1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות על ערכות תאורה ושאלה על רפלקטור

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Asan24, ‏12/12/16.

1. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אהלן
    יש לי 2 שאלות:
    1-האם רפלקטור זה הכרחי? אני האם במקום זה אני יכול לקחת חתיכת פח, לצפות אותה במיילר, לכופף אותה מסביב לנורה ולעשות רפלקטור יעיל?
    2-האם המחיר לערכה הזאת הוא מחיר טוב או שאפשר לקנות בנפרד/להזמין באינטרנט מחו"ל ביותר זול?
    התכנון הוא ארון 60*60*1.80 לגידול צמח 1 או 2

"מערכת תאורה לגידול הידרו ביתי המאפשרת להנות מגידול צמחים בקלות בכל מקום, ללא תלות באור השמש. מערכת תאורה כוללת נורת 250W DUAL של SUNMASTER המותאמת לכל שלבי גידול והפרחת הצמח.
    נורה 250W מתאימה לאיזור גידול של 60X60 ס"מ עד ל- 90X90 ס"מ."
    ₪589

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    רפלקטור הכרחי לצורך פיזור האור.
    אכן ניתן להכין לבד אבל לא מומלץ.

היות וצריך בית מנורה מתאים בגודלו לנורות הנלג. וחובה חובה לחבר הארקה לרפלקטור בגלל שהוא מחומר מתכתי. ולא הייתח ממליץ לעשות זאת לבד ממש סכנה למי שלא יודע...

הכ טוב זה לרכוש פה באחת מחניות הידרו

3. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    הבנתי.... אני מעוניין להשתמש במנורת דואל, האם החבילה שפרסמתי היא טובה ובמחיר טוב או שאפשר להרכיב לבד ביותר זול?

4. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    לשאלתך. לא נראה לי. כי תצטרך לקנות בית מנורה תואם. וכבל שאני לא יודע כמה עולה

אבל תבדוק אם ההצעה הזאת היא אותה מערכת
    ואם זה באיזור שלך. ואם יש להם במלאי. כי נראה לי שכאן יותר זול
    http://yarok-hydro.co.il/product/ערכת-תאורה-250w/

5. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אתה מתכוון להרכיב מערכת לקנות כל חלק במקום הכי זול? וואלה לא יודע תחפש ותבדוק

6. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אפשר לבנות רפלקטור לבד. בניתי כזה בעצמי מרשת ברזל קשיח שחורה מרובעת שחתכתי x וכופפתי+ציפוי במיילר. לחוטי החשמל חיברתי 3 כבלים כולל הארקה לגוף. לא מסובך, המחירים בחנויות לרפלקטור בלבד, לא הגיוניים לדעתי ביחס לחומרים ולבניה הפשוטה שלו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!