1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נתפסתי

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י מרקז, ‏3/10/16.

1. מרקז

מרקז חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,
    אתמול בלילה אני ועוד חבר ישבנו ותכננו לעשן,
    בעת הכנת הקססה קפצו עלינו שוטרים כאשר הכל היה גלוי (באנג, קססה עם קנאביס, משהו כמו 0.4).
    בעקבות המצב הגרוע שהגענו אליו לא ראיתי לנכון כי התווכחות עם השוטרים תוביל למשהו שיעזור לי, ולכן פשוט הודנו כי זה אכן שלנו.
    משם נלקחתי לתחנה ונחקרתי שם, הודתי שהחומר של שנינו והייתי הכי גלוי שאפשר.
    קיבלתי זימון לנתינת טביעות אצבעות ליום רביעי.
    חשוב לי לומר כי זו הפעם הראשונה שזה קורה לי, אני מועמד לגיוס (בן 18).
    אחד השוטרים שתפס אותי הוא חבר של אבא של חבר שלי שנתפס יחד איתי, והוא אמר לנו שבגדול לא יעשו לנו משהו חריג אלה יסגרו את התיק בגלל חוסר עניין לציבור ותירשם לנו אזהרה.
    גם השוטר שחקר אותי בתום החקירה רגע לפני ששוחררתי מהתחנה אמר לי שזה לא יקרה שוב ושבפעם הראשונה לא עושים מזה עניין ואם אתפס שוב זה כבר יהיה רציני.
    רצית לדעת האם יש אמת בדברי השוטרים, ומה עליי לעשות כעת?
    האם האירוע ישאיר לי כתם לכל החיים שיפגע לי בקריירה או שבמקרה והתיק יסגר זה לא יהיה חמור?

תודה לכולם ושנה טובה למרות הכל!

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    רילקס. לא יקרה כלום..

גרייס ו-Sandoz אוהבים את זה.
  3. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    תמיד תוכל להגיד שזה קרה כשהיית בן 18 :)

4. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    קח את זה בתור חוויה . מה שחשוב עכשיו זה מאוד תקפיד להבא כי אם תיתפס שוב במהלך ה5 שנים הקרובות לא יסגרו לך את זה בחוסר עניין לציבור שוב.

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    פעם הבאה אם קורה משהו תגיד שזה לא שלך ושאתה לא קשור ואתה לא יודע מה זה בכלל וסתם הייתה שם.
    לפחות עד שמגיע עורך דין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!