1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הכנת אדמה טובה לשתילה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏12/10/16.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אז ככה, איך שאני רואה את זה יש לי שתי אפשרויות:
    1 . להשתמש באדמה עם דשן ( רק צריך לדעת לכמה זמן הוא יספיק?) ולהוסיף לה פרילייט? ואולי גם קוקוס ( מקוביה דחוסה) עם צריך? ( האדמה הזאת הרבה יותר נגישה בשבילי)
    2. להשתמש באדמה של אינטגרל שהיא בלי דשן אבל עם תוספות אחרות אז האים צריך להוסיף לאדמה הזאת משהו? פריליט? או שאפשר ישר לקנות 50%/50% קוקוס פריליט, או שהיא לא מתאימה לגידול רגיל? ( והאדמה הזאת הרבה פחות נגישה בשבילי).
    או בכלל פשוט להכין אותה לבד, לקנות את כל המרכיבים שצריכים להיות שם ולהרבב לבד איזה אדמה שבה לך ( אבל עוד פעם, צריך שמרכיבים יהיו בהשג יד ואני בלי רכב.

2. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אל תסתבך, קנה שק אדמת משתלה. הוא מגיע כבר עם דשן בשחרור איטי. אמור להספיק לשבועות הראשונים של הצמח. אל תעשה את הטעות שלי שהוספתי לאדמה שליש קומפוסט ושליש הומוס....הצמח הצעיר מידי לא שרד את כמויות הקומפוסט.
    תן לו לגדול. פשוט, ואחרי 3 שבועות, תראה איך הוא גדל ותתחיל עם מינונים קטנים של דשן. זהו, אל תתעסק עם כל מיני הרכבים לא ברורים.....זה כולה צמח והוא גדל יפה מאוד באדמת משתלה. תשקיע יותר בתאורה איוורור ושים לב לטמפרטורה וללחות.
    פרלייט אתה יכול להוסיף, הוא רק דואג לאוורור טוב יותר של האדמה. בהצלחה!

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    ^ כל מה שהיא אמרה נכון
    אין צורך ביותר מדי כאב ראש

קנה אדמת משתלה בסיסית. תערבב עם פרלייט.
    והכל טוב :)
    קנאביס הוא לא יוצא דופן. בדיוק כמו שלימון עגבנייה או תפוז יגדלו כמו שצריך באדמה הזאת - קנאביס גם כן.

4. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אז עם כבר לא עדיף את האדמה עם הדשן בשחרור מושהה מעשר אדמת משטלה רגילה?

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    קשה לי להגיד לך.

אני אישית משתמש כל הזמן באדמה עם שחרור מושהה. בכל הצמחים שגידלתי (לא בהכרח קנאביס).
    וזה עושה את העבודה תמיד..

אבל שמעתי על מקרים שזה גרם להמלחה מיותרת של המצע.

תלך על הכי פשוט - אדמה הכי רגילה שיש במשתלה, פרלייט, לערבב.
    שלא יקרה מצב לבעיות.

6. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    מ. עם כבול, זה סוג של אדמה? כמו שאמרתי אני לא נייד אז הרבה יותר קל לקנות את זות עם הדשן ממול לבית, מאשר ללכת למשתלה שמחוץ לעיר וצריך לקחת ספיישל במיוחד בשבילכם אדמה.

7. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    עם אתה משתמש כל הזמן באדמה עם דשן בשחרור מושהה אז אתה יכול להגיד לי בבקשה לכמה זמן הוא מספיק? זאות אומרת אחרי כמה זמן הדשן של האדמה נגמר וצריך להתחיל לדשן?

8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    כל מהלך הצמיחה.
    בפריחה זה כבר נגמר לרוב

9. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זה אומר בערך 3-4 שבועות? כמו שניחשתי (-:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!