1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה scrog ומעבר לפריחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Anna, ‏5/11/16.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    הצמחים שלי כרגע מסיימים שבוע 5 . רשת כ35 ס"מ מעל העציצים.
    כרגע הם רחוקים 10 ס"מ מהרשת.
    עכשיו,אני יודעת שבפריחה הם תופסים עוד גובה ולכן רציתי לדעת מתי הכי טוב לעבור לפריחה? עד שכל הרשת מתמלאת או לפני כן?!
    מדובר בזנים הבאים:
    Fruit spirit-Northen lights-Edam bomb-Super queen
    תודה:)

2. gili9000

gili9000 חבר חדש

לייקים:
    2
    את כל עניין הסקרוג (הפיתולים עצמם) כמובן את עושה בשלב הגדילה,באותו הזמן צריך לגזם את הענפים התחתונים (שלא מקבלים אור)בצורה של סוכריה (טכניקת לוליפופ) אבל לא באמת חובה להשקיע בזה.
    אחרי שהכל שזור יפה את יכולה להתליל להפריח,הצמח אכן יגדל ובמהלך הפריחה לא תצתטרכי לגעת יותר מדי,הרשת תתפוס הכל ויתחילו לצוץ הרבה קולות מעל הרשת..יש לשמור על מרחק הגיוני של המנורה כדי שהקולות לא ישרפו..מקווה שהדרך שלי תעזור

TurboWin אוהב/ת את זה.
  3. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    לפני שכל הרשת מתמלאת. בערך 70% מלאה להכניס לפריחה

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    יש אפשרות לתמונה? ברוב המקרים כשהצמחים בשבוע החמישי הם כבר מגיעים לרשת ומתחילים לעשות להם את ההדליה (השזירה על הרשת). זה לא נורא אם לא - אבל אם את מתכוונת להעביר אותם לפריחה כאשר המסך מלא ב-70% צמחייה, סיכוי טוב שהשלב הוגטטיבי (הצמיחה) ייקח לך יותר מחודשיים.

5. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    סתומרת שאני ממשיכה עם הצמיחה עד שרוב הרשת מליאה???
    אכן הם עברו קשירות קיטומים ו"תאונת צמרת" לכן עדיין לא הגיעו לרשת. תמונות אעלה בקרוב.....תודה!

6. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    כן. להגיע למצב של עד 70% מלאה ולהכניס לפריחה. ושאר הרשת תתמלא בהמשך

Anna אוהב/ת את זה.
  7. מגדל אנונימי

מגדל אנונימי קנאביסט

לייקים:
    40
    איזה כיף, הצמחים שלי גם שבוע 5 ונכנסתי כדי לשאול בדיוק את השאלה הזאת :)

דבר אחד לא ברור לי, איך אני יודע באיזה גובה לפרוס את הרשת? הרי אני יכול להתחיל לשזור את הענפים כבר עכשיו...תאורטית

8. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    כמו שאתה יכול להבין מתשובות פה ....זה די תלוי כמה זמן צמיחה אתה יכול או רוצה למשוך.
    אני לא ממש לחוצה אז מיקמתי את הרשת כ30-35 ס"מ מהצמחים. אמורים תוך שבוע נוסף להגיע אליה וכשהיא תתמלא ברובה אעביר לפריחה.
    עשיתי כמה קיטומים ו קשירות שקצת עיכבו את הצמיחה לגובה אבל אני מעדיפה שהם יגיעו לרשת בגובה אחיד פחות או יותר. (יש לי 4 זנים שונים).

9. מגדל אנונימי

מגדל אנונימי קנאביסט

לייקים:
    40
    אז זהו, יש לי 3 עציצים באוהל של 80 על 80 אז אני גם לא חושב להשאיר אותם בגדילה יותר מחודשיים...
    גם שלי עברו טופינג וקשירות אז אני חושב על סקרוג כבר בזמן הקרוב..כשאת אומרת 30-35 ס"מ מהצמח את מתכוונת מהקצה העליון של הצמח או מהקצה של העציץ?

10. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191

30-35 ס"מ מהאדמה
    . אל תשכח שבמעבר לפריחה הוא יכול להכפיל את הגודל שלו ואתה לא רוצה להגיע לתקרה בשיא הפריחה. (אלא אם כן יש לך חלל בגובה 3 מטר)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!