1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD - עובדות ומיתוסים

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏21/3/16.

1. KIKOLIKO

KIKOLIKO חבר חדש

לייקים:
    1
    הם קודם כל היו אנשי מדע , תקרא קצת על claviceps paspali culture עזוב אותך שטויות

2. KIKOLIKO

KIKOLIKO חבר חדש

לייקים:
    1
    http://chemistry.mdma.ch/hiveboard/tryptamine/000464252.html
    http://www.goodrx.com/cafergot
    וזה מחיר של תרופה על המדף , אני מניח שהסינים לא נשארו מאחור , אלה חזקים בכל הקטע של ביקוש והיצע.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    1. תראה את המחיר של הכדורים. תעשה חשבון כמה חומר ישאר בסוף התהליך ומה תהיה עלות הייצור - לא כלכלי!
    2. אתה יודע מה זה למצות ארגוטמין טהור מהכדור הזה? מכיר את התהליך? זה לא ריאלי, בטח כשמדובר ביצרנים שאין להם מושג בכימיה ומחפשים קיצורי דרך.

זה אולי יפתיע אותך, אבל הסטלנים שאני בקשר איתם עוסקים למחייתם בדיוק בתחום הזה. כל מה שאתה חושב שאתה יודע או למדת מהאינטרנט אנחנו חוקרים כבר כמה שנים וכל התובנות שלנו הובילו אותנו למסקנה שלא מייצרים היום LSD-25 מהסיבות שציינתי קודם.

להבין פרוטוקולים זה דבר אחד וליישם אותם זה דבר אחר. זה שהפרוטוקלים קיימים ונגישים לא אומר שמישהו עושה בהם שימוש. כשתתחיל לחשוב על לייצר LSD ותבין כמה מכשולים עומדים לך בדרך, עוד לפני שהתחלת לרכוש את הציוד הנדרש, אתה תבין למה אף אחד לא מייצר את החומר הזה היום.

4. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    מסכים עם רוב ממה ששולגין רשם. אבל להגיד שלא מיוצר היום lsd-25 היום בעולם, זה פשוט לא נכון.
    לא יכול לדבר על רוב רובו של האסיד המסתובב היום כי אני לא צורך טיפות מזדמנות, אבל ממה שאני זוכר זה גם לא lsd וגם בריכוזי בדיחה, פשוט עובדים על אנשים.
    יכול ליהיות שעשיתם מחקר יפה ומעמיק בין החברים, אבל על כולה למה שהתגלגל לכם ליידים. העולם הוא גדול ידידי ואם כל הכבוד, lsd-25 לא מת ולא ימות גם לדעתי. מסכים איתך שסופר נדיר להתקל בו ובטח בארץ, אבל לא הייתי אומר נואש לגביו. :)

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כשאני אומר שאף אחד לא מייצר היום LSD אני מתייחס לייצור ההמוני. אם תעיין קצת בפוסטים קודמים שפירסמתי אתה תראה שאני מציין שם שעדיין קיימים 2-3 מקורות שמייצרים את החומר המקורי, אבל נדיר להיתקל בו אם אתה לא חלק מהמשפחה או קשור אליה בצורה כזו או אחרת. רוב הצרכנים לא מקושרים ולא מודעים אפילו לקיומו של החומר הזה, ומכיוון שאין להם שום מושג איך החומר הזה אמור להשפיע עליהם, ומכיוון שהחומרים האחרים שנמכרים להם יוצרים חוויה פסיכדלית כלשהיא, הצרכנים מאמינים שהם צורכים את הדבר האמיתי.

אנחנו כבר לא בסיקסטיז ולא בניינטיז. בתקופות האלה חילקו LSD בחינם רק כדי שאנשים יוכלו לחוות את החומר הזה. הייתי בלא מעט מסיבות, בארץ ובחו"ל, שבכניסה נהגו לעמוד מארגני המסיבה ולחלק למוזמנים קרטונים וטיפות בחינם. הגישה הזאת השתנתה מזמן, אין אנשים כאלה היום, ובינינו, אין שום סיבה לחלק בחינם חומר שלא תורם להתפתחות התודעתית שלך בשום צורה.

אני מאמין שאם יותר אנשים יידעו את האמת על החומרים שמסתובבים היום ויתחילו לחפש את החומר המקורי, יש סיכוי שהוא יעשה קאמבק. כרגע מעט מאוד אנשים מחפשים אותו או מודעים לקיומו, אבל אפשר לשנות את זה :)

#25 שולגין, ‏21/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏21/4/16
  6. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    יש גם ייצור המוני לדעתי, הוא פשוט נדיר ולא יוצא מגבולות המדינה שבו מייצרים אותו.
    מסכים ש-99.9% מה"אסיד" המתגלגל בארץ אינו lsd-25, אבל מדיי כמה שנים ניתן לראות גיחות ככה שכנראה שחי וקיים כמו שנאמר.
    כמו כן אני אוסיף שלאחר תקופה נחמדת עם 25, אתה כבר לא רוצה לאכול את ה"אסיד" של הארץ כי הוא פשוט לא אסיד וגם לא ניתן להגיע איתו יותר מדיי גבוה..

7. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אתה צריך לקרוא לזה - LSD שמועות ומיתוסים.

לא מבין למה זה בכלל בנעוץ מידע לא אמין בכלל וחצי מפוברק.

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אנחנו נועצים מה שאנחנו מוצאים לנכון. אין בפוסט ולו שמועה אחת, הכל עובדתי. בינתיים המידע שמופיע כאן עזר ועוזר לחברי הפורום לפנות למקומות הנכונים ולצרוך רק חומרים איכותיים במקום הזוועה שמסתובבת בארץ. אז אם יש לך מה לתרום, אינפורמציה שבאמת עוזרת, אנחנו נשמח לשמוע. אם לא, תשאיר בבקשה את ההצהרות הלא מבוססות מחוץ לאשכול הזה.

תודה.

#28 שולגין, ‏25/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏25/9/16
  9. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    גב
    אתה צריך להוריד מהנעוץ פוסטים לא מבוססים.
    אין הבדל בין LSD של שנות ה90 להיום
    LSD-25 זה LSD-25 ולא משנה באיזה חומרים משתמשים כדי לסנטז את המלקולה יצא לך LSD-25.
    בשנות ה90 החומר היה אותו דבר רק על קרון לא היה 100-70 מיקו בממוצע כמו עכשיו אלה 200+ והתקופה הייתה שונה בגלל שלא היה מחשבים ופלאפונים והכל אז אנשים היו יותר מפוקסים בדברים אחרים.
    אני שאלתי מלא אנשים בREDDIT ובפורומים פסיכודליים בDM שצרכו את מה שהיה בשנות ה90 ואפילו ה60 (כמו הLSD של Owsley שהיה שם 270 מיקרו על קרטון שמסביר למה דברים פעם היו שונים) וכולם ללא יוצא מן הכלל מסכימים שאין שום הבדל וכמו שבחור פה כתב מעליי כל מי שמבין בכימיה בסיסית יכול להבין שזה שקר ואני נגד אנשים כמוך שמפיצים מידע כזה שקרי ואני יצא נגדו כל עוד אתה מפרסם אותו.
    אם אתה אומר את האמת סימן שהכיוונים שלך על הפנים והגיע הזמן להחליף אותם.

עריכה: לפחות תמחוק את החלק של הLSD המודרני אתה מפיץ שקר וזה עושה לך טוב משום מה ממלא לך את האגו כנראה, כמו שרואים שאתה עף על עצמך יותר מידי עם "הניסיון שלי" שמכל מקום אתה דוחף עד כמה שאתה מנוסה זה שיש פה מלא משתמשים לא מנוסים לא אומרת שלא תפגוש אנשים שמבינים על מה אתה מדבר ויראו מה פה אמת ומה לא, האמת תמיד תעלה ותנצח. בפורומים יש אנשים משועממים כמוני שבודקים דברים כל הזמן.

#29 MrGreen, ‏26/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏26/9/16
  10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני קורא לחומר שמסתובב היום LSD מודרני כדי לא לפתוח בדיונים מיותרים. אין LSD-25 היום, בכלל! יש קבוצה אחת בארה"ב שמייצרת פעם בשנתיים 200 גרם של LSD אמיתי ואין סיכוי שאתה או הילדים שאתה מתייעץ איתם באינטרנט ניסו את החומר הזה. לא אתה ולא יתר החברים שלך ב-Reddit התנסיתם ב-LSD. צר לי לבשר לך את זה, אבל אין לך ולהם מושג על מה אתם מדברים. אין LSD כבר למעלה מ-15 שנים. מה שמוכרים היום לאנשים נאיביים וחסרי הבנה כמוך אלה RC שהם אפילו לא נגזרות של המולקולה המקורית. התעשייה הזאת מרוויחה כל כך הרבה כסף מלמכור בולשיט לאנשים כמוך שאין לה שום אינטרס לייצר ולמכור LSD במקום הזיופים שאתה צרכת ועדיין צורך.

תקרא את הדיון הזה לפני שאתה מקשיב לילדים ב-Reddit:

http://bm26rwk32m7u7rec.onion/index.php?topic=7950.0

#30 שולגין, ‏26/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏26/9/16
  11. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אף אחד לא מבין כלום חוץ ממך בטח אחי... ספר לי עוד סיפורים.
    באסה שאתה מנהל פה אנשים אשקרה מתייחסים למה שאתה אומר פה ברצינות וזה מדאיג.

אז איזו מולקולה הם מוכרים לי בדיוק? ומה עם בדיקות מעבדה גם הם מחרטטים אותי? יש פה קונספירציה עולמית שרק אתה עלית עלייה?

מה ששלחת לי - הם מדברים על זה שהכל בשוק מופצץ בRC וזה לא חדש מה זה קשור מה אתה מנסה להראות לי? זה בדיוק מה שאני טוען גם... יש מלא RC בשוק וזו הסיבה שאתה התחלת עם "הLSD המודרני" אבל זה לא LSD זה RC ויש LSD-25 חיי קיים ונושם.
    אתה טוען שאין LSD-25 יותר והוא לא קיים כבר 15 שנה. על מה אתה מדבר, אתה מפריד חומר קיים מתוך הרבה חומרים אתה לא יוצר אותו, זה לא כזה קשה כשיש לך תואר בכימיה, ציוד מעבדה ותרופות נגד מיגרנה :p חח.

חלאס אחי דיי תפסיק לחרטט ולהתחמק, תבין שLSD-25 קיים בצורתו המקורית, אולי פשוט לא נפלת עליו, שלח לבדיקות מעבדה אם אתה לא בטוח.
    ילדים בREDDIT... זה נראה כאילו אתה מחרטט פה ילדים על ימין ועל שמאל לאנשים כמוך אסור להקשיב ולתת להם להמשיך לפרסם שקרים רק כי הם חושבים שהם יודעים יותר טוב ומפחדים מביקורת כמוך.

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הפניתי אותך לדיון כי אנשים מתלוננים שם על הונדורים הכי ותיקים ו"אמינים" (Gamma Goblin) שמוכרים RC בתור LSD, ואנחנו מדברים על חומרים שנבדקו במעבדה ונמצאו כ-LSD. כן, יש פה קונספירציה. התעשייה הזאת רוכבת על גל בגלל שאנשים כמוך לא יודעים מה זה LSD ומוכנים לספוג את השקרים הללו.

אתה מוזמן להאמין במה שאתה רוצה. אני מבין את ההתנגדות שלך ושל יתר הצעירים שבטוחים שהם חוו את הדבר הכי טוב בעולם, ואז מגיע מישהו כמוני ואומר להם שהם חיים בשקר. אתה רוצה להאמין שמה שאתה צורך זה LSD, זכותך. לעת עתה אני מנהל את הפורום הזה ומחליט מה לפרסם בו ומה לנעוץ. יש סיבה לכך שאני מנהל ואתה לא.

13. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אני בחיים לא הזמנתי מGG כי בחיים לא בטחתי בו. בטח הזמנת מהם פעם ועכשיו אכלת סרט עליו ואתה בא להאכיל את כולם פה סרט.
    הסיבה שאתה מנהל זה כי אנשים בוטחים בך כאן לכן אני יוצא כל כך נגד מה שאתה כותב.
    כל מי שלמד כימיה יבין שזה לא הגיוני מה שאתה אומר ולא מסתדר עם העובדות לכן אני לא מאמין לך כי אני איש של הגיון בריא ולא קונספירציות ומיתוסים שלא מסתדרים.

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הזמנתי כמעט מכל ונדור אפשרי בדארקנט, כולל abLoneLSD, זו שאתה טוען שמוכרת LSD אמיתי. את המוצר של GG ניסיתי פעמיים, פעם אחת לפני שנה וחצי, ושוב לפני חודש, שזה בעצם ה-JOR#5. אתה חייב לנסות את הבלאק אמבר, או את המוצר של Zicot כדי להבין כמה שהחומר שניסית שונה ממוצרים אחרים שקרובים יותר ל-LSD המקורי. עד שלא תנסה לא תבין את ההבדל.

איש של הגיון בריא מבין שכל העולם מונע מאינטרסים כלכליים. זה לא שונה בתעשיית הסמים. אם היית צורך LSD אמיתי היית מבין את זה מזמן.

15. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    צא מהסרט שאתה היחיד שצרך LSD אמיתי אחי. LSD יהיה LSD לא משנה מה תעשה איתו, אתה נכנס לקונספירציות חבל על הזמן, אתה רומז שמעבדות ברחבי העולם משתפות פעולה עם מפיצי הRC ונותנים תוצאות שקריות.

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא היחיד. מיליונים צרכו אותו עד שנות ה-2,000 המוקדמות.

ושמור בבקשה על שפה נאותה בדיון, אני לא אבקש שוב.

17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זאת בדיוק הנקודה. שראקציה כימית עם שני פרוקורסורים מסויימים לא תיתן לך את אותו תוצר אם תשווה לראקציה עם שני פרקורסורים שונים לגמרי.

18. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    היי אגרונום,

אתה יכול לנסות להסביר את מה שרשמת בצורה יותר פשוטה חחח

19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה לוקח שני חומרים והם יתנו לך תוצר מסויים.
    ברגע שאתה לוקח שני חומרים שונים הראקציה תיתן לך משהו אחר.

20. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    גם אם מדובר באותם סוגי חומרים ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!