1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה |מהו הציוד ההתחלתי הדרוש

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י BONBON, ‏31/10/16.

1. BONBON

BONBON חבר חדש

לייקים:
    0
    רציתי לדעת מהו הציוד שדרוש להתחיל גידול
    שאני שואל מהו הציוד זה מכיוון שהידע שלי בזה שואף ל-0
    אז אם אפשר לדעת את כל מה שצריך לקנות מא' עד ת'

2. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    רוצה לגדל בפנים או בחוץ?

3. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    אם אין לך 2500-4000 שקל לגידול ביתי , זרוק אוטומטים בגינה של השכן. :)

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אהלן חבר!

ראשית כל כפי שהמליצו כאן לפני אתה מוזמן להיכנס למדריכים השונים במגזין ופשוט להתחיל לקרוא.

באשכול הבא יש לך מספר מצומצם של מדריכים בסיסיים שעוסקים בנושא ונותנים מידע פרקטי:

http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/inde...ידול-קנאביס-האשכול-הזה-יחסוך-לכם-זמן-יקר.521/

בנוגע לציוד עצמו, במידה ומדובר בגידול ביתית תחת נורות, המאמר הבא יהיה מאוד רלוונטי עבורך:

http://cnb.is/25twALl

בהצלחה!

5. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    לא הייתי ממליץ לך ללמוד כלום מהמגזין.
    אתה תלמד המון דברים לא נכונים.
    תתחיל מהספר שיש בפורום או ממדריכים אחרים מחול.

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אהבתי איך ביטלת בהינף יד את כל המדריכים במגזין - ובמקביל שלחת אותו ללמוד "ממדריכים אחרים בחו"ל" מבלי לתת לו מקור מהימן ספציפי. זה בטוח יעיל יותר, גם שישבור את הראש עם אנגלית וגם יחפש את עצמו לדעת...

TurboWin אוהב/ת את זה.
  7. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    מה לעשות שחצי מהדברים שכתובים במגזין הזה הם קשקוש מוחלט?
    אהבתי איך שרשמת "מבלי לתת לו מקור מהימן ספציפי" בעוד שבאותה השורה המלצתי על ספר הגידול שבפורום.

8. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    לא התייחסתי לספר הגידול.

אבל להגיד למישהו שיש מלא טעויות במדריכים של המגזין ובאותה נשימה לשלוח אותו לקרוא "ממדריכים בחו"ל זה על אותו משקל שאני אגיד למישהו "אל תקנה שעון יוקרה מהסוחרים בתחנה המרכזית בתל-אביב, חצי מהדגמים שם מזויפים - סע לתאילנד תקנה שם".

ככה אני גם שולח אותו להתמודד עם שפה זרה, וגם מגדיל לו את השוק פי כמה עם פוטנציאל משמעותי הרבה יותר לזיופים :)

הסיבה שחלק מהמדריכים באתר הם ברמה נמוכה היא בדיוק מהסיבה הזו, שבתחילת הדרך הסתמכנו על "מדריכים מחו"ל", במשך השנים למדנו לסנן בצורה קפדנית יותר את המידע הזה.

אם ייצא לך להביט בתאריכי הפרסום אתה תבחין שיש הבדל משמעותי באיכות התוכן בנושא בין השנתיים הראשונות לעומת השנתיים האחרונות.

על כל פנים, אני לגמרי מקבל בהבנה את הביקורת על חלק מהמדריכים (בייחוד כאמור כאלה שפורסמו בתחילת הדרך), אבל לשלוח מישהו שילמד "ממדריכים בחו"ל" מבלי כל הכוונה זו פשוט עצה גרועה.

אגב כאן זה לא המקום, בקרוב בעזרת ה' נפרסם טקסט נרחב, מקיף ומהימן שיעסוק בכל ההיבטים של גידול ביתי, עד אז אם יש לך ביקורות ממוקדות הנוגעות למדריכים שפרסמנו בשנתיים האחרונות, תרגיש חופשי לפנות אלי בפרטי כדי שאוכל לערוך/לתקן/להוסיף לטובת כלל הציבור.

good vibes :)

אתנול ו-סוטולבוטול אוהבים את זה.
  9. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    ע"ע הכתבה על שינוי מיניות של זרע בעזרת קליפת בננה שפורסם לפני שנה.
    בדיוק נכתב (השבוע, אני חושב?) פוסט בפורום על מישהו שעשה את זה..
    בגלל זה אני ממליץ להתרחק ממנו (קרי, המגזין)..

בכל מקרה, אני מעריך את הרצון להשתפר ולספק תכנים נכונים וטובים יותר.
    אני בעצמי התחלתי לתרגם כמה טקסטים מ-icmag שנראו לי חשובים מאוד ושיועילו לכלל (כולל את המגדלים המתקדמים) אך התייאשתי בשל העבודה המרובה וחוסר זמן..
    אם יהיו לי שותפים לתרגום אשמח לשוב לזה.. (זו הייתה הצעה למקרה שזה לא ברור.. חח)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!