1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפש ייעוץ בגידול קנאביס רפואי (באוסטרליה)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Gill Rozen, ‏21/10/16.

1. Gill Rozen

Gill Rozen חבר חדש

לייקים:
    0
    גר באוסטרליה ובימים אלה עובד על הגשת מועמדות לקבלת רשיון לגידול קנאביס רפואי
    מחפש יועץ מקצועי בתחום

2. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אם תצתרך עובדים שם
    אני ישמח להגיע ולעבוד אצלך :))) בהצלחה.

nancy83 אוהב/ת את זה.
  3. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    עד שתצליח להוציא רישיון (עם בכלל) יהיה לי כבר די ניסיון אני מקווה אבל היתרון שלי שאני אבדתי וחיתי בחול (בספרד) אני יכול למצוא גישה לכל אחד ואני לא מפחד מהחוק, כמובן אני לא מחפש צרות אבל עם צריך לעשות משהו שהוא מותל בספק אז אין לי בעיה לפעול, וכמובן גם לקבל את האחריות על פעולות אלה!

סבאלה אוהב/ת את זה.
  4. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    חחח גדול. תשמע אני מופתע ממך!
    אני לא יודע בן כמה אתה. אבל לפעמים צריך לנהוג בזהירות וזה לא קשור לפחד מהחוק...

5. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    לא אני פשוט כתבתי את זה בעיקר בשביל לתת להבין שהוא אולי יקבל רישיון עד שאני יצבור מספיק ניסיון, ובגלל שיקח לי כנראה שנים ללמוד עד רמה שבה אני יכול לעבוד בתחום רציתי רק לתת להבין שזה הזמן שיקח לו להוציא רישיון עם בכלל...
    לא באמת אני חושב שאני יודע מספיק בשביל לעבוד בזה, אני עוד לא יודע מספיק בשביל לגדל בשביל עצמי (-;
    בקשר לגיל אני בן 29 ועוד כמה חודשים תוכל להגיד לי מזל טוב,

סבאלה ו-אתנול אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!