1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס והקאות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nancy83, ‏8/9/16.

1. nancy83

nancy83 חבר חדש

לייקים:
    3
    אני והחבר מעשנים ולפעמים החבר סובל מהקאות וכאבי בטן.השאלה האם זה יכול להיות מהקנאביס? האם מישהו מכיר את התופעה? כי למיטב ידיעתי קנאביס דווקה מפחית הקאות ובחילות

2. בחור נפלא

בחור נפלא חבר חדש

לייקים:
    3
    יש אומרים שכן , חומר רע כנראה או שיותר מידי בשבילו
    קנאביס מזרז את העיכול ואת החלפת החומרים
    לא מפחית הקאות ובחילות

3. אור א.

אור א. קנאביסט

לייקים:
    62
    לא יודע לגבי חבר שלך אבל לי ידוע שאנשים שעוברים כימותרפיה זה דווקא עוזר להם עם העניין הזה

4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    היה קורה לי פעם, כשהתחלתי לעשן, בערך פעם בכמה חודשים. היום כבר לא קורה.
    זה היה קורה בלי שום סיבה שהצלחתי לפענח עד עכשיו, זה קרה לי שלא שתיתי אלכוהול ושכן, ושאכלתי לפני שעישנתי ושלא וכו' וכו' וכו'... לי זה לא הפריע כל כך כי זה היה קורה לי פעם בכמה חודשים (חודשיים שלוש ככה), וגם שזה היה קורה הייתי כבר מכיר את התחושה המגעילה שלפני (צמרמורות והרגשת קור מוזרה) ופשוט הולך לשירותים גורם לעצמי להקיא ופה נגמר הסיפור. שוטף תפה עם מים וחוזר לעשן כרגיל חחחח (כן הייתי ממשיך לעשן אחרי שהייתי מקיא ואפילו מקבל מאנץ ואוכל חחח).

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    להקאות אמור להיות רפלקס מסוים או תחושה לפני שהולכים להקיא. בכל אופן לשתות מים והרבה. כאבי בטן. אם אני לא טועה לימון ג'ינג'ר דבש אמור להקל על כאבי הבטן.

כמובן אם החבר מרגיש שזה יותר מדי היי בשבילו, מומלץ בהחלט להפסיק ולהניח את הג'וינט. בכל מקרה ברגע שמרגישים רע לא משנה מה קרה (חרדות, הקאות, היי אינטנסיבי מידי, תחושה כללית רעה) לשתות והרבה מים, לשטוף פנים, לצחצח שיניים, להתקלח, לאכול לשתות שתייה מתוקה והעיקר מחשבות חיוביות. :) לא משנה מה מומלץ תמיד לשתות מים, כמובן לא להגזים בשתייה מרובה מידי של מים, נראה לי אחרי 3 ליטר מים, לאורך שעה שעתיים, רוב האנשים כבר יחזרו לעצמם. כמובן להפסיק לעשן אם עדיין יש תחושה רעה כללית אחרי שעשית את כל מה שרשמתי.

#5 nimrodg, ‏8/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/9/16
  6. Sergeant Whiskers

Sergeant Whiskers קנאביסט

לייקים:
    11
    יכול להיות שהוא לא מורגל לטבק ואתם מעשנים מעורבב?
    לי טבק תמיד גורם לכאבי בטן ורצון להקיא

7. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    זה משהו נפשי לפי דעתי. המח חושב שצריך לנגד את זה או משהו כזה.
    יש דבר כזה, שלמשל אתה אוכל פרי מסויים, כל פרי. אחרי ביס אחד, תוך כדי עיכול, יכולות לבוא מחשבות של "זה לא מגיע לי הפרי הזה" או "צריך להעריך כל דבר שמקבלים" בקיצור דברים רוחניים כאלה. אז תחת השפעה זה יכול להעצים עצמו פי כמה וכמה.... אז יש את הרגשי אשמה האלו. צריך להתמודד איתם ולקבל אותם, בכל זאת הצמח הזה הוא למטרות שונות. צריך לדעת למה נכנסים ואיך להתמודד עם הדברים שעל השולחן.....

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    1. יכול להיות בגלל הטבק. תמיד טבק גורם לי לבחילות ותחושה רעה
    2. יכול להיות שהוא מעשן המון או משהו חזק מדי ואז הסאטלה עולה לו בצורה לא נעימה שיכולה גם לגרום הקאות..

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  9. חבר שאוהב

חבר שאוהב חבר חדש

לייקים:
    2
    כמו שכבר כתבו פה, לדעתי זה הטבק (אם אתם מעשנים מעורבב)

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  10. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    עוד פעם מאשימים פה את הטבק לחינם.
    בקיצור, לפותחת האשכול, חפשי בגוגל green out או greening out ותראי שזה תואם למה שהחבר שלך עובר.
    תשחררו כבר מהטבק אנשים תשחררו! נחנקתי.
    נמאס לי מכל אוהבי הקנאבסים למיניהם שבחיים לא יחשבו שהקנאביס עלול לגרום לתופעה רעה. קנאביס יכול לגרום לכם להרבה דברים וגם עלול להיות ממכר בטירוף (למי שיש אישיות ואופי להתמכרות), תפתחו תראש ותדעו שגם לקנאביס יש השפעות שליליות ויכול לגרום לדברים פחות טובים.

11. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אתה צודק 150%. זה נפשי.

הקאות (במידה ואכן מדובר בקנאביס. ולא בחומר אחר) - זה בעצם התקף חרדה קטן ולא מודע. כשהמחשבות רצות בראש במהירות תחת השפעה. מספיק שעולה לך בראש המחשבה "רק שאני לא אקיא" או משהו שלילי בסגנון, ואתה כבר בסיכון להקיא.
    זה הכל ה-Mind set. תחשוב טוב, יהיה טוב.

חוץ מזה, אם אתה מעשן עם טבק- זה עלול לעורר בחילות (ובחילות ישימו אותך ב-mindset של הקאה ואתה בסוף תקיא)

ואם אתה בולע עשן, אתה עלול להשתעל כמה דקות עם כאבים ובסוף להקיא.

12. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    בדרך כלל אתה כותב פה דברים מעניינים אבל אני חייב לומר שכל מה שכתבת כאן זה בולשיט אחד גדול. אין ולו % קטן של קשר בין המיינדסט שלך בעישון לאם תקיא או לא. זה קורה בגלל שהקנאביס מוריד את לחץ הדם בגוף ולפעמים הלחץ דם יורד כל כך שאתה מרגיש מן חולשה עצומה בגוף שמובילה בסוף לתגובת הקאה. לא משנה אם תחשוב על פיטר פן או על דובוני איכפת לי בזמן שאתה מרגיש שאתה צריך להקיא בגלל שעישנת אתה תקיא בסוף או שתצליח איכשהו להעביר את התחושה עם סוכר.

13. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    האמת היא שכל מה שכתבת זה בולשיט אחד גדול :)
    לא יודע מה הקשר בין ירידת לחץ דם\סוכר להקאה.
    קנאביס לרוב משמש כטיפול נוגד בחילות. אז מטבעו הוא לא מעורר הקאה.
    זה המיינדסט

לאף אחד מאיתנו אין מחקרים בנושא ולכן זה מתבסס נטו על דעות. ככה שאל תצפה להסכים איתי פה.

אני אישית גיליתי שזה הכל התת מודע. מה שעבר עלייך ביום האחרון והמצב רוח שלך. ודברים ששקועים לך עמוק במחשבות אבל הדחקת.
    אבל זה רק אני. ובן אדם אחר ירגיש משהו אחר.

ולא יודע מה עם אחרים - בדקתי על עצמי. וקנאביס לא גורם אצלי לירידת לחץ דם (סוכר לא בדקתי.)

ירידת לחץ דם\ירידת סוכר תוביל אותך למיטה לישון. ולא להקיא.

14. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תחסוך לעצמך ולי לכתוב שטויות ותקרא קצת
    http://www.vice.com/read/whats-the-deal-with-greening-out
    אין קשר בין המצב הנפשי שלך לאם תקיא. לא יודע אם אתה כתבת את זה מסתלבט או שאתה באמת מאמין לעצמך..

15. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    יש לך דרך אחרת להוכיח למה מקיאים?
    לא.
    פשוט וקל, הכתבה ששלחת לי לא שווה כלום ושום דבר. אין שם מקור, בספק אם מבוסס על משהו בכלל.
    סתם בן אדם כתב מה שעלה לו לראש.

תעשה לעצמך טובה, אף אחד מאיתנו לא יודע למה מקיאים. זה כל אחד ודעתו כבר.
    יש אנשים שקנאביס פשוט לא בא להם טוב בגוף לפעמים. מה תעשה?

16. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    אני יכול לקבל את זה שבגלל שהקנאביס לא בא טוב בגוף לחלק מהאנשים הם עלולים להקיא. אני גם מקבל את זה שאפשר להקיא אם עישנת יותר ממה שאתה מסוגל. יצא לי להקיא מנקי, מעורבב מטבק, מחום מצ'אראס וממה שרק תרצה כבר. איך הגעת לעזאזל לזה שמשהו נפשי שהדחקת או המחשבות שלך הן מה שיגרמו לך להקיא?

17. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    קנאביס מציף אותך וכל מחשבה שלא עלתה לך כשאתה סאחי - תעלה.
    אם כשאתה מסטול, אתה תכנס לסרט רע "פאקק מה אם אני אקיא?? אני מסטול מדי!". אתה בסוף תקיא, רק בגלל שחשבת על זה.
    איך להסביר את זה? באמת שלא יודע.
    אבל זה מה שקורה אצלי, ואצל עוד כמה חברים קרובים.
    זה מיינדסט בעיקר.

כשאתה מסטול מהתחת, גרפס שעומד לצאת לך יכול לגרום לך להקיא. למה? כי ההרגשה שלו כ"כ אינטנסיבית שאתה פשוט אוכל סרט שאתה מקיא. ואז אתה מקיא.

שוב, זה בשבילי.
    קנאביס לא משפיע בדיוק אותו דבר על כולם. יש הבדלים משמעותיים.

18. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    בחיים לא הקאתי מקנאביס... לא מעורבב, לא נקי וגם לא מחום.
    למה שאני אחשוב על להקיא בכלל..?
    אני חושב שאם מישהו מקיא -יש סיבה שהוא מקיא. לא מה שעובר לו בראש.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  19. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    פעם הייתי בסרט שבא לי לחרבן !!!! מזה לחרבן !!!!!! מממששש כאילו נקרע לי החיים בבפנוכו של הבפנוכו !!! ולא לא היה באמת בא לי לחרבן רק תחושה כזאת.

אה ועוד דבר. אין דבר כזה תת מודע, המח תמיד מודע :)

20. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תשמע וויד יכול להכניס אותי לסרטים רעים פעם ב.. אבל לא על אם אני עלול להקיא. בד"כ שיצא לי להקיא זה פשוט הכה בי משום מקום, מבחינת מחשבות הייתי בסדר גמור אבל פיזית הרגשתי רע (חולשה בגוף שמלווה בצורך להקיא). קרו כמה פעמים שהצלחתי להימנע מלהקיא אבל להקיא בדרך כלל היה הפתרון המהיר והיעיל והייתי פשוט יכול להמשיך רגע אחרי זה לעשן כאילו לא קרה כלום.

אם אתה מצליח להגיע למצב שממחשבה אתה יכול להקיא אז המוח שלך חזק חחח לא יודע. והפעמים היחידות שגרפס מרגיש כאילו הוא יכול להפוך אצלי לקיא זה שאני כבר אחרי הרבה ראשים ומעשן כבר כמה שעות ויצא לי וויד מכל חור בגוף.

מסכים שההשפעה היא שונה על כל אחד, כי כמו שאמרת מקודם: קנאביס אמור למנוע בחילות אבל עובדה שאנשים מקיאים ממנו. וכמו שקנאביס אמור למנוע חרדות ודיכאון יש כאלה שיעשנו ויכנסו לסרט של החיים שלהם כל פעם מחדש.

לצערנו קנאביס לא חוקי ולמרות שיש הרבה מחקרים על היעילות שלו בטיפול באלפי מחלות שונות עדיין יש דברים בסיסיים כמו למה אנשים מגיבים ככה או אחרת לקנאביס שאנחנו לא יודעים. מאמין שעוד 10 שנים נדע כל כך הרבה על המערכת האנדוקנבינואידית שקיימת אצלנו בגוף ונבין באמת למה היא שם ולמה היא משמשת ומה גורם להבדלים בין כל אחד ואחד.
    חוזר בי ממה שאמרתי מקודם שאמרתי שמה שכתבת זה בולשיט כי באמת שאנחנו מגיבים כל אחד בצורה כל כך שונה ככה שאין אמת אחת נגיד את זה ככה ובאמת צריך לחכות שיתחילו לחקור את הדברים האלה.

אור א. אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!