1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אזה זן מגניב!!! חייב לשתף אותכם!

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י הבורח, ‏3/2/14.

1. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כמובן מה שאני הכי מחפש תמיד זה יבול גדול עם thc גבוהה.
    לצערי רוב הזנים החזקים בדרך כלל מבאים 500 גרם למטר רבוע.
    הצמח שמביא הכי הרבה הוא:Critical Mass שהוא יתן 750 גרם למטר רבוע אבל רק 15% THC שזה די באסה.
    יש הרבה שילובים של הCritical Mass עם זנים אחרים אבל שום דבר ממש טוב לא יצא מזה.... עד שניתקלתי בזה-
    Critical Kush של Barneys Farm
    יבול למטר רבוע-750 גרם!
    THC-25%!
    CBD-2.1%!
    גובהה-80-90 ס"מ!
    זמן פריחה-7-8 שבועות!!
    גניטיקה-Critical Mass X OG Kush – Gangsta!
    זן-אינדיקה.
    מעולה למי שיש לו כאבים או בעיות שינה.

והנה סירטון של הקציר:https://www.youtube.com/watch?v=CjmyR_uqOlI

נשמע אחלה זן ואני כנראה ינסה אותו בגידול הבא :)

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    קריטיקל קוש בהחלט זן מפציץ לכאב, בעיות שינה ואכן נותן גם יבול איכותי. תענוג למגדל ולמעשן.
    הבעיה בו שהוא קצת כבד לפעילות יום יומית גם למי שמורגל וחובב אינדיקות. זן לערב, לילה, או שממש כאובים.

לגבי קריטיקל מאס תרשה לי לתקן אותך. מאחר וכבר תקופה ארוכה שבין הזנים שאני מעשן ישנו גם אחד חביב הנקרא קריטיקל מאס, בדקתי ולמדתי עליו מכף רגל ועד ראש. הזן הוא ממש לא 15% thc . הזן הוא 20% thc בממוצע. אפילו בleafly כתוב שיש בו בין 19%-22% thc. אבל זה ממש לא מה שחשוב.
    מה שחשוב ומגניב בו הוא דווקא פרופיל הקנבינואידים מלבד הthc . הוא לא מכיל cbd!! אך מכיל כמויות גדולות של cbg, cbc ואפילו קצת Thcv. הזן שאני הכי אוהב לwake n bake . אחר כך מוסיף זנים עם cbd גבוה יותר.

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לאחר ומבינים כי הנתונים המפורסמים ברשת הם סה"כ אינדיקציה אפשרית לפוטנציאל הטמון באותם זנים, ולא באמת נתונים קבועים, כל הדיון הזה הופך לקצת תפל. ה-Critical Kush הוא זן לא רע כלל. פחות מעייף משתיאר Pandora's Box, אך עדיין פיזי למדי ולעתים אכן מוביל ל-Couchlock בקרב מעשנים לא מנוסים. מהיכרותי, לפחות. 750 גר' פר מ"ר נעוץ בעיקר במגדל ותנאי הגידול.

Pandora's Box, לא ברורה לי ההימנעות מ-CBD כאשר מתעורר. CBD אינו מעייף. פרופיל הטרפנים המצוי בפרח הוא לרוב הגורם העיקרי לתחושת העייפות הנוצרת במהלך ובעקבות העישון. פרופיל טרפנים שלרוב מאפיין, במידה כזו או אחרת, זנים מן המין C. indica, אשר במקרה גם נוטים להכיל יותר CBD מטבעם. CBD מרגיע, מרפה שרירים ומכחיד בעיות הנעוצות בהולכה עצבית. כיום ישנם גם זני C. sativa עשירים ב-CBD, ולמרות ובעלי כל הטוב הטמון ב-CBD, לרוב אינם מעייפים.

סה"כ, אני בעד לנסות הכל.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    עשן, אני ואתה כבר דנו בנושא הנ"ל ביננו בפרטי בפייסבוק.
    אני אישית קם בדר"כ עם הרגשת cbd עדיין בגוף, זאת אומרת רוגע, שלווה , נינוחות, נפשית ופיזית. אם לא אז כמובן שחייב זן עם cbd, כל עוד העישון הוא להנאה - תאמין לי שאינדיקה ללא cbd אך עם המון cbg ו cbc גם ללא הcbd תהיה מעולה לבוקר. אני אישית לא אוהב לעשן קריטיקל מאס בצהריים / ערב מהסיבה שהוא לא כל כך מורגש בפן הפסיכואקטיבי אחרי שצרכתי כבר מלא cbd . דבר שני, הוא קצת "מכבה" את השפעת הזנים האחרים.
    כמובן שכל אחד ואיך שהוא אוהב לצרוך את הקנבינואידים שלו. אצלי הזן זה רץ מעולה בבוקר ודווקא פחות טוב בשעות אחרות של היום. כמובן שללא cbd בתפריט היה קשה לי לעשן רק את הזן הנ"ל.

5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אי אפשר להתווכח עם זה. מה שעושה לך טוב.

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    עשן ישראלי ברור שהאיכות של הפרח והכמות גם תלוי במגדל אבל תמיד כדאי ללכת על זן חזק.

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    עשן ישראלי,

טענת שהטרפנים הם אלו שגורמים לעייפות?
    זאת הפעם הראשונה שאני שומע את הטיעון הזה.
    אם אני לא טועה שני הטרפנים העיקריים בקנאביס הם מירצן (Myrcene) ובטא קריופילן (Caryophyllene).
    עד כמה שאני יודע, הם לא גורמים לתחושות שאתה מתאר.

האם אתה מוכן לפרט אילו חומרים ממשפחת הטרפנים גורמים לעייפות?

8. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    האמת שישנם טרפנים רבים וריכוזם משתנה רבות, כמו גם איזומרי לימונן, אשר כבר בפני עצמם נתמכים על ידי עדויות חזקות כי בעלי תכונות הרגעה, ואף נוגדי סרטן, אך זה לא העניין. ישנן תכונות קצה רבות בצמח הקנאביס ואין לנו - בני האדם, כרגע, את היכולת להבין בהחלט כיצד הן מתקיימות מחוץ לו. אחת הסיבות לכך שהטיפול יעיל בהרבה כחומר צמחי, בין אם גולמי או מעובד במידה, מאשר חומרים מבודדים. חלק עיקרי במנגנון האמור הם הטרפנים, וכן פרופיל הטרפנים השונה בזנים בעלי פרופיל קנאבינואידים דומה, ואף זהה, מוביל להשפעה שונה בצריכתם. CBD לבדו אינו מעייף, ועדות לכך היא כל אותם זני C. sativa הגדושים ב-CBD ואינם מעייפים כלל.

המשך יום מגניב.

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מחזק את דברי עשן ישראלי.
    טרפינים אכן אחראיים לאופי הסטלה.
    קנאביס ללא טרפינים רציניים וריח חזק לרוב גם יהיה קנאביס פחות ממסטל.
    קנאביס עם טעם חלש ולא דומיננטי כנ"ל.
    אני לא רואה סיבה אחרת חוץ מטרפינים.

רק אציין שהשפעתם היא לאו דווקא על עייפות אלא כל קבוצת טרפינים אחראית לתחושה דומיננטית אחרת.

#9 Pandora's Box, ‏4/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/2/14
  10. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    למען הסר ספק, מדובר בגורם העיקרי, ולא היחיד. ישנם קנאבינואידים שהדגימו תכונות סדטיביות גם כן, אך רובם אינם מצויים בריכוזים משמעותיים או כלל ברוב הזנים הזמינים ובפרחים טריים בפרט. כפי שאמרתי, השלם פלאי בהרבה מסך חלקיו.

11. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    במיוחד אם מדובר במדף שלם של top-shelf בקליפורניה.:D

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!