1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם 1.65 זה טוב? האם חייב מפוח?

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י Asan24, ‏12/12/16.

1. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    האם מטר 65 זה גובה מספק כדי שעיצא גידול נורמלי? בהתחשב בגובה העציץ והשטח שהמנורה תופסת? והאם חייבים מפוח או שאפשר לשים מאוורר לכניסה וליציאה?

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    קח בחשבון שעציץ הוא לפחות 30 סמ מינימום אז נשאר לך 135 סמ
    יש זנים שעוברים את הגודל הזה בקלות .אתה תצטרך להכניס את הצמח לפריחה מהר יחסית
    זה אפשרי אחי אבל קצת בעייתי אם אתה יכול לתת עוד לפחות 15 סמ זה היה עוזר לך מאד
    אני לא הייתי מתחיל בגודל הזה אבל אפשרי
    על תשכח שיש לך גם את המנורה ועוד דברים מסביב

3. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אז המינימום של המינימום זה מטר 80? מה לגבי המפוח? האם אפשר במקום מפוח לשים מאוורר לכניסת אוויר מלמטה ומאוורר קליפס ליציאת אוויר מלמעלה?

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    בעיקרון כן אפשרי אבל ככל שהצמחים גודלים ניהיה יותר צפוף ועדיף לשים מפוח שיכול להיות מחוץ לאוהל רק השרשורית בפנים
    אתה שואל את זה בגלל מקום נכון?
    אין בעייה שהמפוח אשאר בחוץ

5. iddo29

iddo29 קנאביסט

לייקים:
    52
    לא בעייתי בכלל הגובה הזה למרות שברור שעדיף להתקרב לאזור ה-2.0 מטר כמו שכבר אמר חברינו. אני מגדל ב1.60 ומצליח להגיע ל40-50 ימי צמיחה במחזור (בדרך כלל בסקרוג) ככה שכל הענין יוצא 4 חודשים עם יבול נאה.
    לגבי מפוח לא הייתי מתפשר. כל הקומבינות עם המאווררים סתם שורפות זמן והתנאים בפנים נהים נוראיים עם הזמן.

6. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אני שואל בגלל חוסר התקציב, מנסה לחסוך כמה שאפשר. מפוח עולה הרבה כסף אבל לכל אחד מאיתנו יש מאווררים ישנים זרוקים במחסן. בהתחשב בעובדה שהארון זה ייצור עצמי מחומרים קיימים+באמת אפשר להסתדר עם מאוורר ולא לקנות מפוח, מה שנשאר זה לקנות רק מנורה ומשנק וזה חוסך לי הרבה כסף ואז אוכל לגדל בצורה טובה

7. iddo29

iddo29 קנאביסט

לייקים:
    52
    מחזור גידול יחיד עולה יותר ממפוח למימדי החדר שלך...קח בחשבון. מחזק את @דוד גו לגבי הצבה של המפוח בחוץ ואך ורק שרשורים בפנים. אם אתה ממש לחוץ בכסף יש וונטות פשוטות בכל טמבוריה ב60-70 שח, תחליף טוב.

8. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אז אתה אומר שמספיק לי וונטה לכניסה, וונטה ליציאה, מאוורר בפנים לסרקולציה ואני מסודר?

9. iddo29

iddo29 קנאביסט

לייקים:
    52
    בגדול כן. אבל שים לב שאתה רוצה להיות בתת לחץ בתוך הארון כלומר להוציא יותר ממה שאתה מכניס (אוויר כמובן). אז או שתשים אחת חזקה מהשניה או שתשים רק יציאה ותאפשר כניסת אוויר מבחוץ ( חריץ או פתח קטן בשעות האור)

10. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    תודה על האופציה הזולה. מצאתי מפוח במבצע אבל אני לא יודע אם הוא טוב מספיק לחלל 60*60*
    180
    אפשר חוות דעת עליו?
    https://www.hydromarket.co.il/מוצר/מפוח-td160100-silent/

נ. ב. אפשר הסבר קצר למה צריך תת לחץ בארון? הצמחים לא מעדיפים יותר אוויר צח?

11. iddo29

iddo29 קנאביסט

לייקים:
    52
    אחלה מפוח. שאתה מוציא יותר ממה שאתה מכניס אתה מבטיח תחלופה של אוויר בחלל גידול

Asan24 אוהב/ת את זה.
  12. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    תודה רבה על העזרה!

iddo29 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!