1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למי זה עוד קרה?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י cooldude1212, ‏7/10/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מספיק טוב בהנחה שזה כזה זול.

בדיקה במעבדה של LSD תעלה מעל 1000 שקל לרוב

2. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    אפשר להסכים אבל שהוא לא יצבע חומרים מסוכנים ופסיכואקטיביים כמו nBOME? הבדיקות עוזרות בהמון ולונדורים אין את הזמן להתעסק עם כל השטויות האלו. לדעתי הtest kits עוזרים בהמון ולפחות אתה יודע שאתה לא צורך חומר מסוכן

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אין ספק שערכות הצביעה עוזרות.
    אל תסתמך על הראקציות האלה אם אתה רוצה לחפש מולקולה ספציפית.

4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    לא נראה לי שמלטונין מחויב במרשם. בכל מקרה הוא זמין די בקלות דרך האינטרנט מאתרים נורמלים שמוכרים תוספי תזונה וכו'. ויצא לי לקרוא המון המון עליו ויש לי כמה מכרים שמשתמשים במלטונין תקופות ארוכות. לא שמעתי אף פעם שלמישהו נגרם משהו לא טוב חוץ מאולי חלומות צלולים מהרגיל.
    אשמח לקבל איזה מאמר שמחזק את הטענות הללו לגבי הסרטן, נשמע מטריד. חיפשתי בעצמי אבל אני לא מצליח למצוא, אלא דווקא נפגשתי עם מספר מאמרים שאומרים שיתכן ומלטונין יכול להוות טיפול לסרטן (נשמע לי מוזר).

5. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    מעניין אותי לדעת איך קנאביס מרגיש לך אחרי הטריפ הזה.. עוזר ? לא עוזר? אתה מרגיש בדאון עוד יותר שאתה מעשן ?

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בכלל לא
    לאחרונה אני מתארגן דווקא על דברים ממש מפגרים שעושים לי את העבודה כמו שצריך

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    5,000 ש"ח לפני מע"מ לשתי דגימות. קיבלתי הצעות מחיר משתי מעבדות.

8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אני לא ביררתי באופן ישיר, אבל כן הבנתי בעקיפין שזה לא זול
    בנוסף, הבנתי שיש אופציה לזה בארץ. במעבדות מאוד ספציפיות עם המכשיר המתאים.

9. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    מציע לך לבקש עזרה ממישהו שאתה מרגיש איתו נוח.
    עזרה רוחנית\ רגשית.
    אל תתמודד עם זה לבד.
    ובכלל כדאי להתקרקע. הליכות , ללכת לים מוזיקה. דברים פשוטים ולא מורכבים שלאו דוקא פותרים לך את כל בעיות האישיות והילדות.

Coockies123 אוהב/ת את זה.
  10. Sergeant Whiskers

Sergeant Whiskers קנאביסט

לייקים:
    11
    חברה עזבו את הדיון אם מלטונין בריא בכללי, הקטע שמלטונין הוא טריפטמין מה שאומר שהמבנה שלו דומה לסרוטונין ודרך הפעולה שלו היא על אותם רצפטורים כמו סרוטונין ופסיכדליים קלאסיים, יכולות להיות אינטראקציות ביניהן שלא ממש נחקרו.
    cooldude תעשה טובה ואל תערבב עוד פעם לפני שקראת מחקר על ערבוב שלהם

11. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    לפי מה שאתה אומר בפוסטים אתה עדיין בגיל ההתבגרות בגלל זה דלקות גורמות לך לזה אני אישית נגד הזבל שיש בארץ ובכלל נגד אסיד וכול חומר שהוא לא קנאביס כולל כול הכדורים אבל לדעתי כדאי לך לנסות בגיל יותר מבוגר כי בגיל ההתבגרות חומרים חזקים כאלו דופקים יותר את המוח התחושה הזאת בגלל שהחומר השפיע לך על דברים במוח שגורמים לך לתחושת באסה רצינית זה גורם לדכאון בקיצור על תמשיך בגיל שלך לעשות טריפים יכול להזיק לך בגיל הזה

12. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    כן גם אני נתקלתי בכמה עבמים, לפעמים זה מצחיק כמו למשל מתי שיצאתי שירותים של בר היתה מימולי מראה ואני דיברתי עם עצמי איזה 15 דקות ופתום כללית מה קראה לי עכשיו, אבל יש גם מסוכנים יותר, וזה דווקא היה לסד ב90% לפחות ועל כל קיר שהייתי מסתכל עליו אני ראיתי מלא עיניים כחולות פתוחות, אז בהתחלה (8-10 שעות) הכל היה סבבה אבל בסוף אני היתקפלתי כיסיתי את הראש והתפללתי שזה יעבור כבר, בסוף זה נגמר אחרי בערך 18 שעות אבל זה היה עוד לפני הרבה שנים.

13. MrGrey

MrGrey חבר חדש

לייקים:
    3
    כל-כך הרבה אנשים מזלזלים ביכולות של פסיכודליים , ועוד חבר'ה צעירים שפשוט קונים מה שנופל להם לידיים ( שברוב המקרים רחוק ממה שזה באמת ) .
    הטריפ , וה " אחריי " משתנה מאדם לאדם ומטריפ לטריפ , ועוד יותר המצב שבו אתה נמצא .
    היו לי מס' פעמים שהטריפ היה נורא קשה ( במובן של " עמוק " , דאון , דיכאון , התהפכות קיצונית של מחשבות .. ) בתקופות קצת קשות בחיים , ובגלל זה צריך להיות נורא נורא זהירים בדברים האלו ...

זה נורמאלי לחוות את זה ( בהנחה שמה שקנית אכן מה שחיפשת ) כי כל אחד מקבל את זה אחרת ...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!