1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדר או אוהל לגידול?

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י alon89398, ‏12/10/16.

1. alon89398

alon89398 קנאביסט

לייקים:
    11
    טוב אז יש לי בחדר חדר שורותים קטן עם מקלחון שאף אחד מעולם לא ישתמש בוא אני חושב להתחיל לגדל שם השאלה שלי היא האם יש עדיפות ללשים שם אוהל גידול מה שיוריד את השטח גידול שלי משמעותית כי אין לי תקציב ל2 אוהלים ובגלל השורותים והמקלחון לא יכנס שם אוהל יותר מידי גדול או שאפשר פשוט לשפצר קצת את החדר ולגדל בו בלי אוהל?
    אם האופציה של לגדל בלי אוהל אפשרית ותשאיר את הפרח באותו איכות אשמח אם יש למשהו מדריך על איך עושים את זה
    שאלה שניה האם באמת יש היתרון ל2 מנורות שונות בצמיחה ובפריחה או מנורת HPS לכל הגידול תיתן את אותם תוצאות?

#1 alon89398, ‏12/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏12/10/16
  2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    1 לא הבנתי אם אתה צריך אוהל אחד או שניים?

2 אין שום בעיה להשתמש בחדרון בתור חלל גידול אם החדרון אטום לכניסת אור

3 תאטום את החלון של השירותים עם דיקט או פלטת גבס ותעשה בו חור עגול לכניסה ויציאת אויר

4 עדיף תאורה לצמיחה ותאורה לפריחה. ואם לא בא לך להתעסק עם החלפת נורות תשים נורת דואל שמתאימה לצמיחה וגם לפריחה

3. Oreo

Oreo חבר חדש

לייקים:
    4
    זה מאוד תלוי בחדר. אם יש לך דרך ליצור אוורור בקלות ולאטום אותו לריח ולאור אז לך על זה.
    אבל אם החדר לא בנוי לזה, לייצר חדר אטום לריח ולאור שיש בו איוורור יכול להיות הרבה יותר יקר מהרבה אוהלים.
    זה גם מאוד תלוי בכמה עציצים אתה רוצה לגדל..

4. alon89398

alon89398 קנאביסט

לייקים:
    11
    1 המחשבה היית שבלי אוהל יש יותר שטח לא רצון ל2 אוהלים אבל כניראה שאקנה בסוף אוהל וזוהו
    4.מממ לשם נורה אחת יהיה הרבה יותר קל אבל אני רוצה להוציא את המקסימום מגידול הזה אז עם 2 נורות יתנו תוצאה יותר טובה אני אשתמש ב2 תגיד איזה נורה אתה ממליץ לכל שלב וכמה וואט לאוהל של 80X80X180

תודה רבה על התגובה אקרא את המדריכים בלינק הזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!