1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש פה בפורום שמועות על LSD מודרני וזה צריך להפסק.

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י MrGreen, ‏26/9/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    לצערי הרב כל מה שהוא אמר בקשר לכימיה זה עובדה שאין מה לעשות איתה, הכל נכון!!!
    האבתי את הדוגמה עם הקולה אותה הראקצייא הכימית פשוט במהירות שיא, יפה (-;

2. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    איזה א
    אלקלואידים ועם איזה השפעה?
    ואיך עושים את המסקלין מהקקטוס?
    באיזה גיל צריך להיות הצמח?
    אפשר לקנות אותו בגיל הזה או שצריך לגדל?
    בדרקנט יש רק מסקלין סינטטי? אין מקקטוס?
    נגיד 1000 מ'ג זה בערך שתי מנות? או שאפילו לא?

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מנה של מסקלין זה בין 200 ל400 מיליגרם
    בקקטוס טרי בין 0.025 ל0.12% מסקלין במשקל
    לא זוכר איזה אלקלואידים תריץ חיפוש בגוגל תמצא
    הצמח לפי מה שאמרו פה פעם צריך להיות לפחות בין 8 שנים אני לא יודע עם זה נכון או לא
    הרבה מגדלים בגינה לנוי ולא מודעים בכלל להשפעות הפסיכדליות שלו
    קח בחשבון שהריבוי העיקרי שלו נעשה ע"י יחורים מה שאמור שצמח בגובה 20 ס"מ יכול להיות גם בן 30 שנה..
    אפשר לייחר בקלות לא מזמן מישהו העלה מדריך איך לייחר סאן פדרו

החלק הפנימי של הקקטוס שקרוב לקליפה, החלק הירוק, שם נמצא רוב המסקלין
    החלק הפנימי הלבן יגרום לבחילות וכאבי בטן
    הדרך שאני מכיר הכי קצה לבישול זה לפרוס את הקקטוס לרצועות הירוקות
    חורצים כל חריץ ובין החריצים באמצע (החריצים לאורך הקקטוס..) אחרכך עם סכין מוציאים רצועות של הירוק ומבשלים בסיר עם מים חצי שעה
    מוציאים את הרצועות ומגרדים את הבשר מהקליפה את הקליפה זורקים ואת הבשר מחזירים למים שבישלת בהם
    תוכנים את זה בבלנדר או עם המטחנה הזאת למרקים..
    מבשלים עוד קצת ומוכן

מומלץ לא לשמור את זה יותר מידיי זמן עד לצריכה
    מומלץ 18 שעות ליפני לא לצרוך סוכר או מאכלים עם סוכר
    כדי לתשתש את הטעם המר אפשר להוסיף דבש ולימון

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לא הסברת לי מה שביקשתי.. למה זה עובדה? תראה לי מקור אמין שמסביר את זה או שתסביר אתה..

5. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אז רגע אני יכול לקנות קקטוס בן יותר מ8 שנים במשתלה?
    וגם לא בידיוק הבנתי את המתכון ומה וכמה יוצא לך מזה? אני חשבתי שמסקלין זה אבקה, לא?

6. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    במילים פשוטות יש אטומים יציבים שיישארו מה שהם עוד מאות ואלפי שנים, אבל יש אטומים פחות יציבים וברגע שאתה מוסיף עוד מרכיב ( למשל חמצן לקולה) אז הוא מתפרק והופך למשהו אחר, זה מידע מועט על כימיקלים, לא על לסד! אולי במקרה המסויים הזה אני טועה, אבל הדוגמה של הקולה ממש אהבתי (-;

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש, ועושים את זה. אבל זה מסורבל, וכל הכימאים הנחשבים שניסו את הדרך הזו טענו שהתוצאה הסופית שונה לחלוטין מהתוצאה שמקבלים כשעובדים עם ארגוטמין, מכיוון שב-LSA חסרים האלקלואידים שקיימים בארגוט.

למה? אז ככה:

1. הבודדים שיודעים לסנתז LSD אמיתי ירדו למחתרת. מזכיר לך שהאחרון שייצר LSD אמיתי (פיקארד) בכמות מסחרית נתפס ונשלח למאסר עולם.

2. אין דרך להשיג ארגוטמין טהור מבלי שה-DEA יידע על כך. מה שמחזיר אותנו לסעיף הראשון - אף אחד לא רוצה לשבת מאסר עולם.

3. הדור הנוכחי משוכנע שמה שהוא צורך זה LSD. אין דרך לשכנע אותו אחרת עד שלא ינסה את המוצר המקורי. כל עוד מסתובבים בשוק חומרים אחרים שזמינים לצרכן במחירים מגוחכים, אין למפיצים שום אינטרס לירות לעצמם ברגל ולהציע מוצר הרבה יותר יקר ולהרוויח פחות.

יש מקור אחד שמייצר LSD אמיתי, אבל לא למטרות הפצה המונית. החומר הזה מיוצר מאותן סיבות שייצרו אותו בסיקסטיז ומחולק בין אנשים שמכירים ומעריכים את המולקולה, וממתינים לבאץ' שיוצא אחת לשנתיים.

#87 שולגין, ‏17/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏17/10/16
    flox אוהב/ת את זה.
  8. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    בקשר לארגוטומין הזה, אני מכיר כמה בעלי בית מרקחת, שבגדול יכולים למכור לי כמת הכל, קיים איזשהו כדור או תרופה שאפשר לסנטז ממנה את הארגוטומין הזה?
    כמו שלמשל אפשר לסנטז אפידרין מכמה תרופות.

9. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

שאלה:
    זאת באמת כזאת בעיה להשיג "נבג" או גרעין של פטרית הארגוט?

10. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זה צריך לדבר רק עם שולגין!

11. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    להפיק ארגוטומין זה לא פשוט בכלל, תאמינו לי שאנשים עם ידיים ארוכות מאוד והמון אמביציה ניסו ומנסים להפיק כמה שיותר מהדבר הזה, אבל כל הסיפור הזה דורש אמצעים לא הגיוניים, סיכון עצום בכסף ובחופש והמון כאבי ראש.

12. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    לא. אבל אתה יכול להכין מת'אמפטמין להפיץ את זה להמונים ולשלוח את המדינה שלנו לשפל חדש.

13. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני
    אני יודע להכין רק מט נוזלי לזריקה, אני לא יודע להכין את הקריסטלים.

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני די משוכנע שמה ש-grower420 כתב נאמר בציניות.

15. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    כן אבל יצא כך שהוא לא היה רחוק מהאמת (-;

16. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    חחחחחחחחח גזורים מהחיים אתם

17. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    יותר נכון החיים כבר גזורים מאיתנו(-;

18. Sergeant Whiskers

Sergeant Whiskers קנאביסט

לייקים:
    11
    חתיכת ניסיון יש לך :), אני מבין שלא יצא לך במקרה לנסות פטריות מזני PANAEOLUS?
    בקובנסיס למיניהם יש יחס בין פסילוסין לפסילוסיבין של אזור 3:1 לטובת פסילוסיבין, בזן Pan. Cambodginiensis למשל יש ריכוז גבוה פי 5 של טריפטמינים ויחס הפוך, זאת אומרת 3:1 לטובת פסילוסין, אנשים אומרים שזה גורם לחוויה ויזואלית כמעט זהה לLSD אמיתי ומיינדסט מאוד דומה.
    יצא לך לנסות במקרה? שואל באמת מסקרנות, לי לא יצא לנסות (אולי אקח פרויקט לעתיד הקרוב ;) )

19. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זקוק לעזרה בנושא בפרטי בבקשה רצוי מאזור הצפון

20. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22

זה לא קשור למה שאמרתי.
    זה שמבנים מלקולריים יכולים להשתנות עם הזמן זה ברור, כל תהליך כימי פועל ככה...

כשאמרתי מלקולקולה לא משתנה עם הזמן הכוונה לזה שאם מלקולה מסויימת קיבלה שם אז תמיד השם היה משוייך לאותו המבנה הכימי שלה, ותקלט ע"י אותן הקולטנים במוח שהיא יכולה להתלבש עליהם - תמיד.
    זאת אומרת LSD-25 תמיד יהיה LSD-25 בעל מבנה כימי אותו הדבר אם שלחתי לבדיקת מעבדה אוטנתית וקיבלתי תשובה שזה LSD-25 אז זה LSD-25 שיהיה בדיוק כמו זה שהופמן החזיק ביד - אותה המלקולה בדיוק לכן = אותן השפעות פסיכואקטיביות. (מעבדה אומרת לי שזה זה מה אני צריך יותר אמין מזה? להקשיב לאינטרנט?)

השוני היחיד שיכול להתקבל ע"י תהליך סינטוז שונה זה טיהור החומר ואם החומר לא מספיק טהור הגיוני שהשפעתו תהיה שונה מזו של באץ אחר שמופק ע"י תהליך סינטוז שונה, אבל הכל פה תלוי כבר בכימאי ועד כמה שהוא מוכן לאבד כמויות של חומר על מנת להכין את הבאץ המושלם.
    החומרים גם זמינים זה לא שאין דרך להשיג אותן, אנחנו מדברים על שוק הסמים, זה שוק שזו ההתמחות שלו להשיג חומרים אסורים או תחת פיקוח, בנוסף יש את סין שלא מפחדת לשלוח כמות לכל מבקש.

כל פעם יש לי תחושה מהתגובות של האנשים שהם חושבים שאני טוען שבארץ נמכר LSD-25 או שזה ממש קל להשיג אותו.

שאנשים לא יתבלבלו - האסיד שנמכר בארץ זה לא LSD-25!
    כל הדברים שעפים פה בארץ זה לרוב RC's למינהם וגם אם במקרה תשיגו LSD-25 אמיתי הוא לרוב יהיה ממש מלוכלך ולא טהור. אני אישית בחיים לא נפלתי בארץ על LSD טהור, היה כמה דברים שהרגישו ממש דומה אבל גם הרגישו מלכולכים ממש לעומת הדבר האמיתי.

גם בדרקנט ממש קשה למצוא LSD-25 אמיתי, רוב הדברים שנמכרים ומשווקים שם כLSD-25 זה RC או חומר לא טהור שמביא להרבה הרגשות לא נעימות גם. גם הכמויות משווקות לא נכון, והשמות זה בכלל בדיחה, כל אסיד שנמכר תחת שם מסויים זה פשוט מהלך שיווקי שאנשים יקנו את החומר, אני אישית ברגע שיש לו שם הייתי ישר מתרחק ממנו, הכי חשוב זה מה אומרות הבדיקות - שם לא רלוונטי.

יצא לי גם לעשות עם חברה יותר מבוגרים ממני שעשו גם בשנות ה90 והתגובה של אחד מהם הייתה שלא יצא לו להתקל במשהו כזה מאז שנת 96 - הגיוני לפי המצב של השוק העולמי, הכל מוצף בRC.
    אבל אני כאן כדי להגיד שיש לנו תקווה - החומר שהיה בידיו של הופמן חיי וקיים גם היום.
    יכול להיות אפילו שהוא מיוצר רק במקום אחד כי זה מאוד הגיוני, להפעיל מעבדה לשבוע שתעבוד 24\7 ואפשר לייצר כמות שתספיק לכל העולם לשנים. אבל תאמת יצא לי ליפול על באצים שונים ממקורות שונים והרגישו טיפונת שונה אחד מהשני אז אני לא חושב שזה כך, גם לא הגיוני עם כמות כזו גדולה של כימאים על כדור הארץ, אבל אפשרי טכנית.

מאוד קשה להשיג LSD-25 מקורי ובלי מחקר מעמיק ובדיקות מעבדה בלתי אפשרי.אבל הוא קיים ויש אותו יותר מאשר חושבים כאן בפורום, רק לא בהישג יד כזה קל.

research אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!