1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ההשפעות של מוסיקה פסיכדלית על התודעה/נפש?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Only medical, ‏27/11/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה עונה לעצמך יקירי. אם אתה צריך לצרוך מעל 150 מיקרוגרם כדי להרגיש עוצמה אז זה לא LSD. אסיד אמיתי שולח אותך לעולם אחר גם ב-60 מיקרוגרם. הבעיה עם המינונים שאתה מדבר עליהם היא התחושה הנוראית בגוף. בגלל שאתה צורך כימיקל שלאף אחד אין באמת מושג מהיכן הוא הגיע או איך סינתזו אותו, אתה באופן אוטומטי צורך כמות אדירה של רעלים שהגוף לא יודע איך להתמודד איתם. אני יודע שחלק יסכימו איתי וחלק לא, אבל רוב החומרים שמסתובבים היום, גם האיכותיים ביותר, מעבירים חוויה פיזית נוראית.

למה קשה לך להאמין שמדובר בחומר אחר לגמרי, בעוד שמסתובבים בחוץ עשרות חומרים פסיכדליים שיגרמו לך להאמין שהם אסיד? LSD של הופמן יש רק אחד. אין ליד ואין מזכיר. או שזה זה או שלא. זה ממש פשוט להבנה. החומרים שאתה מכיר לא פותחים את הדלתות ש-LSD פותח. אחרי שפותחים את הדלתות מתחילים לשמוע דברים שלא היו קיימים לפני כן, תדרים שרק LSD מסוגל לאבחן ולשדר למוח את הצורה של הסאונד והמבנה שלו.

אין דבר כזה מוזיקה פחות פסיכדלית. או שהיא פסיכדלית או שהיא לא. אם אין סיפור במוזיקה היא פשוט לא פסיכדלית. פסיכדליה זו העלילה וההרמוניה בין הצלילים. ברגע שאין הרמוניה - אין פסיכדליה. הסאונדים מדברים אחד עם השני ויוצרים שיחה שהופכת לסיפור. זה לא קיים במוזיקה של היום ואתה לא תצליח להבין את זה בלי LSD-25. אני בטוח שאתה נהנה ממה שאתה צורך, אבל עד שלא ניסית LSD אמיתי אין למוח שלך את היכולת להבין כמה רחוק החומר הזה מכל דבר אחר שניסית.

בכיף. אם תרצה עוד המלצות למוזיקה איכותית רק תבקש :)

2. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    לא רשאי לחפש פוסטים שפירסמת בפרופיל שלך
    יש איזה פוסט מסויים שבו אתה מסביר יותר לעומק על כל הנושא של האסיד שנעלם ?

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כמעט בכל הפוסטים שלי :)

תסתובב קצת בפורום פסיכדליה, אני בטוח שתמצא שם תשובות.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  4. Black mamba

Black mamba חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מבקש

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אכין רשימה ואפרסם אותה בפורום "המלצות למוזיקה" :)

Mushi Mushi ו-Black mamba אוהבים את זה.
  6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    לפני שיצאתי למסע על הדבר המקורי,הכנתי לי פלייליסט,חלקו הורכב משירים שאני פשוט אוהב,חלקו הורכב ממה ששולגין פרסם פה.
    כשהכל נפתח,לא יכולתי לשמוע דבר ממה שאני רגיל לשמוע.זה פשוט אלים וצועק ומכוער ולא מתחבר ופשוט בולשיט אחד ענק סליחה על הביטוי.טראנסים שברגיל נשמעים טוב,ואני באמת אוהב אותם,פשוט לא באו טוב.לעומת זאת ,אלבום כמו in dub של hallucinogen היה עילוי,שיגר אותי ליקום אחר.שולגין כבר כתב,שכשאתה חווה את הדבר האמיתי,הטעם שלך במוסיקה לא רלוונטי,הוא נמחק.אתה לא מחליט יותר כלום,אתה לא אוהב יותר כלום.
    תאמין לי,עם כל האהבה שלי לשלוגין ובאמת ההערצה שלי לכל מה שהוא עושה פה עבור כולם,קצת חשבתי שהוא מגזים.הבנתי כמה טעיתי,הבנתי שהוא לא מגזים בגלל,הבנתי שכל התיאורים שלו,בכלל לא מתקרבים למה שיש באמת.כי הרי מה זה טריפ רפורט של שולגין על זה שיוצאת לבה מהאדמה וכל התיאורים המטורפים האלה?זה כלום לעומת מה שבאמת קורה.הסיפורים שלנו גורמים לצייר תמונה בראש,תמונה שכל מי שמדמיין אותה רוצה לחוות אותה גם.אם אגיד לך אתמול שהרגשתי הכי מאושר ביקום?ושפאקינג דיברתי עם שולגין פה בזמן הטריפ,והרגשתי חיבור אליו כמו שלא הרגשתי מעולם,ואני לא מכיר אותו באמת.כל מה שאני יודע עליו זה הניק שלו בפורום והתמונת פרופיל שלו,והרגשתי כל כך הרבה מעבר.אי אפשר לתאר את זה אחי.זה נשמע לך נחמד והכל,אבל ברגע שאתה תרגיש את זה (ואני מקווה בשבילך שתחווה את זה),אתה פשוט תתפוצץ.

שולגין עושה פה כל מה שהוא יכל בשביל להעלות את המודעות על ה25 בשביל שכולם ידעו את זה שיש הרבה חומרים שמתימרים להיות הדבר האמיתי.אבל הדבר האמיתי הוא אחד ויחיד,והוא ראוי לכבוד הכי גדול שיש.

Pandora's Box ו-ganjaboll אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!