1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות על הקציר

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מגדל, ‏29/1/14.

1. מגדל

מגדל חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום , נגיד והצמח הגיע כבר לתקופת הקציר ואני צריך לקצור את הפרחים.
    מה להוציא בדיוק ? את כל העלים ולהשאיר רק את הפרח ?
    יש איזה מדריך לקצירה? כי יש גם עלים כאלה על הפרח אני רואה..

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    בעיקרון אחרי הקטיף אתה יכול לעשות מה שבא לך, הרוב מוצאים את העלים ועושים מזה חשיש ומשאירים את הפרח לעישון.
    חוץ מזה יש עלים קטנים שאי אפשר להוציא מהפרח אז משאירים.
    חפש ביוטיוב יש מלא סרטונים כמו זה:https://www.youtube.com/watch?v=sYUX1IHsbB0
    מקווה שיש לך פרחים כמו לבחור בסירטון :)

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חחח פרחים כמו של רימו בארץ...בטח.. ברור..בוודאי (אחד העוסקים במלאכת הקנאביס האהובים עליי ביותר).
    רק אחדד דבר שלא הכי נכון להגיד וזה ש"רוב" המגדלים מורידים את העלים מהצמח . זה דבר שחובה לעשות , אין שום סיבה שאדם יעשן עלים, גם אם הם מלאים בטריכומות. אלא אם כן אתה מגדל קקי שרוצה להעיף את הכל ולתת לקונים שלך עלים בתוספת פרחים. מהעלים צריך אך ורק להכין חשיש/מאכלים. כמובן שיש לקצור ולנקות את העלים מהפרחים עצמם כמה שרק אפשר - בדיוק כמו בסרטון שהבורח העלה.

4. מגדל

מגדל חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה חברים . כי יש בפרחים לפעמים עלים קטנים כאלה שאי אפשר להוציא אז שאלתי.

5. WeedMan

WeedMan חבר חדש

לייקים:
    0

אני חושב שעלים קטנטנים שצמודים לפרח זה בסדר גמור להשאיר, לא מדבר על מצב שכל המעטפת החיצונית של הפרח היא עלים, אבל תמיד יש עלים קטנים מאוד
    שנצמדים לבאד עצמו, בהרבה מקרים העלים הללו מחזיקים כמות שרף שלא נופלת מהפרח עצמו...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!