1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מאיזה חברה הכי כדאי להזמין זרעים מחול"ל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Banana, ‏27/1/14.

1. Banana

Banana חבר חדש

לייקים:
    0
    (אני יודע שדנו על זה רבות , אבל ... בכול זאת בפעם הראשונה תמיד יש פחדים.. )

אני מדבר מבחינת בטיחות נטו ( ואני מעדיף להימנע מלזמין מחברה מהולנד כי נראה לי שזה יראה חשוד..... לא?) תודה רבה

2. Super Indica

Super Indica חבר חדש

לייקים:
    1
    אני עשיתי הזמנה מאתר שנקרא seed supreme - שילמתי עם ויזה נטען, שלחתי באריזת dvd והגיע היום לתיבת דואר שלי בלי שום בעיה. החבר'ה שם מקצועים ועונים למיילים במידה ותשלח. אתר ssc למשל, שהזמנתי ממנו בעבר, החבילה לא הגיעה והם לא ענו גם במיילים. המלצה לבטחון, תזמין מאיביי dvd מעפן של שקר כלשהו, שבוע לפני שתזמין את הזרעים, כשזה יגיע תשאיר סגור. כשתקבל את הזרעים תשמיד את האריזה ושמור את הזרעים. חשוב לשמור את הדירה שאתה מזמין אליה "נקיה" כלומר ללא חומר בכלל וגם לא אביזרי עישון ייעודים. אם יגיעו התמנונים תוכל תמיד להציג את אריזת ה dvd שהזמנת ולא פתחת.

3. Cheetah

Cheetah חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי זרעים מחברה בספרד. SSC = sensible.
    Original Sensible Cannabis Seeds
    נרשם שהחבילה יצאה מספרד אך במעקב דואר רשום לעולם לא הגיעה לישראל.
    לאימיילים בכלל לא הגיבו.
    כשפתחתי פנייה באתר שלהם, הם ענו לי תשובה של קופי פייסט, שהחבילה מגיעה בדרך כלל אחרי 4-14 יום, אבל שאמתין בסבלנות עד 28 יום והחבילה כמובן תגיע. כמובן שמייד הסירו את הפנייה שלי כדי שלא יראו קונים פוטנציאלים.
    למותר לציין שזה לא הגיע ושזה בכלל לא מעניין אותם.
    ביג דיסלייק

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    גם אצלי החבילה הראשונה לא הגיעה, אני מניח שזה משום שהזמנתי את זה עם אופציית "Super-Stealth" שזה אומר שזה מגיע לסניף הדואר ואתה צריך ללכת לקחת את זה ולא ישר לתיבה כמו ההזמנה השנייה שעשיתי שהיא אגב כן הגיעה והיא נשלחה הישר אל תיבת הדואר שלי אבל בלי מסתור כלשהו.
    קיצור זרקתי קרוב ל200 שקל לפח (הזמנתי כמה זרעים כמו טמבל)

5. Cheetah

Cheetah חבר חדש

לייקים:
    0
    אני הזמנתי עם אופציית Stealth וזה לא הגיע.

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    עכשיו בכלל האתר שלהם נפל רציתי לעשות עוד הזמנה של זרעים מזל שהם נפלו וגם מזל שראיתי את הפוסט הזה, אני חושב שאצטרך למצוא אתר אחר לקניית זרעים...

7. Banana

Banana חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה שאלות 1 . ויזה נטען של דואר ישראל יספיק ? 2 איך בדיוק ישלחו לי לתיבת הדואר את ה dvd ? ( סליחה על הבורות אבל לא נראה לי שזה יכנס לשם .... פשוט אתה יודע אין מספיק מקום בתיבה המצוקמקת ל5 מכתבים אפילו ואני לא מדבר על דיודי בכללל ...

8. Super Indica

Super Indica חבר חדש

לייקים:
    1
    לשאלותיך,

1. כן - ויזה של דואר ישראל זה בדיוק מה שאני עשיתי. אתה מגיע עם כסף מזומן לדלפק, המינימום לדעתי זה 250 שקל - ואומר שאתה רוצה ויזה חד פעמית לקניות באינטרנט. הדבר נפוץ ואף אחד לא יסתכל עליך מוזר. לא יבקשו ממך שום פרט מזהה כמו ת.ז (לפחות אצלי זה היה ככה) ופשוט יתנו לך את הויזה טעון בסכום שהבאת. מומלץ לבדוק מחיר סופי של הזרעים + משלוח כדי שיהיה לך את הסכום במדויק, תזכור ! הויזה הזו היא אך ורק לשימוש של הקניה הזאת, אין טעם להשאיר בה "עודף" ואז ללכת לעשות קניות בסופר .. כמה שפחות מידע על מדיה דיגיטלית.

2. התיבה שאני דיברתי עליה היא תיבה פרטית, כזאת שאתה בא עם מפתח ופותח אותה, לא סתם תיבת דואר למכתבים. אם אתה מכיר מישהו שיש לו תיבה פרטית, מומלץ לשלוח לשם. במידה ולא, אני מאמין שתקבל פתק לאסוף את זה מהדואר. כמו שרשמתי, הזמנתי את זה באריזת DVD וממה שראיתי על האריזה הם עשו את זה בצורה מקצועית מאד. לידע כללי - על כל דבר דואר כזה מודבקת מדבקה של מכס, כלומר הצהרת הערך של המוצר, האם הוא מתנה וחתימה של השולח שהאריזה אינה מכילה חומרים מסוכנים כמו סמים למשל. כמו שאמרתי מקודם, החבר'ה שם מאד מקצועים ועושים הכל על מנת שהאריזה לא תעורר חשד. החבילה אגב סומנה כמתנה, השווי שלה היה 15$ והכל היה נראה מאד רגיל.

הנה קישור לאתר שלהם - יש להם זרעים מהרבה מגדלים כמו dutch passion, royal queen seeds ועוד רבים וטובים - http://seedsupreme.com/

9. Blow

Blow חבר חדש

לייקים:
    0
    אני נמצא בבעיה דומה הזמנתי לפני 22 יום מ-Original Sensible Cannabis Seeds והחבילה לא הגיע עדיין, אני אובד עצות.
    האתר הזה עד כדי כך לא אמין, או שתופסים אותם בקלות רבה מדי?

10. Super Indica

Super Indica חבר חדש

לייקים:
    1
    לא ברור מה הסיפור עם ssc, מה שבטוח שההזמנות שלהם בזמן האחרון לא מגיעות, לפי מה שמספרים וגם לפי מה שקרה לי

11. madman

madman חבר חדש

לייקים:
    0
    לי הגיעו בלשים בעקבות הזמנה מssc

12. Blow

Blow חבר חדש

לייקים:
    0
    אחרי כמה זמן?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!