1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בקשר לתאורה רק מקצוענים בבקשה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏4/10/16.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני אכשיו נמצא באמצע הפריחה עם מנורת נל'ג 400 השאלה היא, העם אני יכול להחליף את הנל'ג במנורה משולבת באמצע הפריחה? צריך גם לציין שהצמח לפני מעבר דירה מעציץ 11 ל 15 ליטר.

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני זוכר שכבר שאלת את אותה השאלה אבל אני יענה לך בכל זאת את אותה התשובה.
    מבחינת המשנק, דואל ספקטרום זה נל''ג.

מבחינת הצמח אם אתה שואל אותי אין לך מה להחליף בשלב הזה לדואל, תשאר עם הנל''ג ואת הדואל תשמור לשלב הצמיחה של המחזור הבא.

3. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    כן בקשר למשנק אתה עזרתה לי מאוד, ורק בזכות התשובה שלך אני בכלל הולך על זה.
    זה יותר קשור לצמח, צמח שנמצא בתאורת נל'ג פתאום יתחלף לנורה כפולה, מה יקרא לצמח?
    המתראה של זה זה להוסיף לאוהל צמחים בצמיחה מתקדמת ממש לפני הפריחה שלהם, בישביל זה אני רוצה את הדואל.
    ועוד שאלה על הדרך, בהתחלה בזמן הצמיחה של הצמח הקולטיוב צריך להיות למלא באוהל, נכון? ואז מתי שהוא עובר לפריחה אז להוריד אותו לגובה של 20 ס'מ מהצמח, אני צודק? או שתתקנו אותי בבקשה.תודה מראש!

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    -תשאר עם הנל''ג, למרות שזה לא ממש קריטי לדעתי, תן שלושה מחזורים עם הנל''ג ותחליף אותה לדואל סופית, ככה תנצל את החיים של שתי הנורות עד הסוף.(אני עובד עם דואליות כל הזמן, צמיחה ופריחה,באוהל אחד יש לי גם 250 דואלית וגם 250 נל''ג ואני לא רואה הבדל בצמחים בשום שלב)
    -גובה המנורה תלוי בחום שהיא יוצרת ובוואט שלה, אני זוכר שיש לך 400 עם קולטיוב אז היא צריכה להיות משהו כמו 25-30 ס''מ מהראשים של הצמח, לכל הגידול, כמה שהצמח גובהה ככה את מרים את המנורה.

5. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    גם בזמן הצמיחה המנורה צריכה להיות קרובה לצמח?

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    ברור

14artnowo אוהב/ת את זה.
  7. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אוקיי, זה עוד דבר שלימדו אותי לא נכון!!! תודה רבה לך.

בגלל כל השטויות שלימדו אותי עכשיו הצמח שלי בנעילת שורשים וגם בחוסר חנקן חמור, כל החלק התחתון של הצמח או צהוב ויבש או כמת חסר צבע!! הוא זקוק להעברת עציץ דחוף, והאיתי אמור לקבל אותו היום, אבל עכשיו אומרים לי שביום ראשון ( הוא לא ישרוד עד אז) , אולי מישהוא יוכל להקפיץ לי עציץ, אבל עם לא... אני לא יודע מה לעשות????

8. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

למה שלא תביא עציץ ממשתלה?

9. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    משתלה הכי קרובה נמצאת רחוק יחסית, הזמנתי מחנות פרחים לפני כמה ימים והיה צריך להגיע היום, אבל לא רק ביום ראשון שזה מאוחר מדי, מחר בבוקר יקפיצו לי עציץ, אני רק מקווה שלא מאוחר מידי, כל החלק התחתון של הצמח או צהוב ויבש או כמת חסר צבע ואני מקווה שהוא יוכל להיתושש, דרך אגב שאלה: אני מכיר שתי דרכים להעביר את העציץ, אחת זה להרטיב את העציץ שצריך לעבור בהרבה מים, ולהוצי אותו לאט לאט, דרך שנייה זה להפך לתת לאדמה להתייבש מאוד מאוד עד שאפשר להפריד את האדמה מהעציץ בעזרת איזה סרגל מברזל, מה עדיף?
    וגם שתי שיטות לשאים הידרוטון, אחת זה לשאים בתוך העציץ לפני האדמה שכבה של כמה ס'מ של הידרוטון ואז עליהם את האדמה, השנייה זה לפזר את ההידרוטון בין העציץ לתחתית של העציץ, שהעציץ יעמוד על ההידרוטון, מה עדיף?
    ובקשר לאדמה אמרו לי בחנות שאין צורך להוסיף לה כלום כי יש בפנים קצת מהכל, אבל אולי בכל זאת להוסיף לו פריליט? ואני יודע עכשיו שאסור לדחוס את האדמה, אבל צריך קצת לדחוס עם היד, טיפה? או שהמשקל של המים יספיק?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!