1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה על משבר עקב טריפ וההשלכות שנוצרו ממנו

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י M124, ‏15/10/16.

1. M124

M124 חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מזמן עשיתי במסיבה 2 טיפות אלסדי בשילוב עם אלכוהול וקנאביס, במהלך המסיבה הטריפ היה די טוב ונחמד, לא היה טריפ רע לכל אורך המסיבה, היו שלבים מסוימים של קצת בילבול אבל לא מעבר, אחרי המסיבה הלכתי לישון עוד בהשפעה זה לא הפריע לי להרדם, ובבוקר קמתי בהרגשה שיושבת עלי דלקה רעה שליוותה אותי במשך כמה ימים שבאה עם עוד תחושה של דיכאון ענק מועקות רגשויות וצורך להביא כאב מסוים מבפנים.. התחושות האלו ליוו אותי במשך כמה חודשים.. מאז אני די מאוזן ומשפר את המצב ואת חיי, אבל כל פעם שאני מנסה לעשן זה מכניס אותי לאותה תחושה של דיכאון וחרדות קשים..
    רציתי לדעת למה זה קורה ואם יש לזה פיתרון? בכדי שאוכל לעשן מבלי להיכנס למצב הזה ולהנות מצד החיובי של העישון..
    תודה :)

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    כן, תפסיק לעשן אם זה לא עושה לך טוב. לא לכולם זה עושה טוב. אפילו אולי לרובם לא.

Cinderrela 99 אוהב/ת את זה.
  3. M124

M124 חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני המקרה זה עשה לי טוב מאוד.. אז את העצות הלא מועילות והלא רציניות תשמור לעצמך חבר :)

4. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    אוהב את המוטיבציה , ממליץ על זני סאטיבה דומיננטים (אם אין לך את האמצעים לכיוון שכזה , ממליץ לגדל :) )

5. moshe datz

moshe datz חבר חדש

לייקים:
    0
    הסרטון הראשון יענה לך למה השילוב הוליד תחושה כזאת והשני - למה התופעה חוזרת בעישון קנאביס.

לגבי שאלת השאלות, האם יש דרך למנוע את ההצפה הרגשית בעישון - לא מצאתי ונראה לי שאין, קח הפסקה ארוכה.

תרגיש טוב :)

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    יכול להיות שזה לא היה אסיד אמיתי אלא חומר שמתיימר להיות אסיד, ובגלל זה התחושה הרעה והמגעילה.
    וטיפ ממני: לא מערבבים אלכוהול עם אסיד. זה לא מסוכן אבל זה גם לא מומלץ.
    אולי כל הערבובים גרמו לך להרגיש ככה..
    ד.א אחרי ניסיון עם פסיכאדלים ובמיוחד אסיד, ה"ירוק" מתחיל להיות שונה, הסאטלות נהיו שונות ועמוקות יותר :) לתמיד.

research אוהב/ת את זה.
  7. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    אחינו אתה לא היחיד בסירה הזו.. אני לפני יותר משנה עשיתי אסיד (שכנראה לא היה אסיד) ואני לא אכנס ליותר מדי פרטים אבל עישון קנאביס כבר לא אותו דבר בשבילי. אני עדיין מעשן אבל זה פשוט כבר לא אותו דבר..
    אני עשיתי הפסקה של למעלה מחצי שנה, שחזרתי לעשן בהתחלה הסטלות היו ממש כמו הפעמים הראשונות אבל לאט לאט הן נעשו גרועות יותר.. לא כמו שהיה אחרי הטריפ אבל עדיין.. לא נהנה כמו פעם..
    בנוגע להמלצה פה לסטיבות , אני חושב שלא כדאי לך. סטיבות נותנות יותר סטלה בראש מה שאומר שאתה עלול למצוא את עצמך בחרדות ולהיכנס למחשבות שלך ולהיתקע בהן הרבה יותר בקלות.. לכן עדיף אינדיקה וזה גם משהו שתוכל לקרוא מחיפוש בגוגל שיחזק את מה שאני אומר לך. ממליץ לך לעשות הפסקה לחודש, לנסות להתארגן על חומר לא יותר מידי שובר ואם תצליח איכשהו לגלות ממי שמארגן אותך איזה חומר זה אז בכלל נהדר - שוב עדיפות לאינדיקות. (ואני גם אישית מתרחק מחומרים ברמה רפואית). תחזור לעשן בכמויות נורא קטנות כי שוב משהו השתנה בך מאז הטריפ ואתה מקבל את הסטלות שונות, אז תעשן מעט בשביל שלא תמצא את עצמך פתאום אחרי 4 שכטות אוכל סרטים ומקבל את תחושת הדיכאון הזו. ממש שאכטה ולחכות. עוד שאכטה ולחכות..
    אני מבין ממה שהגבת פה לבחור שאמר לך להפסיק שלהפסיק לעשן לא בא בחשבון. אני מבין אותך במאה אחוז. קשה לוותר על עישון קנאביס, זה דבר כיפי ומהנה ושמתרגלים אליו גם קשה להפסיק. תנסה לקבל את המצב כרגע ותעשה את ההפסקה הזו ותמצא לך תעסוקה ודברים אחרים לעשות במקום הזמן שבו היית מעשן. זה קשה, אני כבר מודיע לך.. ותמיד תנסה להישאר אופטימי ושים לך בראש שאולי כרגע הכל נראה אבוד וחרא אבל תן לזמן לעשות את שלו..
    וכתזכורת כללית זה למה אני חושב שאסיד זה לא לכל אחד וכן אנשים "נדפקים" (אני לא חושב שנדפקנו) אבל זה שינה בנו מעט משהו. אני יכול לומר לך במבט לאחור שהייתי במצב זוועתי אחרי הטריפ ההוא ואני פשוט אומר תודה (לא לאלוהים חחחחחח) על המצב שלי עכשיו..
    תישאר חיובי ותזכור שאתה חזק והכל יעבור. אם אתה צריך עזרה או משהו אני יותר מאשמח לעזור ולדבר. כל שאלה שעולה על רוחך - הודעה פרטית ואני אשתדל לעזור לך כמה שיותר.
    שמור על עצמך חבר.

research, ganja farmer ו-קואלה אוהבים את זה.
  8. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    לגבי העניין של לשלב אלכוהול עם אסיד אני לא רואה סיבה ספציפית ללמה לא כדאי ואשמח לשמוע את דעתך.
    דעתי בנושא היא שדווקא אלכוהול יכול לעזור לכם במקרה של טריפ רע, אלכוהול עובד על מנגנונים דומים במוח כמו בנזודיאזיפנים ויכול להוות תחליף מעולה להם במידה וטריפ יוצא משליטה ואין לך אפשרות להשיג בנזו.

Dread Pirate Roberts ו-vvasili אוהבים את זה.
  9. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    מזדהה איתך. לפני 3 שנים עשיתי טריפ שהתחיל טוב ונגמר רע ומאז השתבשתי לגמרי. כל פעם שאני מעשן ירק אני אוכל סרטים מהדלקה ומה לא...ובתור אחד שמת על עישונים זה קצת קשה. מציע לך לעשות הפסקה עם העישון ואפילו להוריד במינון של האלכוהול ולתת למוח לנוח כי כניראה הוא 'נפצע' קצת והוא צריך להחלים. אני אישית קבעתי פגישה עם דוקטור ארתורו לרנר שמטפל בבעיות שצצות לאחר טריפ כזה או אחר,ואני מאוד ממליץ לך לטפל בזה כמה שיותר מוקדם ולא להיות שאנן.

10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אלכוהול לוקח את הטריפ למקום מגעיל ומלוכלך..ואת זה @שולגין יקירי אמר על סמך חוות הדעת שלו.
    בנוסף אלכוהול גורם להקאות, ואני אישית לא אוהבת להקיא ובמיוחד לא על סמים ובטח שלא באמצע מסיבה, זה סתם לא נעים.
    מעדיפה לקחת ואליום. נכון, אלכוהול ו-ואליום אכן פועלים ונקשרים לקולטני GABA.
    כמובן שזו דעתי, אני מעדיפה להימנע מערבובים לא רצויים :). גם קנאביס יכול לקחת טריפ למקום מאוד מוזר.

11. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    א. הייתי מציע לעשן יותר חום אחי, חום יותר מוריד ממעלה ונותן תחושת רוגע.

ב. אני מודע לזה שהעישון עושה לי פחות טוב לא משנה כמה אני אוהב אותו ורוצה בו, אסיד הבאתי אותי למקום בו אני באמת מבין שאני לא כזה צריך את זה, קבל בהבנה את מה שהטריפ גרם לך להבין ואל תלחם בזה.

12. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני לא נגעתי לא בMDMA ולא באסיד ולא בפסיכודליים!

ואני משלוש שאיפות של ירוק רפואי עף לטריפ של שעתיים.. בשעתיים הראשונות יש לי ראיית תלת ממד, צבעים אינטנסיביים יותר, הצלילים של המוזיקה מרגישים נכנסים לתוך הגוף והקרקרפת.. ובגדול כל המחשבות עמוקות עד כדיי כך שנראות אמיתיות לפעמים כל מחשבה היא שחורה כזאת משהו מהפנט... ייענו כל סטלה אני מרגיש מהופנט.

אבל עליתי על כמה דברים שיכולים לעזור...

אדרל (תרופה לקשב וריכוז) בתקופה שלקחתי את הכדור הזה כל ירוק שעישנתי לא כזה עשה לי סטלות של טריפ עם מחשבות וסרטים, להפך הרגשתי רגוע וממוקד יותר. כאילו אחרי 5 שאיפות חבר שלי יכול לנסוע באוטו על 200 קמ"ש ואני מרוכז ברגוע באייפון חחחח. הקטע פה שלא צריך לעשן בזמן שאתם על הכדור, להפך מומלץ לעשן אחרי שההשפעה שלו עוברת.

אדרל פשוט הופכת אותכם לפחות רגישים אז מין הסתם בסטלה אתם לא תהפכו לריגשים מידיי ותיפלו לדיכאון ולחרדות. היא פשוט משקיטה את המחשבות של "מה אם?, מה יקרה?, מה הולך לקרות?"
    אבל היא מיועדת רק למי שסובל מ ADD/ADHD, אנשים שלא סובלים מ ADD/ADHD ויקחו אדרל מסתכנים בהתפרצות של פסיכוזה.

בנזודיאזפינים - אפשר לקחת 40 דקות לפני העישון, אישית לא ממליץ, מדובר בכדורים מסוכנים שבדרך כלל רק זקנים שעוד שניה בקבר לוקחים אותם! אחרי כמה פעמים עם הכדור הזה אפשר לקבל חתיכת דה-פרסונליזציה רצינית.

אידוי - אין מה לדבר באידוי כמעט ולא קיימת תחושת הניתוק הזאת שמכניסה אותכם לתוך עצמכם ומתחילה לחפור לכם במוח! באידוי הכול יותר בשליטה :)

לעשן זנים שמפוצצים ב- CBD, כמו אבידקל /רפאל /מידנייט.. עם זנים כאלה סיכוי קלוש לקבל סטלה שתזכיר לכם שוב את הדלקה שעברתם.

לי האדרל הכי עזר! אבל אני כבר לא לוקח לצערי.. בכל זאת מדובר בכדורים כימיקלים.
    אז החלטתי שבעישון אני יותר לא נוגע ולא משנה מה, אני רק מאדה!

#12 LarryOG, ‏26/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏26/10/16
  13. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    יש לי שאלה
    יש פה מישהו שגם עשה סמים פסיכודלים ומאז שהוא מעשן הסטלה חזקה מידיי ומזכירה לו את הדלקה וניסה בעצם לקחת כדורים אנטי-פסיכוטיים ולראות אם המצב משתפר?

כדורים אנטי-פסיכוטיים אמורים לעשות אותכם פחות רגישים ופרנואידים ודיכאוניים.

לדעתי אחרי לקיחה של LSD/DMT/MDMA המוח קצת נפגע ונעשה רגיש ופסיכוטי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!