1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה מחול+ מומחה במכבי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנהק, ‏10/12/16.

1. אנהק

אנהק חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם, איז אתר מדהים תודה לכם.
    יש לי 2 שאלות אשמח לעזרתכם:
    הייתי מרחק שניה מלהזמין עם האשראי שלי, לכתובת הביתית שלי מריחואנה (לא זרעים) דרך אתר "the giving tree" מארצות הברית, שאמר שהם אוטמים את החבילות עם ואקום והכל מגיע מסודר. נכנסתי לפורום שלכם וממש נבהלתי כי זה יכול להיתפס באמת? קראתי את המדריכים על הזמנה בטוחה אבל הבנתי שעדיין יש סיכוי. הייתי בטוחה שאריות ואקום די מגנה על כל העסק... אז מה עושים בעצם?

שאלה שניה, יש לי סקרואיליטיס זו דלקת חזקה וניסיתי את כל התרופות בערך... הראומטולוג ורופאת המשפחה שלי נגד קנאביס רפואי, יש אפשרות להמלצה למומחה במכבי אשר בעד?

תודה רבה,
    אנה

2. jonithc

jonithc חבר חדש

לייקים:
    1
    שמע אני יגיד לך מה יש פעמים שזה יכול להצליח לך ויש את הפעמים שלא יצא אתה מדבר פה על פרחים נכון?
    שמע בנוגע לפרחים אין לי מושג בנוגע לזרעים לא עושים כלום אבל שלא תעשה את שמך על שם הזמנה עדיפות לקנות תיבה נוספת כדי לשלוח לשם

3. אנהק

אנהק חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה. כן התכוונתי לכמה גרם של פרחים. אבל עכשיו שאני חושבת על זה, אם אעשה תיבת דואר פיקטיבית נוספת, המעטפה יכולה שלא להכנס כי זו מעטפה גדולה יותר מגילויה של זרעים, ואז אם זה יגיע לדואר אני לא אדע כי זה לא על שמי

4. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    נשמע מוזר אתר ששולח פרחים לכל העולם, לדעתי אם קונים אז רק דרך הדארקנט... הרבה פחות מסוכן והמוכרים הטובים יודעים להסליק. אפילו שלפי מה שהבנתי כשהחבילה עולה במדגם שום הסלקה לא עוזרת וככה בעצם הם תופסים מה שהם תופסים :\

5. אנהק

אנהק חבר חדש

לייקים:
    0
    זה אתר שאומר שהם סוגרים הכל הרמטית ואקום ושאין ריח... ולהסתכן בתיבה זה בעייתי כי אם זה יגיע לדואר לא יהיה לי איך לדעת. מה לגבי אפילו סתם לקחת boxit ולתת נייד של סבתא שלי לצורך קבלת הקוד לתיבה
    ובמידה ועולים על הנייד אפשר להגיד שמישהו פשוט ניסה לחרטט מספר

6. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    דעתי האישית היא שבוקסיט זה רעיון גרוע לכל ההזמנות הלא חוקיות מכיוון שאם החבילה נתפסת למשטרה הרבה יותר קל למצוא אותך כי הם יודעים שתבואי לאסוף אותה מהבוקסיט תוך יום יומיים אם לקחת לוקר ותוך מקס שבוע אם זה בתחנת מסירה שלדעתי בטוח יש שם מצלמות שיקלטו אותך. ככה שאם המשטרה רוצה למצוא אותך בוקסיט עושה להם תחיים קלים יותר וגם לא יעשה לך אחר כך חיים קלים יותר בבית משפט.

הכי פשוט לקנות תיבת דואר, סופר 7 או כל דבק חזק אחר ולהדביק את התיבה בבניין משותף. להזמין את החבילה לבניין תחת שם בדוי שאת שמה על התיבה ולבדוק כל 3-4 שבועות באיזה 4 בבוקר ככה שאם יש כמה שוטרים שמשעמם להם מספיק לעשות מעקב על התיבה תייבשי אותם כמה ימים והם יוותרו. גם אם איכשהו יתפסו אותך לדעתי עם עורך דין סבבה אפשר לשחק על זה הרבה יותר מאשר על הבוקסיט כי פה ממש אין לך קשר לתיבה.

ועכשיו בקטע של ההזמנה, דברים לא חוקיים קונים מהדארקנט. הנה הסבר למה זה הדארקנט:
    https://www.reddit.com/r/DarkNetMarkets/wiki/index/faq
    כשאת קונה דרך ונדורים בדארקנט הספקית אינטרנט שלך לא יכולה לראות לאן את גולשת ומה את עושה מכיוון שאת משתמשת בtor, ובעזרת השימוש בביטקוין ובאתרים ש"מכבסים" אותו, את מחסלת כל קשר שלך להזמנה מבחינת המחשב. לדעתי צריך להיות או מאוד אמיץ או מאוד מטומטם כדי לקנות משהו כמו מריחואנה דרך הclear net, יעני כל האתרים ה"רגילים". כל שאלה על זה את יכולה לשאול פה או לקרוא עוד בreddit שזה אחלה מקור מידע על הדארקנט.

7. אנהק

אנהק חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה, הבעיה היחידה שאם החבילה גדולה היא תגיע לסניף הדואר ואז לא אוכל לדעת באמת

8. אנהק

אנהק חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה! שאלה, אם אני אהיה סופר אמיצה (או ממש מטומטמת) ואזמין סתם מאתר כלשהו דרך tor עם ויזה נטענת ותיבת דואר חדשה... עדיין מסוכן?

9. אנהק

אנהק חבר חדש

לייקים:
    0
    הסתבכתי ממש עם reddit. אם אזמין מאתר נקי לתא חדש, דרך ויזה נטענת, דרך מחשב בקפה ציבורי. אין דרך לעלות עליי הרי?

10. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    כנראה יהיה בסדר. יש מצב את שמה פה לינק לאתר הזה ששולח פרחים לארץ?
    באופן כללי פרחים זה בערך הדבר הכי פחות מומלץ להזמין בגלל הנפח שלהם באמת. מוכר טוב יצליח לדעתי לשים במעטפה 7 גרם בערך ככה שישלחו לך עם דוור לחבילת דואר ועם חשיש בכלל אפשר לדחוף לכיוון ה20+ גרם למעטפה. אבל כל הדרכים האלו זה פיתרון לטווח הקצר, האופציה האמיתית זה גידול עצמי... הבאסה זה שעד היבול הראשון צריך לחכות מינימום חודשיים-שלושה.

11. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    תראי כל העסק הזה של הדארקנט אף אחד לא למד את כל הבסיס ביום אחד, אבל אם את באה לזה עם הרבה מוטיבציה תוך כמה ימים כבר מבינים הכל, כמה שיותר קוראים ככה יותר טוב. מספיק להשתמש בtor אין צורך בקפה ציבורי וויזה נטענת וכתובת לא על שמך זה סבבה. לגבי אתר רגיל ברשת אני לא יודע ולא הייתי ממליץ אני חושב שקצת קריאה ואת מסודרת בכל הקשור לדארקנט.

12. אנהק

אנהק חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה. קצת
    הורידו אותי מהעניין של להזמין פרחים דרך הרשת (בניגוד לזרעים).
    האתר הוא the giving tree online

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!