1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נרקיסים

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י BabaYaga, ‏15/10/16.

1. BabaYaga

BabaYaga חבר חדש

לייקים:
    0
    איפה אפשר לקנות נרקיסים דרך האינטרנט? יותר קל לשמור על אנונימיות ברשת o_O
    נ.ב: זה בסדר אני מקשיב לכל עצות הפעולה בפורום שמוצגות לעיל

2. BabaYaga

BabaYaga חבר חדש

לייקים:
    0
    נו אין לי כוח לשטויות האלה של להכיר אנשים ונט וורקינג ובלה בלה בלה, בואו נריץ את זה וזהו

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה שוטר או משהו בסגנון?

4. BabaYaga

BabaYaga חבר חדש

לייקים:
    0
    דבר ראשון אם הייתי שוטר הייתי אומר לך? :confused: אני זוכר מיתוס מתכניות אמריקאיות ששוטרים חייבים להודיע שהם שוטרים אבל נראה לי זה רק מיתוס

דבר שני אני פשוט חושב שב2016 למרות כל הרעש והצלצולים רוב האנשים הגיעו להבנה ש-למי אכפת והשוטרים הגיעו להבנה ש-זה בזבוז זמן ומשאבים
    כאילו אם תעבור עם נרקיס ברחוב ליד שוטר כן אתה תיענש אבל חוץ מזה כאילו, לא נראה לי שהם משקיעים הרבה, ואני כרגע רוצה כמה נרקיסים, אז פשוט תהיתי אם אפשר להריץ את זה בלי הבולשיט

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בקיצור אתה שוטר.
    אתה מדבר כמו שוטר, כל מה שמעניין אותך הוא לגשת לסם כמו שוטר. בקיצור, שוטר לכל דבר ועניין.

בחיית ראבקום כמה שאתם מפגרים. זה כאילו אתה בכלל לא מנסה להסתיר את זה.
    מי בדעתו השפויה יבוא ויגיד: "אז פשוט תהיתי אם אפשר להריץ את זה בלי הבולשיט".
    רק מישהו שכנראה לא חיי על הפלנטה הזאת ולא הסתובב אפילו פעם אחת ברחוב או השכונה שלו.

בהצלחה עם התפיסות והכל.

6. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    יש נרקיסים ממש בתחנת הנרקיס ברחוב הנרקיסים תלך לליאור שגם הוא מין הסתם נרקיס והוא בטוח יסדר לך נרקיסים

7. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מה זה נרקיסים לעזאזל חחח
    אני לא בטוחה שהוא מתכוון לפרח בכלל..

דודה אוהב/ת את זה.
  8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    חחחח אגרונום אני מעריץ אותך

9. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אם הוא שוטר. אז הוא השוטר הכי שלומיאל שהיה פה! בעצם כולם שלומיאלים אבל יש כאלו שממש מוכשרים

ganja farmer אוהב/ת את זה.
  10. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    עם אתה באמת מנייק אז קבל ממני ד'ש ואלואי שכולכם תמותו ביסורים או שמישהו ידפוק לך כדור בעמוד שידרה ככה שלא תמות יא מנייק רק תהיה נכה אימפותנת, אני בגיל 15 רציתי לזרוק רימון איפשהו ליד הבלוני גז של המנייק, עברו עשרות שנים וכלום לא השתנה, אני שונא אותכם כמו ששנאתי כל החיים, החרות העלה הפרו צב של בית המשפט, אמרו שהם לא יכולים לשחרר אותי בגלל שאמא שלי לא רוצה אותי בבית (שקר גס, היא כל יום באה לתחנה בתיקווה לראות אותי) , אבל תארו לעצמכם מה עובר בראש של ילד בן 15 שאומרים לו כזה דבר, אני כמובן האמנתי כמו מטומטם וכמת היתאבדתי בגלל המנייק, אז אני עשנה אותם עד יומי האחרון, ויש ברוסית משפט שעם לקחת את האות הראשונה בכל מילה יצא המילה פיל רק ברוסית (סלון) זה אחד הקעקועים שלי, וזה אומר סמירת ליגאבים אות נוג'ה שיוצר את המילה סלון (פיל) והתרגום הולך ככה, מוות לכל המנייק בידי הסכין !!! אמן!!!

וp.s.
    הדבר האחרון שאני זה פרונויד!!! אני הולך ברחוב עם צינגלה אז תנחש לבד מה אני שם אליכם!!!

חבר שאוהב ו-AvAdon אוהבים את זה.
  11. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    כנראה יותר משהו בסגנון כי אני לא מאמין שהם הידרדרו כל כך בישביל לקחת כאלה אידיוטים!!!

12. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    דבר איתי בפרטי יש לי מלא נרקיסים בחנות פרחים ליד הבית שלי:D:D:D

13. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    צריך לתת לו לא נרקיסים אלא בוקסים!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!