1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה למישהו עם 0% נסיון

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י W4EFLiDe, ‏13/12/16.

1. W4EFLiDe

W4EFLiDe חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, אני מתכנן לעשות הזמנה בקרוב של זרעים מהאינטרנט בפעם הראשונה ויש לי מספר שאלות, אשמח לעזרה.
    1. אני מתכוון להשתמש בכרטיס אשראי נטען ולהזמין את זה לשירות כמו Boxit, לא כמות גדולה, סה"כ 3-5 זרעים, לשימוש עצמי, לא סחר ולא לפייסבוק, לא לדבר על זה עם החברה ולא עם אבא ולא עם אף אחד. כעקרון כמעט ואין סיכון לתהליך, אמת?
    2. יש לי 0% נסיון בגידול עציצים, ולכן אני מתכנן לקנות זרעים אוטומטיים לשתילה באיזור הבית. מה עושים כאשר קיבלתי את הזרעים? פשוט לזרוק אותם לעדנית עם אדמה, לדאוג למים ומקום עם שמש וזהו? פה יגמר העניין? (כמובן לתקופת הגדילה).
    אודה לכל עזרה!

2. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    לדעתי עדיף תיבת דואר פיקטיבית במקום בוקסיט.
    בנוסף עכשיו זה לא העונה לגדל בחוץ, יצא לך צמח קטן עם מעט מאוד יבול אם הוא בכלל יצליח לבסס את עצמו. לדעתי גם לגידול ראשון אוטומטים זה לא אידאלי כי די בטוח שבמהלך הגידול אתה תיתקל בבעיות כמו כל מגדל מתחיל ועם הזמן הקצוב של האוטומט כל טעות פוגעת ביבול הסופי- אני מדבר מניסיון של גידול ראשון שגם בחרתי אוטומטים והתחרטתי על זה.

לסיכום אם אתה לא יכול לגדל בבית ולהשקיע מינימום כמה מאות שקלים בציוד המתאים אין לך טעם להתחיל עכשיו.

3. W4EFLiDe

W4EFLiDe חבר חדש

לייקים:
    0
    לא תכננתי עכשיו, אני טס בקרוב לכמה חודשים וחוזר באפריל ואז חשבתי להתחיל

4. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    אפריל זה מעולה, בדיוק התקופה לשתול. בנוסף למים אתה צריך גם דשן (שיעלה לך בערך 200 שקל) ומומלץ כלי גידול של לפחות 15 ליטר. וכמו שאמרת מקום עם שמש.. וזהו :)

אתנול אוהב/ת את זה.
  5. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    דווקא למישהו עם 0% ניסיון אתה יודע הרבה :)

המידה ואתה מתכנן לשמור אותם כמה חודשים לפני ההנבטה, תדאג שלא יהרסו עד אז.
    שמור אותם במקום הכי יבש שיש. יכול גם לעטוף אותם בנייר ריזלה ולשים בתוך קופסת אורז.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!