1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנת באנג

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Chakra, ‏22/9/16.

1. Chakra

Chakra חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן חברים אני רוצה להזמין באנג זכוכית מהאינטרנט, רוצה משהו איכותי בתקציב של עד 100 דולר, לא חשוב כל כך הגודל רק שיהיה עם לפחות 2 פרקולטורים. יש למישהו המלצה על משהו ספיציפי? ואם לא אז בכלליות על אתרים או חברות מומלצים?
    דרך אגב מבחינת המכס, מה הסיכוי שזה לא יעבור והאם יש דרכים להגביר את סיכויי ההצלחה?

2. צמתים

צמתים חבר חדש

לייקים:
    10
  3. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    aliexpress או dhgate. להזמין רק מהסינים ולא מחנויות באירופה.

לא ממליץ לך להזמין עם פרקולטורים כי מצטבר שם המון לכלוך וקשה מאוד לנקות את כל הצינורות הקטנים מעוקלים האלה. הם גם נוטים להישבר. ממליץ על כד וצינור בלבד... לשיקולך

מבחינת מכס: אתה יכול לבקש מהמוכר שירשום על החבילה אגרטל או משהו, שלא יציין שזה מכשיר עישון.
    אני הזמנתי כמה פעמים ועבר חלק. פעמיים תפסו לי וקיבלתי מכתב מהמכס שהחרימו לי ובזה נגמר הסיפור, לא משטרה ולא כלום.

4. Chakra

Chakra חבר חדש

לייקים:
    1
    מאיזה בחינה כדאי להזמין דווקא מאתרים סיניים ולא מאירופה? מבחינת איכות המוצר/מחיר/מכס?

#4 Chakra, ‏22/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏23/9/16
  5. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    הסינים שולחים באריזה חומה פשוטה, חנויות שולחות דרך חברת שילוח DHL וכדומה. יש יותר סיכוי לתפיסה ויותר מעורר חשד בחבילות האלה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!