1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי הכמות של זן אוטומטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י eliyau, ‏13/10/16.

1. eliyau

eliyau חבר חדש

לייקים:
    0
    אנימחדש בכל הנושא הזה של הגידול רציתי לדעת מה ההבדל של הכמות ביבול של הזרעים האוטומטים ומה הכמות של הזנים הנקביים הרגילים ומה הכוונה מנןרת לד אפשר מנורה שקונים בסופר ב20 שקל או שזה משו מיוחד תודה רבההה לכולם

2. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    בגדול, זנים אוטומטים יתנו הרבה פחות יבול מזנים נקביים. זמן הגידול שלהם קצר-חסרון אבל זה גם היתרון שלהם למי שממהר ....ואתה לא תלוי בשעות אור חושך בזמן הגידול.
    כמובן, שגם לכל זן יש כמות יבול שונה בפוטנציאל שלו. בגובה בריח בטעם בהשפעה וכו'.
    לגבי לדים- זה לא נורות שקונים בסופר. הנורות הטובות לגידול יקרות יחסית, אך היתרון המשמעותי שלהם בכמות חום נמוכה שהם מפיקות ונותנות תוצאות מעולות. המחירים שלהם (בהתאם לעוצמת הנורות כמובן) נעים בסביבות ה300-700 שקל וצפונה.
    כמובן שהכל בכללי, יש הרבה משתנים המשפיעים על ההחלטה על מה ללכת. כמו תקציב, נפח חלל הגידול, הכמות הסופית שאתה מכווין אליה ועוד...
    אם אתה חושב ברצינות להתחיל לגדל, אני ממליצה שתתחיל לקרוא בפורומים כאן ובאתרים מעולים ברחבי הרשת. תלמד קצת את הנושא ואז תחליט לפי מה שמתאים לך.
    בהצלחה:)

3. eliyau

eliyau חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אבל בערך מה הכמות בגרם שצמח אוטומטי מוציא מאשר נקבי רגיל תודהה

4. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    מסבירים לך שכל צמח זה כמות שונה אחי

5. eliyau

eliyau חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מבין אבל יש איזשהו ממוצע כלשהו לדוגמא אוטומטי יביא גידול בין 150 ל30 מאשר נקבי שיביא בין 150 ל300 גרם אני סתם זרקתי מספרים מבין למה אני מתכווון

6. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    קלעת בערך נכון , בכל מקרה זה גם תלוי בעבודה של המגדל וההשקעה שלו.

7. eliyau

eliyau חבר חדש

לייקים:
    0
    קראתי הרבה מדריכים וכו לא הבנתי מה ההשקעה שצריך לעשות כדי שיצא יותר יבול אני מדבר על אוטומטי מה אני צריך לעשות שיצא יותר תודהה

8. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אוטומטי?גנטיקה טובה וגידול נכון בלי טעויות , כי אוטומטים לא סלחניים בכלל , אין מקום לטעויות.

9. eliyau

eliyau חבר חדש

לייקים:
    0
    להפךךך לאא???

10. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אוטומטיים סלחניים ל"טעויות" אור פשוט כי הם לא מושפעים מהאור אלא מהגנטיקה והגיל שלהם. בכל השאר הם מאוד רגישים (קיטומים, אובר דישון וכו'). אני למשל העברתי עציץ מקטן לגדול יותר והוא קיבל סטרס, הפסיק לגדול ורק פרח

11. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    לתת לו תנאים טובים ולא לעשות טעויות בגידול..זהו. אין פה קסמים.

12. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    תנאים אידאליים ולא לעשות טעויות בגידול.. זהו. אין קסם.

13. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אוטומטים בכלל לא סלחניים לטעויות אור , איך שקראת לזה .
    זה נכון שלצמח יש גיל מסויים שהוא מתחיל לפרוח בלי שינוי במישטר אור , אבל אם תגדל בפלורסנט של 20 וואט או בhps של 1000 וואט , התוצאות יהיו שמיים וארץ , האוטומטים צריכים אור כמו כל צמח אחר בעולם , אין הבדל.

14. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    לא

15. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אין בכלל וויכוח. הכוונה שלי הייתה שאם הם יחשפו לאור לא יקרה להם כלום כי יש להם גיל. ברור שכמה שיותר עוצמת אור יותר טוב להתפתחות

16. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    נראה לי שזה הפוך המקור של הרודליס נמצא במקומות שבהם חסר לפעמים הרבה שמש ויש אדמה בוצית.
    בגדול קנאביס הוא צמח מאוד סלחן, אבל חשוב מאוד להזהר מעודף מים ודשן עדיף לשכוח להשקות שבוע וחצי מאשר להשקות יותר מדי.
    קנאביס סלחן רודליס(אוטו) עוד יותר.
    מחוץ לשבי לרודליס יש סיכוי טוב יותר לשרוד מהאינדיקה והסאטיבה באזורים שבהם יתכן עודף מים ומחסור בשמש.

לפותח האשכול, זה מאו תלוי בזן ואם נמיר זן אחד לאוטומטי יש סבירות שיצא זן שיניב מעט פחות או הרבה פחות.
    כל עוד אתה יכול לספק לו את השעות אור שלו ואת הטמפ תגדל זן רגיל, c99 למשל צומחת מהר מאוד.

#16 Cinderrela 99, ‏14/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏14/10/16
  17. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    השקיית יתר? לא, לא נראה לי שזה עדיף על חוסר בהשקיה.
    במצע טוב אתה לא יכול להגיע להשקיית יתר בכלל...

18. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    התכונות של הרודליס משתנות עקב האכלאות שעושים עם זנים אחרים לאורך השנים.לדוגמא הקור הקיצוני , אם תיקח זן אוט' של סקאנק , בטמפ' של מינוס הוא ימות לך רוב הסיכויים,לגביי האור , גם הזנים הנקביים הרגילים ישרדו בלי הרבה אור והתוצר הסופי יהיה בהתאם.

והזנים אינם סלחניים בגלל שכבר יש להן גיל פריחה , וכל טעות של דישון או השקייה וכו'...פוגע בקצב הצמיחה וזה גורם לפגיעה ישירה בייבול הסופי.
    יותר קשה להגיע לעודף של דשן מאשר לחוסר , נכון שצריך להיזהר עם הדשן , בדיוק כמו שבכל צמח אחר אבל זה יותר קריטי אם לא תתן מספיק לצמח אוט' דשן מאשר לצמח נקבי .

19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    @סוטולבוטול
    מרבית מה שרשמת הינו ערמה של שטויות וקישקושים.
    ניתן לקבל זן עם כל תכונה רצויה וניתן לנפות החוצה את כל התכונות הלא רצויות.
    תוך הכלאה אחת אהת יכיול לקבל זן שונה לחלוטין מהמקור, כמובן שתלוי בהורים שלקחת ועד כמה הם הומוזיגוטים בתכונות שלהם.

הרבה הרבה יותר קל להגיע לדישון חסר מאשר דישון יתר. זאת מכיוון שאתה אשכרה צריך לעשות משהו כדי להגיע לדישון יתר.
    להגיע למצב של ההרעבה אתה צריך פשוט לא לדשן. אתה יכול להגיע למצב שכזה תוך שבוע. לעומת דישון יתר שבו תצטרך לדשן ממש הרבה כדי שאיכשהו תפגע במערכת ההזנה הכ"כ מבוקרת של הצמח.

20. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    שחכתי לציין שהטעות הכי נפוצה של מגדלים מתחילים היא עודף מים.
    להרבה אנשים קרה שהם השקו ובבוקר ירד טל והאדמה נשארת בוצית לתקופה ארוכה ואז הוא פשוט מת.
    ברור ש "סלחן" זה יחסי הוא הרי עדיין צמח כמו שציינתה.
    לגבי עודף
    קל יותר להגיע לעודף מאשר למחסור עם מים או דשן, הרבה גידולים מוצלחים יצאו לי מאדמה אדומה ופשוטה בלי בכלל דשן.
    עודף מים זה מאוד שכיח בגלל שלפעמים יורד טל וגשם וזה יוצר בוץ שנותן חיים לפטריות ושאר יצורים אחרים.
    צמח צריך שמש מים אוויר ומצע גידול, עודף מים לוקח ממנו את האוויר.
    אני מסכים עם רוב הדברים שכתבתה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!