1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנוגע לגידול חוץ

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Banana, ‏5/2/14.

1. Banana

Banana חבר חדש

לייקים:
    0
    שאני מגדל בגידול חוץ , איך עדיף לגדל את הצמח ( או יותר נכון איך אני שותל את הצמח ישר על האדמה או באדניות ??) ואם אני שותל באדניות זה יפגע אולי בגודל של הצמח ובעקבות כך יהיה לי פחות יבול ????

2. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    אני שתלתי בחוץ בכול מיני מקומות לפני ק שבועיים שלוש ועד אחשב לא יצא אפילו שטיל כלום..
    עשיתי חור עם יפרון בגודל סנטימטר ומשקה פעם ביומים טיפה מים וכלום עד אחשב בכול מקרה עברתי לגדל בבית

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הכי טוב שאתה יכול לתת לצמח זה -
    לקחת מקום עם הרבה הרבה שמש,
    לחפור שמה בור גדול (לפחות חצי מטר עומק, ו-80ס"מ\מטר1 קוטר)
    למלא אותו בתערובת של - 1/3 אדמה (ממשתלה), 1/3 קומפוסט ו-1/3 ורמיקולייט\פרלייט
    לשתול את הצמח בפנים, ורצוי גם לשים גדר רשת מסביב נגד כל מיני בעלי חיים שעלולים לכרסם או סתם לרמוס אותו.
    אם אתה שותל בתקופה הזאת - שיש לא מעט חשופיות וחלזונות שים גם פס של נחושת מסביב לצמח - זה ימנע מהם להגיע לצמח ולאכול לך אותו.

כל זה בהנחה שמדובר בצמח רגיל ולא אוטומטי, כי במקרה השני אתה יכול להסתפק בבור הרבה יותר קטן או אפילו בעציץ.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בכל מקרה, תמיד עדיף לגדל במצע מנותק (עציץ) מאשר ישירות באדמה.
    זאת בהנחה שהעציץ שלך גדול מספיק.

יש הרבה מזיקים שנמצאים בקרקע שיכולים לפגוע בצמח. בעיקר תולעים נימיות (נמטודות).

5. Banana

Banana חבר חדש

לייקים:
    0
    מדובר בשן המתוקה Fresh Candy ( צמח רגיל ) ואני מתחיל עוד חודש - חודשיים לזרוע .( כמה כמות של אדמה לקנות ? כנ"ל קומפוסט רמיקולייט\פרלייט?) אה וחוץ מזה באזור שאני מגדל ראיתי חיות כמו צבאים!!!! ואני פוחד שהשובבים האלו יגנבו לי...

6. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה לאגרונום התולעים הרגילות ( שילשול) או איך שקוראים להם יכולים להזיק לצמח?

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בדיוק להפך!
    הם רק מועילים לצמח.

8. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אני אישית בחיים לא יגדל את הצמח על אדמה שיש בא תולעים (הומוס) לדעתי זה סתם מגעיל, תאמינו לי אפשר להגיע למשהוא איכותי גם בלי לגדל את הצמח על כל מיני זבל במיוחד אם יש לכם מנורה חזקה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!