1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור ללא "עבר" תרופות?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י nxkid885, ‏7/12/16.

1. nxkid885

nxkid885 חבר חדש

לייקים:
    1
    לפני 6 שנים עברתי ניתוח בעצם הירך לאחר שהתרסקה ותהליך שיקום של שנה בה קיבלתי כדורים משכחי כאבים אבל לא בצורה אינטנסיבית והלקיחה עצמה של הכדורים נמשכה חודש אולי קצת יותר לאחר הניתוח והפסקתי (לפי צילומי הרנטגן העצם לא החלימה עד הסוף ונדרש עוד ניתוח בכדי שתתמלא העצם לגמרי, כרגע היא חצי מלאה עם פלטינה).
    לפני שנה התחלתי למלצר וחזרו לי הכאבים,כנראה בגלל ההליכה המרובה והמגשים הכבדים שאני מרים ובנוסף לכך התחלתי לקחת כדורים מחדש למשך 4 חודשים פחות או יותר ובזמן הנתון הכאבים מתגברים לעוצמה שכבר קשה לי לתפקד(ניתן לציון הכדורים אשר לקחתי לפני 6 שנים היו מורפין וכרגע תרופות ללא מרשם כמו אדויל וכו') וכל שנה יש לי פגישה עם רופא מומחה לראות את ההתקדמות.
    מה אני אמור לעשות בנתיים ומה הסיכויים לקבל אישור?
    ללכת לרופא משפחה בנתיים לכדורים חזקים יותר?
    לקבוע פגישה קרובה יותר עם הרופא המומחה ולדון איתו על הבעיה(לא ידוע אם הוא בעד)?

2. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    מדהים ! הסיפור שלך מזכיר את שלי כמעט אחד לאחד.

וצר לי לבשר לך , אבל כשמדובר על הירך (שגם אני ריסקתי + מחלה תורשתית בירך) הטיפול לא מגיע לרמות של קנאביס רפואי.. אולי בנס כלשהו והרבה כסף.

אני מאמין שאם תלך לרופא/מרפאת כאב יישלחו אותך לפיזוטרפיה אינטנסיבית כדי לחזק את הרגל והשרירים של הרגל.
    אולי טיפול בקביעות אצל מרפאת כאב , והתלוננות ממושכת על כאב שלא מפסיק גם עם הכדורים שנותנים לך יכול לקדם משהו.

3. nxkid885

nxkid885 חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה אראה מה אעשה בנוגע לנושא

Sandoz אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!