1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איווסקה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י דוררר, ‏10/12/16.

1. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אם יש פה משהו שחווה את השפעה הזאת ויכול קצת להסביר לי?
    זה יכול לשרוט אותך?
    זה שווה את הנסיון?
    עדיף לעשות את זה לבד או בטקס?

2. subliminal

subliminal חבר חדש

לייקים:
    1
    למי שלא יודע איוויסקה זה תה שמכינים במזרח ומכיל צמח שמכיל חומר שנקרא DMT שמיוצר ע"י המוח בזמן שנת REM. ובצירוף של עוד חומר ה DMT משפיע על המוח כאשר כך לבד הוא לא משפיע.
    בשנה האחרונה יש את הרב יואל הצאצא של הגאון מוילנה שמדבר על העין השלישית ופתיחתה והוא גילה באחת ההרצאות שלו שיש לזה מקור בתורה ובכל הדתות בעצם מדברות על העין.
    בתורה הוא אומר שיש שיח שאפשר להכין ממנו תה ולשתות אותו וזה פותח את העין השלישית וזה מביא לידי אמונה והעץ הזה נקרא עץ שיטים. אני לא יודע בדיוק על איזה עץ הוא דיבר אבל אפשר לשאול אותו.
    בכל מקרה אני מפחד להתקרב לזה. אלו חוויות חזקות שאין מהם דרך חזרה ולא שאני אומר שזה דופק את הראש אלא בגלל שאלו חוויות שמראות לך דברים שמעבר לעולם החומר. כל מיני מלאכים ויצורים וכו'...עולמות שלמים.
    אשרי אדם המפחד תמיד. :)

3. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

השאלה היא למה אתה רוצה לנסות את זה?
    לאן אתה רוצה להגיע מה היעד שלך?

4. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    לא בדיוק אני רוצה לנסות ושמעתי חוויות טובות ולימדה מהם אבל אני רוצה להתנסות אבל הבנתי שגם החוויות מאוד חזקות וזה קצת מפחיד אז אני רוצה לבדוק שזה לא ישרוט או משהו כזה

5. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    LSD עשית כבר? ניסית פעם?
    השאלה שלי בעצם זה אם יש לך ניסיון בכלל או לא?

עכשיו אני אגיד לך משו...בסמים הכל זה עניין של הכנה נפשית לקראת הדבר שאליו אתה הולך להגיע
    אני למתי וקראתי המון לפני שבאמת הכנסתי טיפה לגוף שלי ומשם למוח.
    פחדתי מאוד להישרט או כל מיני דברים כאלה בתכלס הכל טוב אתה צריך לבוא מוכן נפשית להיות עם חברים טובים שיהפכו כל דבר סביבך לחווי הויעצימו אותה עוד יותר וזה במקרה של אלאסדי.
    באיווסקה ממה שאני יודע אחרי שצורכים אותו יש עניין שאתה לא באמת מטייל איתו אתה פשוט שוכב והסרטים עוברים לך מול העיניים, תזכור דבר אחד גם לסטלה הכי רעה שיש יש זמן עד היא תעבור
    אף אחד לא נתקע בסטלה רעה אנשים תוקעים תצמם מהלחץ שאולי זה לא יעבור, אל תיתן לזה לקרות.

בסטלות הכי רעות שלי שאחת מהם היתה בכוונה, כן כן בכוונה ידעתי שאסור לי להידלק באותו יום
    אבל אמרתי בוא נחווה דליקה רעה אני חייב לדעת מה זה וכן דחפתי טיפה.
    שעתיים עד שהיא עלתה בערך אם לא יותר ואחרי זה ברגע שהיא נפתחה וזה היה די בכוח לפתוח אותה
    היו לי שעתיים 3 שאני לא מאחל לאף אחד בעולם כולו אבל תמידאני זוכר כמה משפטים בראש.
    "רציתי אלאסדי בקטע רע קיבלתי מכאן תמשיך להלחם זה עניין של זמן זה ירד בסוף", "לא להכנע"
    וכך היה כעבור שעתיים 3 זה ירד.

6. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    כן התנסתי ברוב אמדי dmt lsd אקסטזי ככדור אבל הבנתי זה כמו תיבת פנדורה שפותחת את כול הדברים היפים וגם את הסיוטים אבל תודה הסברת לי פה יפה הרבה דברים

7. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אף אחד לא נתקע בסטלה רעה אנשים תוקעים תצמם מהלחץ שאולי זה לא יעבור, אל תיתן לזה לקרות. מאוד אהבתי את המשפט הזה .

research אוהב/ת את זה.
  8. subliminal

subliminal חבר חדש

לייקים:
    1

9. research

research חבר חדש

לייקים:
    21

בסופו של דבר הכל עובר כמובן שלמוח לוקח את הזמן שלו להחזיר הכל למקומות החדשים שפתחת וגילית.

אני יכול להגיד לך שבדליקה האחרונה שלי מאסיד הכל היה מושלם בהתחלה ובאמצע התהפך לדבר הכי מפחיד שקרה לי עד היום נשמתי עמוק ושיננתי לעצמי בראש שהכל טוב ויהיה טוב עד שפשוט נשכבתי ונתתי לכל הטרייבלים הצבעוניים לשלוט לי ונשבע לך הייתי בגובה שיש לי צמרמורת עכשיו בגוף שאני מדבר איתך על זה...

מה שקרה אחרי זה...האמת שנהייתי חד הרבה יותר, מצליח באמת להתמסטל מאלכוהול וקאנביס הרבה פחות וזה גם פחות מעניין אותי אני מרגיש שאיפה שהוא התרפאתי קצת נפשית. כך הכל באיזי...ותעשה חיים ותספר לי מה ראית שם אה? זה מסקרן אותי מאוד יום אחד גם אני אעשה בסיטואציה המתאימה.

10. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    לא תמיד משפט כזה יכול לעזור בשביל לצאת מזה. לפעמים הטריפ יותר חזק מאוטסוגסטיה כזאת.
    וכמובן שאפשר להישרט מטריפ.
    איווסקה ספציפי ידועה בחרדות שיכולה להעלות.
    לא מציע לעשות לבד.
    רצוי לעשות עם מישהו שמכיר ויכול להשגיח ועדיף מישהו שיכול לכוון. בכל אופן שיהיה מישהו שמרגישים איתו נוח.

11. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    חחחח סגור אחינו אתה הראשון לקבל תצואות וחוויות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!