1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השלכות לגבי עישון

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י 2 pac, ‏10/12/16.

1. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    אני בן כמעט 17 , לפני כחצי שנה יצאתי מגמילה מסמים קלים , הייתי מעשן במשך שנתיים ובהם נתפסתי פעמיים על החזקה קטנה של שאריות חשיש בקססה אמרו לי שיש לי רישום פלילי עכשיו והלכתי לקצינת מבחן שלחו אותי משם לגמילה ואחרי שיצאתי עשיתי אצלה בדיקות שתן במשך כחודשיים בערך , ואת השאר באל סם מאז לא הייתי איתה בקשר . מה המצב המשפטי שלי לדעתם האם יכולים עכשיו לחייב אותי בבדיקת שתן , ומה יקרה אם יתפסו אותי עוד הפעם ?

2. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    עזרה מישהו ?

3. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
  4. alon89398

alon89398 קנאביסט

לייקים:
    11
    האמת שבגלל שאתה בן 17 אני ממש לא יודע אבל בכל מקרה עם 18 קרוב תדע שמהגיל הזה לא יכולים לעשות לך כלום עם שימוש עצמי

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תלך לתחנת המשטרה הקרובה ותברר, אין לדעת.
    בגדול אחרי תהליך כזה יסגרו לך את התיק.
    אבל כדאי לך לברר את זה

ולזה שמעלי -
    אפשר בקלות להעצר על עישון, גם אחרי גיל 18

אני מכיר מישהו שנעצר על חצי ג', בלי עבר פלילי.
    ועוד הגיע על זה למשפט

גרייס אוהב/ת את זה.
  6. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    ברמת העיקרון אי אפשר לדעת מה יקרה אולי תישלח שוב לגמילה או אפילו לאחרי סורג ובריח הכל תלוי בשופט
    בגלל שאתה קטין יכול להיות שתהיה איתך החמרה בענישה בשביל ללמד אותך לקח ואולי אתה תהיה הקורבן שעליו ילמדו גם את הלקח אבל ממליץ לשמור על פרופיל נמוח במידה ואתה רוצה לעשן תחכה לפחות לגיד 18 שאתה בגיר
    בנוסף להכל עם אתה מתעקש לעשן גלגל לך איזה סיגריה בגינה בלי להפריע לאף אחד ולא במקומות ציבורים עם יזמנו אותך כבר זה מהשהו אחר תשתמש בסדורל לך לרופא תגיד לו שיש לך צריבה חזקה בשתן תתלונן על דלקת שתן ופשוט מאוד שתשתה את הכדורים עם "מעלימים ראיות"

7. alon89398

alon89398 קנאביסט

לייקים:
    11

כמה הוא עיצבן את השוטרים??? עצרו אותי פעמים פעם אחת עם פאקינג פיסל ופעם שניה עם 4 גרם בשני הפעמים זה יסתיים באיזה שעה בתחנה שהם ממלאים 200 טפסים ואחרי שבוע מכתב לבית שאומר שהחליטו לא להעמיד אותי לדין ושהתיק נסגר

גרייס אוהב/ת את זה.
  8. Or Shapiro Saar ADV

Or Shapiro Saar ADV חבר חדש

לייקים:
    1
    תלוי באיזו מסגרת נשלחת לטיפול והאם אתה בצו מבחן

9. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    סדורל זה חארטה מארץ החארטות, עושה פיפי אדום וזהו, לא יודע איזה סטלן הפיץ את השמועה וכולם עפים על זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!