1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך אפשר לדעת אם הצמח מוכן

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Uri578, ‏9/10/16.

1. Uri578

Uri578 קנאביסט

לייקים:
    33
    יש לי צמח אפגני בואש אוטומט והוא הוציא פריחה מתי אני יכול לדעת שהצמח מוכן לקצירה הטכימות חלקם ניהיו חומות האם זה אומר שהצמח מוכן או שצריך לחכות עד שהכל יהפוך לחום

קבצים מצורפים:

2. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    נראה לי שיש לך עוד משהו קרוב לשבוע..
    בשביל לדעת בוודאות צריך להתבונן בטריכומות עם לופה/מיקרוסקופ. אתה רוצה לראות שהטריכומות מתחילות להיות עכורות. (כ-10-20% מהם).
    דרך פחות מדוייקת, כשכ-50-60% מהשיערות יעשו חומות.

3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    בעכורות אתה מתכוון חלביות או ענבריות ?
    כי אם חלביות אז הם לא קרובים לפיק בשלב הזה .

4. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    כן, התכוונתי לכשהן מקבלות צבע ענברי כזה.

grower420 אוהב/ת את זה.
  5. Uri578

Uri578 קנאביסט

לייקים:
    33
    חברה האם זה מאוד רצוי להכניס את הצמח ליומיים חושך לפני הקצירה או שזה מיותר ואם זה הכרחי אז מה זה עושה לצמח לפני קצירה

6. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מיותר , אתה יכול לקצור איך שהוא מוכן.

7. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    עשית שטיפה? אם לא ממליץ לך מהר לעשות. בשביל לדעת אם מוכן אתה בגדול צריך מכשיר שמגדיל בלפחות x60 (יש באייבי ב5דולר) יש הרבה מדריכים שמסבירים מה צריך לראות ואיך זה צריך להראות כשהוא מוכן.
    מנסיוני הדל לא כדאי להוריד מוקדם, תקבל חומר דליל מאוד ולא תמצא את כל הפוטנציאל.
    לדעתי יש לך לפחות עוד שבוע, תעשה שטיפה ובהצלחה.
    לגבי היומיים חושך, זה נושא שחלק אומרים שכדאי וחלק אומרים שלא צריך, אין פה באמת דעה מוחלטת. לדעתי הרוב אבל כן נותנים לפחות 24שעות חושך.

8. Uri578

Uri578 קנאביסט

לייקים:
    33
    התמונה שפורסמה היא לפני כ10 ימים ולגבי שטיפה אני לא ישתמשתי עם שום תוסף של ויטמינים או מינרלים זה גידול באדמה שמפרישה לבד אני. שואל לגבי חושך לפני הקציר יש לציין מדובר באפגהי בואש אוטמט שאמור להיות מוכן בתוך 8 עד 9 שבועות ופה השארתי אותו 12 וחצי שבועות רוב השערות הלבנות השחימו ובגלל שזה גידול ראשון שלי אני לוקח את הסיכון שאולי זה לא הכי מוכן ואף שליפני שבוע קטפתי לי איזה פרח אחד קטן יבשתי אותו באובן ועשה לי מזה סטלה טובה ב"ה

9. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    בנושא השטיפה , מיותר ואף יכול להזיק.
    נושא זה חוזר הרבה מאוד פה בפורום אז אם אתה רוצה לדון עליו , תתחיל בהסבר מדעי , מה בדיוק תורם לצמח ו או למצע , השטיפה הזאת שאתה מדבר עליה.

לגבי החושך לפני קציר ,גם מנסיוני של כמה מחזורים שניסיתי את זה , זה לא משנה שום דבר והבחור המקצועי שלנו פה בפורום טוען שמבחינה פיזיולוגית לא קורה שום דבר בזמן החושך , אז אני הולך איתו בקטע הזה , אם הניסיון שלך מראה אחרת אז לא נתווכח.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!