1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות של מתחילים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אורח, ‏19/10/16.

1. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    היי לכולם,

1. אני שם בג'וינט רק קנאביס ללא טבק נוסף. האם הגוינט אמור להיכבות באמצע השאיפה הראשונה?
    2. קורה לי שהחצי העליון של הג'וינט נשרף ולמטה לא. מכירים את התופעה?
    3. בשביל מתחילים, כמה שאכטות צריך כדי להגיע לסטלה נעימה?

תודה מראש ופרסים לזוכים.

דודה אוהב/ת את זה.
  2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    4 שאכטות תדחוס את הגיונט טוב ושהיה מצית עם נכבה תדליק

jessy-khalifa אוהב/ת את זה.
  3. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    אני מעשן רק נקי, וכשהתחלתי לעשן עישנתי גוינטים נקיים כמוך.
    כן גוינט של ירוק נקי נכבה מלא פעמים, אני זוכר שהיתי מדליק כל איזה שתי שכטות מחדש.

עכשיו אני מציע לך לקנות פייפ כי זה הרבה יותר נוח למי שמעשן נקי ולמי שמעשן חדש זה בכלל פצצה כי אם אתה מעשן חדש אתה צורך עדין כמויות קטנות בשביל לקבל סטלה.
    עכשיו להתחיל לגלגל גיונט קטנטן עם קצת ירוק זה ממש מעצבן, אני בעצמי היתי עושה אתזה.
    למרות שאפר לעשות גוינט רגיל שלם עם הרבה ירק ופשוט לקחת כמה שכטות ואז כשאתה מסטול כבר לשמור אותו לפעם אחרת, אבל אני לא אהבתי לעשות את זה.

פייפ זה דבר מאוד נוח כי אתה שם כמה שבא לך ואתה לא צריך להתעסק בגלגול וכל הדברים האלה, ככה שאני חושב שזה יהיה הכי טוב בשבילך לבנתיים.

מקווה שעזרתי קצת :)

jessy-khalifa ו-Rikosh אוהבים את זה.
  4. חבר שאוהב

חבר שאוהב חבר חדש

לייקים:
    2
    קנאביס לא צריך טבק בשביל להידלק. כנראה שאתה מגלגל דחוס מדי או עם יותר מדי אוויר
    אני מעשן בלי טבק והג'וינט נשאר דולק עד הסוף..

5. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    תודה!
    פייפ זה באנג?

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    פייפ זה מקטרת, ובאנג זה בעצם מקטרת מים, אותה פעולה כמו נרגילה.

7. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    שיבשי זה סוג של פייפ אבל עם ראש קטן אחלה שבאחלה

8. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    אז מה עדיף? מקטרת רגילה או פייפ זכוכית עם צ'וק?
    ראיתי שיש צ'וק בבאנג והוא מועיל. אבל פייפ/מקטרת זה דבר קטן... כמה הצ'וק הזה מועיל?
    האם אפשר לעשן קנאביס בנרגילה? אם כן, איך זה הולך בדיוק? מערבבים את הטבק של הנרגילה עם הקנאביס? הרי שמים נייר כסף ואין שריפה ישירה... או שפשוט שמים בנרגילה ראש מאוד קטן עם קנאביס ושורפים אותו במיידי (כמו במקטרת)?

9. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מה עדיף זה כבר התחום שלך, אתה תדע לבד מה עושה לך טוב ומה לא הולך טוב. בתור המלצה למתחיל כמוך: אל תלך על באנג, אתה רק תשנא את הגאנג'ה. לך על פייפ רגיל, תחפש ביוטיוב איך מעשנים בפייפ. לא עישנתי מפייפ רגיל אז קשה לי להמליץ על זה. למרות זאת כן שווה לך כי זו הפעם הראשונה ועדיף להתרגל לעשן בלי טבק. בנוסף ממליץ לשקול את האופציה להכין בראוניז מחשמל. זה פשוט מתכון בראוניז רגיל פשוט אתה מוסיף חמאת קנאביס. ת'כלס זה לא משנה עם מה תכין חשיש או תפרחות. יש מתכונים במגזין משום מה יש רק לפרחים, אבל אפשר להכין עם חשיש על אותו בסיס של המתכון, רק שבחשיש פה בארץ מומלץ לנקות אותו לפני הכנת החמאה על ידי מים חמים בכוס זכוכית,
    1. לזרוק ת'חתיכת חשיש למים החמים ולערבב,
    2. לסנן דרך פילטר קפה לפרקולטורים (המכונות קפה הישנות-נוו אלה של האמריקאים),
    3. לחזור על הסינון כמה פעמים,
    4. לייבש את החשיש

10. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אתה יכול לשים ראש קטן שיגמר במשיכה אחת,
    אתה יכול לקחת ראש רגיל למלות אותו בקססה ולהדליק ישירות עם מצית בלי נייר כסף כל פעם פינה בראש,
    אתה יכול למלות בחצי התחתון של ראש טבק לנרגילה ובחצי העליון גאנגה ולעשן בשיטה המסורתית של נייר כסף וגחל.
    תרשה לעצמך להיות יצירתי נרגילה זה בסך הכל באנג מהודר.

jessy-khalifa אוהב/ת את זה.
  11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני לא בטוח שתהליך השריפה בנרגילה (פחם על נייר כסף ומתחתיו החומר) הינו יעיל מספיק כדי לצרוק קנאביס.
    לא בדקתי את הנושא לעומק, אך כפי שאני מכיר החומרים הפעילים, אתה תתקשה לצרוך כך קנאביס באופן יעיל.

12. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    עישון בנרגילה מעורבב עם חשיש, עשה ראש טוב, רגוע כזה. האם זו דרך טובה לעשן קנאביס למתחילים, לא ממש.. ביזבוז חומר, לסדר את הנרגילה כל פעם שאתה רוצה לעשן אלא אם אתה נפגש עם חברים ורוצה לפחלץ אותם בלי שידעו אז שים בטבק, חשיש ותראה איך הם עפים. חחח...

13. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    כן זה נכבה :)
    אתה יכול לעבור לבאנג. :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!