1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MDMA וכמה שאלות על אסיד

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Beckos, ‏26/10/16.

1. Beckos

Beckos חבר חדש

לייקים:
    0
    הפעם הראשונה שלי הייתה אקסטזי מאיזה ערבי שפשוט הביא לחבר שלי, חשבנו למכור את זה אבל אז אמרנו על הזין נקח.
    פחדתי רצח בעיקר מהעובדה שאני לא יודע מה זה בכלל חוץ מזה שזה כדור כחול עם האות J עליו.
    בקיצור לקחנו בבית של חבר, דפקנו כמה ראשים של חשיש ואז קפצנו לבריכה שלו. פה בערך עברו 20 דקות מהרגע שלקחתי, עדיין סאחי.
    אחרי 40 דקות בערך יצאנו מהבית שלו והלכנו לפארק, ובדרך החוצה מהבית הרגשתי היפר אחושרמוטה, כאילו אני חייב לעשות משהו, כל דבר הלהיב אותי. בקטע שאני מסתכל על חברים שלי ואומר "יואו אתם פשוט מגניבים" ושטויות כאלה.
    מפה לשם כל האהבה הגיעה, הלכנו לחוף ועשינו שיחת נפש קבוצתית, מהצד זה היה נראה כמו ילדים אוטיסטים שמנסים לשתף את הרגשות שלהם אני מניח חח
    חייב לציין שממש כיף להרגיש את החול בין האצבעות בזמן הדלקה.
    היה נהדר ובחיים לא הרגשתי כזאת אופוריה וכיף כזה.

בפעם השנייה כבר התארגנתי על MDMA שבא בצורה של חצי גבישים חצי אבקה כזה בצבע לבן מהבחור שלי.
    דרך אגב, 400 שקל לגרם, ככה זה המחיר?
    בקיצור שפכנו הכל לבקבוק של ליטר וחצי מים וחילקנו שווה בשווה ל-5 ילדים ככה שכל אחד עשה 0.2 סך הכל.
    ההבדל שבפעם הזו תוך רבע שעה אני כולי רעידות ומתחיל להזיז את הראש מצד לצד ממש מהר שאני מקשיב למוזיקה של כושים מסוממים ברקע (Migos - Cocaino, השיר שנפתח לי איתו) וזה בא לי בטוב לגמרי.
    שוב הלכנו לים ועשינו שיחת נפש, רק אנשים קצת שונים.
    בשלב מסויים שאנחנו יושבים במעגל על החוף עצרתי את חבר שלי בזמן שדיבר כדי לא לפספס את מה שהוא אומר כי הייתי צריך להקיא, הקאתי והמשכנו כרגיל.
    שתינו בדיוק ב11 בלילה, וירד לי כבר ב1, יכול להיות בגלל שהקאתי?

בינתיים בחודשיים האחרונים יצא לי להדלק 3 פעמים ובעזרת השם אם יהיה לבחור אסיד אז שבוע הבא :)
    עכשיו לאסיד, שאלתי את הדילר שלי כמה זה אמור לעלות והוא אמר שבין 70-100 תלוי באיכות, אז חשבתי לקנות קרטון
    אחד ולעשות חצי חצי עם החבר הכי טוב שלי, זה יספיק?
    ואיך לוקחים את זה? אמרו לי שצריך להשאיר את הקרטון בפה 10 דקות ולירוק או לבלוע אותו אני לא הבנתי כל כך, אשמח להסברים על הנטילה עצמה בצורת קרטון.

2. אור א.

אור א. קנאביסט

לייקים:
    62
    אני לא מבין בפסיכודליים, אבל נשמע שיש מצב שאתה מגזים עם התדירות
    שיהיה לבריאות בכל אופן

3. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    תעשן גויינט יותר טוב מהזבל הזה
    אתה לא יודע מה אתה מקבל. אם היית יודע מה אז אולי כן
    פה בארץ כל הזבל הזה מאד מסוכן. מי שמוכר לא אכפת לו מכלום חוץ מלעשות כסף. מערבבים מערבבים מערבבים

4. Beckos

Beckos חבר חדש

לייקים:
    0
    כן לפי מה שקראתי אני גם חושב

אני מעשן על בסיס קבוע, לפחות כמה שהתקציב מאפשר ותמיד רציתי לנסות פסיכודליים וקצת חששתי.
    לא מזמן הביאו לי את האקסטות האלה אז אמרתי למה לא וזה פתח לי עולם שלם של אושר.

5. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    כתבתה שפחדתה, אז תדע משהו עם אתה לא בטוח בעצמך ויש לך ספקות במיוחד בכל מה שקשור לקרטונים וכדומה אז יש כלל אחד ברור שעם לא לשמוע לו אפשר בקלות לסיים בבית משוגעים ואני לא מנסה סתם להפחיד אותך אבל עם אתה לא סגור אפילו ב5% מתוך 100% על תשתמש!!! עדיף במיוחד לשימוש הראשון בקרטונים להשתמש עם מישהו מנוסה שכבר השתמש הרבה ויודע בידיוק מה לאיפה וכמה!!!

6. Beckos

Beckos חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על הדאגה אחי, החששות שלי היו לא לגבי הנטילה עצמה, אלא ספקות לגבי החומר. אני הרגשתי הכי מוכן לזה, וגם לקרטונים כרגע אני מחכה בקוצר רוח לבן אדם שיביא שהוא גם כן מנוסה בתחום כמו שצריך.
    בקיצור מחכה לאסיד, חצי קרטון יספיק לפעם ראשונה ?

7. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    כי חס וחללילה הרבה חושבים שטריף רע זה מתי שאתה ירגיש לא טוב אותו כמות הזמן שהקרטון היה אמור להחזיק, טעות טריף רע יכול לא להיגמר בכלל!! אפ פעם!! אני הכרתי בחור לקח טריף לפני כבר יותר מעשר שנים ומאז שהוא לקח אותו הוא כל הזמן יושב ליד חלון ומסתכל החוצה ועם אתה שואל אותו מה אתה עושה אז זה תמיד אותה תשובה"מחכה שיעלה לי" יותר מעשר שנים וכנרא אפילו כבר 15 אותו הדבר בדיוק!!!

8. dala

dala חבר חדש

לייקים:
    7
    הבנאדם שאל שאלה בפורום פסיכדליה ולא בפורום משרד החינוך
    נראה לי שאם מישהו יודע לענות לו שיענה ואם מישהו רוצה לחנך אותו שיעשה את זה בפרטי

נשיקות כרובית

מומין טרול ו-vvasili אוהבים את זה.
  9. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זה לא כינוך רגיל של משרד החינוך, חינוך כזה אפשר לקבל רק ברחובות, ועם אני יכול להציל לבן אדם את החיים אז תקרא לי שר החינוך לא אכפת לי תחשוב לבד על צעד אחד מה אתה חושב אלי ואל הצד השני בריאות של בן אדם מה נראה לך כבד יותר בישבילי????
    איך אתה חושב עד כמה אחפת לי מה אתה חושב עלי בדיוק כמו שהכפת לי מתי חרבנתי פעם אחרונה זה באותה הקטגוריה חרא ודעתך!!!

10. dala

dala חבר חדש

לייקים:
    7
    הבנתי בערך 50% ממה שכתבת, כנראה בגלל שעשיתי יותר מדי אמדי :(

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  11. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זה מסביר לי הרבה לך תהנה קצת אחי קצת מוזיקה אולי?

12. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    אמדי מומלץ לעשות עד פעם פעמיים לשלושה חודשים, זה לא בריא בתדירות גבוהה

13. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    אני חושב שלא כדאי לך לקחת אסיד לפני שתבין מה זה. (במיוחד שאני די בטוח שאתה לא תקבל LSD)

זה לא כמו האקסטה/MDMA (מבחינתי לקחת אקסטה פעמיים כי מה שתיארת מדולל בספידים)

אסיד לא גורם לך לאושר ,הוא "משחק" לך בראש , נכנסת ויזואליות לתמונה , הרמת רוחניות לעומת MDMA/אקסטה מדהימה.

אבל אתה צריך לקחת בחשבון שמספיק שתחשוש או שסתם יתהפך לך המצב רוח באמצע יכול לההרס לך הכל , אתה צריך לשמור על קור רוח לכל אורך הטריפ , לא להכנס למקומות רעים.

אסיד יכול לקחת אותך למקומות מדהימים אבל בדיוק כך גם לצד השני , כך שלקיחה של חומר כזה צריך להיות בשלמות מוחלטת.

* תיקח מנה שלמה ולא חצי.

14. בצלאל

בצלאל חבר חדש

לייקים:
    4
  15. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    +מחזקת את התגובה החשובה הזו!
    לפותח הנושא-
    לא לוקחים אסקטזי כל כך הרבה, לוקחים פעם בשלושה חודשים, אל תטגן את המוח שלך!.
    נשמע שאתה רוצה לקחת אסיד כי אתה רוצה "להנות", ולא מודע לריפוי והפחד שיש מהסם המדהים הזה. זה לא סם של הנאה כמו אמדי, זה סם שמשנה את התפיסה לגמרי, זה סם עמוק בטירוף.
    לקחתי אסיד כמה פעמים בחיי, ואני יכולה להבטיח לך שבכל פעם שאני לוקחת אני מפחדת, מפחדת לאן האסיד יקח אותי הפעם איתו. :)

Sandoz אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!