1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קראו לפני שאתם מזמינים דרך דארקנט!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏5/10/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן,

לאחרונה אני מקבל המון הודעות פרטיות בנוגע להזמנות דרך דארקנט - אילו חומרים כדאי ועל מי מהונדורים אני ממליץ. המון דברים השתנו בחודשים האחרונים, גם מבחינת החומרים שנמכרים שם וגם מבחינת הונדורים. ההמלצה האחרונה שלי היתה לנסות את הבלאק אמבר של MrPickles. מי שניסה הרוויח, מי שלא, אולי תהיה לו הזדמנות בעתיד. אבל כרגע אני ממליץ לא לעבוד עם אף ונדור.

אני אסביר:

בחודש האחרון עקבתי אחרי מספר דיונים שנפתחו על ידי גולשים שטענו שמשהו השתנה ב-LSD שהם מכירים. הודעות תמימות הפכו ללינצ'ים אכזריים שבסופם אותם גולשים שביקשו לדעת מה קרה למולקולה המקורית של הופמן נחסמו על ידי המנהלים. נתקלתי באותה תופעה מספר פעמים בחודש האחרון, גם ב-TMG וגם ב-Reddit. נראה שתעשיית הכימיקלים בדארקנט השתלטה על הניהול של האתרים הללו ומנסה לעצב דעת קהל באמצעות השתקת אלה שטוענים כי החומרים שנמכרים בדארקנט הם לא LSD.

חברים יקרים, שמרו על עצמכם ותשתדלו לעבוד רק עם מי שבאמת יודע מה הוא מוכר. אני לא יכול להגיד לכם מה לעשות, אבל אני יכול להמליץ לכם להיזהר. לא בטוח להזמין משם כרגע, גם אין לי מושג מה ישלחו לכם במידה ותחליטו להזמין, ואני די משוכנע שגם לונדורים אין מושג מה הם שולחים. וזכרו, גם אם קיבלתם חומר שעבד וגרם לכם לחוויה צבעונית, זה לא אומר שזה LSD. החומרים האלה עלולים להיות מסוכנים לבריאות שלכם גם במינון נמוך.

נכון לעכשיו אין LSD-25 בדארקנט ואני בספק אם אי פעם יהיה. אבל סבלנות, מבטיח שהמצב ישתפר בקרוב!

*אם יש לכם שאלות, אני תמיד זמין לענות כאן ובפרטי.

#1 שולגין, ‏5/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏5/10/16
    14artnowo ו-Aner Arnon אוהבים את זה.
  2. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    תודה רבה על המידע. חבל שהכל מונע אך ורק מאינטרסים כלכליים.

ואגב, אתה עדיין ממליץ על Electric love של Cosmic Consciousness ?

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    היחידים שעדיין יש לי טיפה אמון בהם אלה Zicot ולאמה סוקס. על MrPickles אני לא הכי סומך (בכל זאת, עוד ריסלר של JOR), אבל במקרה של הבלאק אמבר היה שווה להזמין ממנו.

Cosmic Consciousness מכר סחורה פגומה ונעלם עם המון כסף. אם הוא צץ שוב באחד המרקטים תזהר ממנו!

Coockies123 אוהב/ת את זה.
  4. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    כנראה שאני ממש תמים כי ל cosmic יש באלפאבאי תגובות חיוביות ודירוג חיובי, אני מניח שזה מה שנקרא "סקאמר סלקטיבי".

בכל מקרה שולגין באשכול אחר המלצת לי על MD בשם "albion" וחיפוש באלפאבאי הוביל אותי ל"electric love" של cosmic,
    כנראה לא הבנתי אותך נכון.

יש מצב להמליץ על מרקט ספיציפי? או להכווין אותי באיזה מרקט נמצאים הונדורים הנ"ל שהמלצת עליהם?

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה באמת לא משנה דרך איזה מרקט אתה מזמין, אתה פשוט צריך למצוא ונדור שמחזיק סחורה נורמלית ולהזמין ממנו באופן קבוע. ונדורים שעובדים עם מקור טוב לרוב מחזיקים את אותה רמה של סחורה לאורך זמן.

לא הבנתי, אתה רוצה להזמין MD או משהו אחר? Albion מוכר דרך TMG, הוא מוכר רק Bulk. אין לו סיבה לפתוח חנות במרקטים. את לאמה סוקס אפשר למצוא גם בדרים מרקט וגם ב-TMG, אבל גם הוא מוכר רק קריסטלים החל מ-0.1 ג'.

Zicot נמצא ב-TMG ויש לו חנות ב-DHL. דרכו אפשר להזמין קרטונים, גם בכמויות קטנות.

6. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    אני מתעניין בMDMA איכותי, וLSD איכותי בכמויות קטנות(גרמים בודדים/קרטונים בודדים)
    משיטוטי בפורום הבנתי ממך שלחפש LSD יהיה בזבוז של זמן, ולכן אני מתמקד רק בMDMA.
    (או שכדאי לנסות את הקרטון של Zicot? )

לגבי הTMG בהרשמה צריך להכניס כתובת אימייל, יש איזה אימייל מוצפן שאפשר לפתוח רק לדארקנט?

ואגב התייאשתי מלשבת 30 דקות ולנסות להכניס את הcaptcha הנכונה של הDM, אם יש איזה טיפ בנושא גם אשמח לשמוע.

אני מאוד מעריך את העזרה שלך שולגין, מקווה שלא שיגעתי לך את המוח.

7. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני רק רציתי לציין שכל המידע הזה עזר גם לי, ואני מאמין שלעוד כמה לפחות, אז תודה רבה לך שולגין גם בשמי.
    עם תוכל להמליץ על מרקט ועל ונדור מסויים יהיה סוף הדרך (-; כרגע אתה יכול להגיד באיזה מרקט נמצא MrPickles? תודה.
    ומה זה Six-digit PIN שדורשים אותו בהרשמה לאלפאביי.

#7 14artnowo, ‏16/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏16/10/16
    ג'איה אוהב/ת את זה.
  8. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    six-digit PIN code which will be used to protect your Bitcoin wallet on AlphaBay.

ציטוט הלקוח מDeepDotWeb

9. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    תודה על העזרה עם זה(-;
    יש לי עוד שאלה, האים אפשרי להזמין מהדרקנט דרך טבלט? פשוט עם הטבלט יודע לזהות שאני עובד עם אוניון הוא מצייר לי למלא ציור קטן של בצל, אחר כך הוא גם מציר לי ציור של מפתח שכתוב לידו שהמכשיר יכול להיות תחת מעקב וכשאני לוחץ על זה הוא ממליץ לי לנתק את הvpn, וגם הוא כל הזמן מנתר את חילוף הנתונים באוניון הוא כותב כמה בייתים נשלחו וכמה התקבלו, בקיצור עם המכשיר רואה את כל זה אז הגיוני שגם אחרים לא יתקשו למצוא את זה ובכלל עד כמה שאני יודע יכול להיות שכל מה שאני עושה בדרקנט נשלח למישהו וברגע שאני יעשה את ההזמנה ישר ידפקו לי בדלת או יעשו איזה טריק אחר.

10. TallDude97

TallDude97 חבר חדש

לייקים:
    0
    מאיזה וונדורים ניתן להזמין פטריות כך שמחיר גם יהיה יחסית נמוך ?

11. Impala

Impala חבר חדש

לייקים:
    8
    היי, רק רציתי להגיב שהמוכר GammaGoblin מאוד מוכר ואמין עוד מסילקרוד הראשון. הוא לא בשום מרקט כי עבר לאתר פרטי משלו (חיפוש קצר בגוגל יביא את הכתובת Pushing Taboo). הוא שולח ממדינה מאוד לא חשודה באירופה ומגיע תוך שבוע (מאוד מהר) במכתב מאוד לא מחשיד.
    גם LSD וגם MDMA וגם עוד דברים אחרים אבל אלה המומלצים.
    אסיד מדהים מניסיון אישי ושל אחרים ולפי בדיקות שעשו זה במינון המפורסם ולא חלש ממה שהוא מפרסם.

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    Gamma Goblin מוכר קריסטלים שהוא קונה מ-JOR, את ה-1# וה-5# ליתר דיוק. אכן אחד הונדורים הותיקים בדארקנט אבל הסחורה שלו ממש לא איכותית. אם אתה טוען שהמוצר שלו מדהים כנראה שאין לך מספיק נסיון עם פסיכדליים. החומרים שהוא מפיץ הם ברמה הכי נמוכה שמסתובבת היום ולא דומים בשום צורה ל-LSD. לא הייתי ממליץ לקנות ממנו.

13. Impala

Impala חבר חדש

לייקים:
    8
    תשמע יש לי ניסיון עם האסיד שיש בארץ, לא עם האסיד שהיה בארץ. ממה שראיתי אתה יותר מנוסה עם החומר שהיה בארץ (וכנראה בעולם) עוד משנות ה-90, וממה שהבנתי קשה להתחרות עם זה.
    יש מישהו ספציפי שאתה ממליץ עליו?

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בוא נתחיל בזה שתפסיק לקרוא לזה אסיד :)

תקרא שוב את האשכול. אין LSD-25 בדארקנט. יש חומרים שמעבירים חוויה פסיכדלית שמזכירה יותר ALD-52. יש איכותיים יותר ואיכותיים פחות, הרוב באיכות ירודה, אבל עדיין יותר טוב ממה שמסתובב בארץ.

החומר ש-GG מוכר העביר לך חוויה טובה כי הוא פחות גרוע מהחומרים שאתה רגיל אליהם, וזה חתיכת שינוי בשבילך. ככל שתצבור נסיון, כך החומרים ישפיעו פחות ואתה תשאף להגיע רחוק יותר. אין לחומרים האלה את היכולת להביא אותך לשם. הם גם נמאסים אחרי מספר פעמים שצורכים אותם. הטריפים הופכים למשעממים וחסרי פואנטה.

אם בכל זאת אתה מתעקש להזמין מדארקנט, שלח לי הודעה בפרטי. יש שם כמה דברים ששווה לנסות באיכות הרבה יותר גבוהה ממה שאתה מכיר וניסית.

14artnowo אוהב/ת את זה.
  15. ג'איה

ג'איה חבר חדש

לייקים:
    0
    המידע פה ממש הועיל גם לי תודה רבה גם בשמי (-:
    לגביי צ'אנגה- מישהו מכם התנסה או מכיר ונדור בשם loveisthekey ויכול לכתוב?
    ולגביי חשיש מישהו מכיר hashcompany13?
    ובכלל איך אני יודעת לזהות אם ונדור כלשהו הוא סבבה ואמין?
    אם למישהו יצא להזמין חשיש ו/או צ'אנגה בכמויות גדולות אשמח שיכתוב פרטים רלוונטים
    תודה רבה על המידע המועיל והסבלנות

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עניתי להודעה ששלחת לי בפרטי.

17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עדכון:

Zicot נחסם ב-TMG. הבנתי שגם אי אפשר להשיג אותו דרך DHL. כרגע מי ששולט על שוק הכימיקליים בדארקנט זה JOR, שמחזיק מאות ריסלרים שמוכרים את הסחורה שלו תחת שמות שונים. ממליץ לכולם לתפוס מרחק מפורום TMG, אני די משוכנע שחלק לא קטן מהריסלרים של JOR הם סמויים.

שמרו על עצמכם.

18. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    מה זה אומר שחסמו אותו? למה?

19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מכיוון שהוא מכר מוצר איכותי יותר ממה שמסתובב שם וזה פגע במכירות של JOR וגרם לנורות אדומות להידלק אצל לקוחות. חיפשו איך להעיף אותו משם במשך תקופה והחלו להפיץ שמועות שהוא מרמה את הלקוחות שלו.

20. Smoke2000

Smoke2000 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי שולגין (dardush) תוכל לספר למה את האשכול שלך בTMG השאירו כשהוא בין הבודדים שראיתי שהעלה את הסוגייה הזאת של אסיד מודרני? קצת מוזר לאור העובדה שאתה מדבר על לינצ'ים אכזריים לכל מי שמעלה את הנושא...
    באשכול שלך התפתח דיון מעניין מאוד שבו נשמעו שני הצדדים ואף אחד לא השתיק אותך, אפילו ההפך הגמור, עד היום אנשים רוצים שתספר מה קרה עם הניסוי ארגוט הנחמד שלך אבל מעולם לא טרחת לסיים את הסיפור.
    בנוסף הסבירו לך שזה עדיין אלאסדי 25 גם אם זה לא סונתז לפי הפרוטוקלים של הופמן והיו אף כאלה שסיפרו מחוויות אישיות שהאסיד של פעם היה דווקא מלוכלך יותר מזה הנוכחי והדיון התפתח לכיוון של: "האם יש משהו באסיד מלוכלך שמשנה את החוויה לטובה?". אי פעם שקלת אם אולי מה שניסית בניינטיז היה אלאסדי בכלל?

אם יש משהו בטענות שלך, אני חושב שמן הראוי שתחזור לאשכול שפתחת ותשתף את חברי TMG בממצאים שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!