1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השפע של קרטון תחת אופיאט סינטטי?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏12/10/16.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני לא יודע פשוט פעם אמרו לי שהקרטונים לא משפיעים כי הייתי תחת אופיאט סינטטי, זה יכול להיות? אני אפילו לא יודע מה בדיוק היה הקרטון (שתיים ביחד) פשוט 0% השפעה אפילו לא חייוח!

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    כנראה שאכלת קרטון ריק. אופייאט ובמיוחד סינטטי דווקא משתלב ובטוח יחסית עם LSD אבל אין סינרגיה ביניהם.

3. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זה בדיוק מה שחשבתי! תודה לך! כי אין מצב שאחרי 2 לא הרגשתי כלום, אפילו לא רע, כלום.

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני בפעמים הראשונות לא הרגשתי כלום, כנראה שפשוט המוח לא הבין מה הוא עובר. אבל אני מוכן להישבע שלא הבנתי למה חברים שלי נדלקו ואני פשוט לא מרגיש כלום מאותו הקרטון / טיפה

5. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אבל זה ממש לא הייתה הפעם הראשונה שלי, דווקא ברשונה אכלתי עין מיצרית שלא משהוא אבל בשביל הפעם הראשונה הספיק.

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יכול להיות שלא נפתח לך
    אחרי שעה וחצי תעשה ראש והכל יהיה טוב

7. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אצלי הכל הלך טוב (טפו, טפו, טפו) מהפאם הראשונה אלה לי טוב ובשאר הפעמים או שהלך לי טוב או שלא היה כלום בכלל אבל תודה לאל לא טריף רע, פעם אחת היה קרטון ממש חזק ואחרי 18 שעות אני כבר התפללתי שזה יגמר, וזהוא תודה לאל, אבל אני מכיר חברה שלא רק מהפאם הראשונה לא הרגישו כלום אלה אפילו מהשניה או השלישית אבל אחר כך זה הולך בסדר, דרךהגוו גם אקסטא' או מדמא יכול לא לעלות לא רק קרטון. ( מניסיון חיים אישי).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!