1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מושגים בבוטניקה

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י newbudder, ‏10/9/16.

1. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    נלקח מהאתר הראשון שהעלה חיפוש על "PROOF OF EVOLUTION"

5 מושגים שאני אסביר עם ההגיון של עצמי ככה בשלוף

1. The universal genetic code
    . All cells on Earth, from our white blood cells, to simple bacteria, to cells in the leaves of trees, are capable of reading any piece of DNA from any life form on Earth. This is very strong evidence for a common ancestor from which all life descended. אומרים פה שכל החיים מהצמחים בקטריות ובניאדם מסוגלים לקרוא חתיכות של די אן איי אחד מהשני..
    גDOH?!? החיים אוניברסלים - הכל מתקשר עם הכל

2. The fossil record. The fossil record shows that the simplest fossils will be found in the oldest rocks, and it can also show a smooth and gradual transition from one form of life to another.

Please watch this video for an excellent demonstration of fossils transitioning from simple life to complex vertebrates.

חרטה, פוסילים שנמצאו לפני עשרות אלפי שנים זהים אחד לשני ב100% גנטית ואפילו בצורה

3. Genetic commonalities. Human beings have approximately 96% of genes in common with chimpanzees, about 90% of genes in common with cats (source), 80% with cows (source), 75% with mice (source), and so on. This does not prove that we evolved from chimpanzees or cats, though, only that we shared a common ancestor in the past. And the amount of difference between our genomes corresponds to how long ago our genetic lines diverged.

סינטזה של די אן איי יכולה להביא אותם ליצירת אין סוף סוגי חיים אינטליגניים

אם תרכיב את האדם, הוא היצירה הכי איטליגנטית.
    יותר מקוף יותר מתוכי ויותר מקנאביס

4. Common traits in embryos. Humans, dogs, snakes, fish, monkeys, eels (and many more life forms) are all considered "chordates" because we belong to the phylum Chordata. One of the features of this phylum is that, as embryos, all these life forms have gill slits, tails, and specific anatomical structures involving the spine. For humans (and other non-fish) the gill slits reform into the bones of the ear and jaw at a later stage in development. But, initially, all chordate embryos strongly resemble each other.

In fact, pig embryos are often dissected in biology classes because of how similar they look to human embryos. These common characteristics could only be possible if all members of the phylum Chordatadescended from a common ancestor.
    סוג של חרטה כלשני בלע בלע זה מה שיש לי להגיד
    לא יצרו אותנו מושלמים אלא בצלמם של האלוהים, בני האדם הבאים שניצור יהיו פחות בעלי דפקטים, זאת אומרת עוד יותר אינטליגנטיים מאיתנו

5. Bacterial resistance to antibiotics. Bacteria colonies can only build up a resistance to antibiotics through evolution. It is important to note that in every colony of bacteria, there are a tiny few individuals which are naturally resistant to certain antibiotics. This is because of the random nature of mutations.

When an antibiotic is applied, the initial innoculation will kill most bacteria, leaving behind only those few cells which happen to have the mutations necessary to resist the antibiotics. In subsequent generations, the resistant bacteria reproduce, forming a new colony where every member is resistant to the antibiotic. This is natural selection in action. The antibiotic is "selecting" for organisms which are resistant, and killing any that are not.

חרטה כל שהיא לגבי חיידקים בלע בלע

2. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    התנסתי בלהבין את המח, את היקום וכל מה שעולה לדעת דרך ניסיון אישי,
    שאלות ותהיה, ערעורים כמובן.

דרך נומורולוגיה, כח האותיות, מוזיקה והבנה עצמית
    ויש ספר מעולה למי שרוצה

www.rael.org

המשיח האחרון חי ונמצא בצרפת
    עד שלא נקבל אישור מהממשלה להקים כאן שגרירות ( בית מקדש בשפה עתיקה) לאלוהים.
    הוא לא יבוא כי האלוהים לא מאשרים לא.

היו כ7 נסיונות לקבל אישור מהממשלה לאישור שכזה\ כל פעם זה נדחה. (DOH)

אם השגרירות לא תבנה בישראל (מטרתה של ישראל הוא להקים כאן שגרירות כי לאלוהים יש ערך למקום הזה )

אם לא נאהב אחד את השני ואת האלוהים לא נגיע לעידן הזהב.

יש אחד שלא מאמין שבני האדם שהם יצרו יוכלו לאהוב אחד את השני ובטח שלא את אלו שיצרו אותם.

הוא ישים רגל כל פעם בדרך למטרה, לנסות אותנו.

3. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    רק אניח את זה כאן. :) אהבה

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אף אחד לא יכול להוכיח לך את האבולוציה, רק צריך להסביר לך איך היא עובדת. עובדתית.
    גם כח הכבידה הוא תאוריה ואני לא רואה מישהו מתווכח עם זה..
    ההגדרה של תאוריה בעלם המדע שונה לגמרי מהשימוש שלנו במילה תאוריה בסלג המדובר, סתם שתדעו.
    תאוריית האבולוציה היא עובדה.

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  5. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    חחחחחחחחחחחחח
    איך היא עובדת עובדתית?

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תכתוב ''תאוריית האבולוציה'' בגוגל בתור התחלה.
    משם אתה יכול להמשיך לקרוא מאמרים בנושא או סרטונים קצת יותר פשוטים.

7. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    סלח לי... ערימת חרא אחת גדולה ומשם זה ממשיך לעוד חרא ועוד שילשול...
    סוריי על הצרפתית

נוצרנו בצלמם של האלוהים ונמשיך ליצור חיים ולדעת להגיע למקומות חדשים כי מה לעשות הדלק אוזל בכל מקום.

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אתה נשמע כמו אחד שמאמין ביהווה..
    כנראה שהבריחה מעובדות נכונה לכל הכתות ולא רק ליהודים..
    בקיצור שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה ככה או ככה לאף אחד אין באמת מושג למה אנחנו פה..

9. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    יהוה דרך אגב הוא ראש מועצת האלוהים, הוא המדען הראשי שיצר כאן את החיים הוא בן 25,000.

ובקשר לזה שלאף אחד אין מושג למה אנחנו פה...
    בוא אני אכנס אתך לפרטי פרטי קצת :)

אף אחד? חשבת על זה? כמו הכלב בעספור.. אף פעם לא ראית אותו רק שמעת אותו..
    אנחנו? מי זה אנחנו אצלך יכול להיות שונה מ"אנחנו" למישהו אחר...
    אחד יכליל באנחנו שלו את הצמחים
    אחד יכליל את משפחת סמפסון

המטרה בחייים היא: להנות ותו לא.
    להנות להנות להנות כמה שאפשר... עם הקדמה תוכל פחות "לעבוד" ויותר להקדיש זמן לאהבה, מוזיקה, אומנות, ספורט....

היום יש לאנשים המון הנאות שונות.... ומשונות...
    הנאה היא הנאה כל עוד היא לא פוגעת בזולת ובפרט.
    הנאה... כל הנאה שהיאא............

10. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    חיה ותן לחיות, כל הלא מאמינים כל הזמן מנסים לגרום לאנשים להצטרף לאי אמונה שלהם ואני לא סובל את זה.
    מי שלא מאמין מכבד אותו, לא מתערב ולא אומר לו כלום כי כולם שווים ולכל אחד יש חופש בחירה, אבל אני מצפה שיעשו את אותו הדבר כלפי המאמינים.

11. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    קצת ברחנו מהנושא..
    אף אחד לא רוצה לצרף אותך ואת המאמינים שלך לשום מקום תהיה רגוע אח שלי..
    פשוט הגישה של להתעלם מהעובדות בטענה ש''ככה אני מאמין'' זה ילדותי ודבילי.. יש מספיק הסברים על אבולוציה וזה שהם לא ברורים מספיק לאנשים מסויים לא הופך את האלוהים המדען בצרפת לאמיתי.
    שכל אחד יעשה מה שטוב לו זה ברור, אבל קצת קשה לי באופן אישי לכבד או להתייחס ברצינות לחבר דמיוני של מישהו.. במיוחד שהמישהו הזה מצווה עלי מה לעשות בשם החבר הדמיוני שלו..

12. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    מי ציווה מה ציווה?
    מישהו אמר ציצי? :)

13. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אל תכבד אותו, תכבד אותי.
    ״ואת המאמינים שלך״ על זה אני בדיוק מדבר, אתה לועג לי על משהו שאני מאמין בו, ״שכל אחד יעשה מה שטוב לו״ אתה סותר את עצמך במשפט הזה..

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  14. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    קרצפת
    זה ניקוי עם קצפת

15. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    די די ילדים, לא לריב.