1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפשת פסיכיאטר שמאשר קנאביס

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י GALIT, ‏16/12/16.

1. GALIT

GALIT חבר חדש

לייקים:
    0
    הבן שלי בן 22 מוכר בביטוח לאומי כפגוע נפש, ניסה במשך 6 שנים את כל התרופות הפסיכיאטריות האפשריות, כלום לא עוזר לו..מצבו מתדרדר, הדבר היחיד שמצליח להרים אותו הוא קנאביס, מבקשת עזרה במציאת פסיכיאטר שמאשר טיפול בעזרת קנביס

2. וופא

וופא חבר חדש

לייקים:
    1

3. וופא

וופא חבר חדש

לייקים:
    1
    היי. אם עדיין לא מצאת עזרה שלחי לי הודעה מחר .או יום ראשון אני יפנה אותך למרפאה פרטית תקבעי שם תור ותלכי עם כל המסמכים שיש לך ויעזרו לך 100% בקבלת אישור עישון קנאביס זה תהליך של כחודש וחצי אבל בטוח

אב טיפוס אוהב/ת את זה.
  4. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    לצערי אין מצב שיאשרו קנאביס אם זה לא פוסט טראומה או אוטיזם. אם זה לא המצב, חבל לשלם ומי שמבטיח לך אישור הוא שרלטן.

5. וופא

וופא חבר חדש

לייקים:
    1
    אולי אתה צודק ואולי לא .וגם אין פה תשלום גדול לפי מה שזכור לי אולי משהו קטן בסביבות 100₪ או 200₪ ולא יותר אז שווה לנסות במיוחד שהיא אמרה שכבר 6 שנים ניסו כל מיניי תרופות ויש מסמכים אז הכל שווה בדיקה

6. אח(לה)פרח

אח(לה)פרח חבר חדש

לייקים:
    0
    אשמח עד מאוד לקבל פרטים 0523171741

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!