im sure they will be glas to share with fellow earth friend

anywayss goodluck @ overall

13. ben.luan078

ben.luan078 חבר חדש

לייקים:
    9
    ashahim1 אוהב/ת את זה.
  14. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הבחור נתן את הפייסבוק שלו. אתם יודעים משהו? עכשיו אני קונה את העניין.
    אדאג לעזור לו להתארגן.

newbudder, ben.luan078 ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  15. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    תבורך אחי.

16. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    תאכלס, יצאת מלך

17. ben.luan078

ben.luan078 חבר חדש

לייקים:
    9
    Guys hurry up. Help me ! The Salary is coming to town ! :D

18. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הוא קושר לחבר שגר יחסית באזור

יסודר בימים הקרובים

have fun man :)

19. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    Just remember when you go back home if somebody from Israel ask you to help them out don't forget what they did for you in Israel

ben.luan078 אוהב/ת את זה.
  20. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    אין עליך אחי!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!