1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הו ברצלונה ברצלונה

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י schizo, ‏2/10/16.

1. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    לא יודע אם זה חוקי או לא שם בחנות פרחים רגילה מוכרים זרעים של מריחאונה בשקית לכל דורש.
    בכל מקרה הייתי במרכז העיר שבוע ימים הציעו לי ברחוב בשדרה הראשית של ברצלונה לה ראמבלה לפחות 5 פעמים גראס אקסטזי קוק.
    טיילתי ברחוב הראשי ניגשו אליי ערבים בכל הפעמים הציעו לי
    קניתי 2 גרם ב20 יורו ירק קטלני ממש הפך אותי מערבי אחד .
    מלא מלא שוטרים שם במרכז העניינים של התיירים

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    יש שם קופי שופ…

3. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    חח השוטרים שם רק כדי שלא ישדדו תיירים, ואני לא אומר לא לקנות ברחוב כי לפעמים אתה יכול ליפול על אחלה חומר אבל יש לך שם מועודני קנאביס שאתה יכול להיות חבר שם מאוד הקלות אז...

דודה אוהב/ת את זה.
  4. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    זה חוקי לעשן שם ברחוב או לא?
    ראיתי שוטרים ספרדים קופצים על נערים ספרדים לא ראיתי מה הם עשו בדיוק אבל ראיתי אותם קופצים עליהם לוקחים אותם לניידת

5. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    לא חוקי אבל זה קנס מנהלתי...
    לא הפסקנו לעשן בטיולים בעיר... ברכב וברגל... בדיוק כמו באמסטרדם.

schizo אוהב/ת את זה.
  6. kundason26

kundason26 חבר חדש

לייקים:
    1
    לי עשו קטע מסריח בברצלונה. הייתי שם סופ"ש לפני חודש וחצי, נכנסתי לחנות אמסטרדמית שמוכרת כלי עישון וכו'. מפה לשם שאלתי את המוכר (היינו לבד בחנות) איך ניתן להתארגן או ללכת לאחד הקופי שופים שברצלונה ידועה בהם והוא ענה לי שאני צריך לקנות סחורה ב5 אירו לפחות אחרת "בעל הבית ישבור לו את הרגליים". לא התווכחתי, אמרתי אם אני הולך לעשן אני גם ככה צריך נייר גלגול, קליפר מגניבה של ברצלונה וכו'. אז קניתי. הוא נתן לי פתק וצייר עליו מן צורה כזו ואמר לי צא מהחנות תפנה ימינה, תעשה שוב ימינה תראה דלת שחורה תדפוק 3 פעמים ותיכנס, תיתן להם ת'פתק ובלה בלה בלה. עשיתי את זה. הגעתי לבניין דפקתי 3 פעמים, פתח לי בחור צעיר שלא יודע מילה באנגלית והכניס אותי לתוך מבואה חשוכה לגמרי וביקש דרכון, הראיתי לו דרכון, הוא האיר עליו בפנס, ואמר לי לך הביתה, אנחנו סגורים, תבוא מחר. הוא פתח את הדלת ויצאתי. באותו ערב הכרתי ישראלים שזרקו לי פרח באיזה פאב שסידר לי את היום שאחרי. מזל שתמיד אפשר לסמוך על ישראלים בחו"ל. בקיצר לא הצלחתי להתארגן בברצלונה. ואני לא קניתי מהחבר'ה שלוחשים לך באוזן באזורים המתויירים כי זה די מפחיד האמת :)

7. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    מה שבטוח בברצלונה לא חסר נוכלים.

8. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    מה אתה בריב עם החבר הכי טוב שיכול להיות לך ועוד במיוחד בחו"ל?
    גוגל מוסר דרישת שלום חמה...
    תוך שניה היית מוצא מועדון קנאביס איכותי בקרבת מקום...

schizo אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!