1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איזה זנים חזקים אפשר למצוא בארץ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏21/1/14.

1. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    Barney's Farm, White Widow יש בארץ?

לגבי קנאביס אני בספק אם יש, אבל לגבי זרעים אפשר למצוא?

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    יש לי חבר שקונה זרעים באינטרנט ומוכר אותם בארץ כמעט פי 2 מהמחיר שהוא קנה אותם (אנשים אשכרה קונים ממנו אבל זה עובד אצלו בסוג של "הזמנה"), הוא גם מגדל בדיוק את אותו הזן רק Autoflowering.
    עזוב את זה שרוב הדילרים בארץ לא יודעים איזה זן מה שהם מוכרים כי הספק לא אומר להם אבל עוד למצוא White widow? זה רק אתה יכול למצוא אם יש לך חבר שמגדל את זה או שאתה בעצמך מגדל.

3. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    בדיוק.
    אתה לא תבוא לדילר ותשאל אותו איזה זן זה הוא פשוט לא ידע.
    הכי טוב לגדל בעצמך, גם התוצאה איכותית , גם יש כמות יפה ( תלוי כמה אתה מגדל, אבל לרוב זה כמות יפה )
    יש גם כאלה שמגדלים ומוכרים כך שהם עובדים בלי ''בוס'' והם יכולים לתת לך את שמות הזנים .

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לא לגמרי נכון, מכיר בחור שמגיע עם שלוש שקיות, עם שלושה זנים שונים והוא יודע בדיוק מה זה מה.
    בדר"כ אני יודע את הזן שאני קונה, גם אם זה היחידי שיש לבן אדם.
    וואלה יש כמויות של דילרים שברגע שאתה רק שואל אותם איזה זן זה, הם יתלהבו לך בכל הגנטיקה של הצמח המזדיין.
    כי אנשים שמוכרים שיט איכותי, רוצים שתדע ותהיה מבסוט ותחזור ותקנה שוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!