1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה חשיש או נייס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Tal12, ‏18/12/16.

1. Tal12

Tal12 חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי אז זה התחיל משיעור אנגלית ששמעתי שתי חברים מהכיתה מדברים על משהו שיש להם לעשן בהתחלה רציתי גם להצטרף אבל הם לא נתנו,פחדו שאני אלשין אחרי שהם יצאו ראיתי שנפל לחבר העשרים שקל על הכיסא יצאתי לחפש אחריו ואז ידעתי שהוא במחששה הלכתי והבאתי לו באמצע שהם מעשנים נשארתי והיה כמו חצי ג׳וינט כזה אז הוא שאל אם אני רוצה לא הייתי יכול לסרב מהסקרנות של כמה כיף יהיה ״בסטלה״ עישנתי לפחות 5,6 שאכטות,בהתחלה הרגשתי טוב התחלתי לצחוק הסתכלתי על חבר שלי ופשוט צחקתי שיחקתי לו באוזן הרגיש לי כיף ומשוחרר.אחרי שעלינו לכיתה המשכתי לצחוק בשיעור ואז התחיל לדפוק לי הלב ממש חזק ביקשתי מחבר שיעביר לי את הקולה שתיתי והרגשתי חלש מאוד הלב דפק מאוד חזק וראיתי הכל מטושטש יצאתי מהשיעור בריצה הלכתי לשתות מים אחרי דקה שתיים שלא ידעתי מה לעשות אם עצמי החלטתי להתיישב על המדרגות ופשוט לעצום עיניים הרגשתי כל כך מוזר כאילו אני בחלום ואז קראתי לחבר שיעזור לא הצלחתי לראות את הידיים שלי ראיתי הכל לבן ומטושטש התחלתי לדבר שטויות לא הבנתי מה קורה אם עצמי היה לי זרמים בכל הגוף הכל פשוט דפק חשבתי שאני הולך להתפוצץ ושהורידים שלי דופקים ומתפוצצים הכל הרגיש כל כך מוזר ואחרי שינה של שעה וחצי שעתיים בגשם מאחורי בית הספר על הרצפה ושתייה של שלוש בקבוקי מים בהפרש של חצי שעה כל בקבוק ובלי הפסקות של השתנה והכל נראה כמו חלום כל מה שקורה והכל ניהיה מוזר מאז היום הזה הזיכרון שלי ניהיה גרוע והריכוז שלי. אחרי שחזרתי הביתה התקלחתי וישנתי לא שינה טובה בכלל אמא שלי העירה אותי לשים לי תרופה אחרי שקמתי הכל הרגיש מוזר עוד פעם כמו חלום הרגשתי מוזר אמרתי משהו שבכלל לא רציתי להגיד ואחרי זה ישר הלכתי למיטה לישון עוד פעם וכל הלילה על הלב שלי דפק מאוד מהר וחזק. יום אחרי זה שהלכתי לבית ספר בכיתי מפחד ושאלתי מה זה הילד שנתן לי לעשן אמר חשיש חברים אחרים ששמרו עליי(לא עישנו) לפי דעתם היה נייס. עכשיו אחרי שנה שתפסתי אומץ לכתוב את כל זה ולפרסם אני רוצה לעשן קנאביס עכשיו אני לא יודע אם זה יקרה עוד הפעם כדאי או לא?
    שאלה מה לפי דעתכם זה היה ואם זה קרה לכם ומה עישנתי באותו הרגע?

2. Toker655

Toker655 חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע לפי דעתי זה היה חשיש ממש טוב, ופשוט עישנת יותר מידי.
    כל ההרגשה שאתה מתאר של 'החלום' זה מיותר מידי פחד שהגוף נכנס למצב שהוא כמו מתנתק, וזה נקרה חרדה שבמקרה הזה זה חרדת דראליזציה.
    אני חושב שאתה יכול לחזור לעשן אם אתה הצלחת להתגבר על החרדה שלך, וכשהבנת שהכל בסדר וזה רק פחד.
    ולפי דעתי לא מומלץ לעשן מגולגל של מישהו שלא מכירים אותו ממש בכללי
    בהצלחה !

3. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אני לא יודע להגיד לך מה עישנת! רק החברים שלך!
    ואם הייתה לך חוויה לא טובה אז למה אתה מחפש ורוצה את זה שוב?
    אתה בן 16 גבר זו בעיה. תתרכז בלימודים

לא כדאי לך!

4. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    שמע היה לך סטלה בת זונה פשוט לא ידעת מאיפה לאכול אותה אז נכנסת לחרדה..
    בתור צעיר אחר אני יותר ממליץ לך לחכות עם העישון זה הגיל לשים לעצמך מטרות ולהשקיע בהם, העישון יחכה לנו אחרי הצבא ואולי במצב חוקי טוב יותר.

חוק ברזל!!: לא מעשנים אם לא יודעים בוודאות מה יש בפנים!

5. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    הייתי משלם בשביל לקבל סטלהה כמו שלך

6. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    איזה שטויות אתם מדברים פה אתם לא יודעים מה היה שם ואתם לא יודעים מה עבר עליו, אני הייתי מקבל את ההשפעות האלה של הבלבול וחרדה מנייס גאי וזה חרא גדול במיוחד בגיל שלו.
    גבר המלצה שלי תעזוב אותך מהשטויות האלה בגיל שלך זה אולי נשמע מתנשא ואתה בטוח שאתה יכול להתמודד עם הכל, אבל סמוך על אנשים שעברו דבר או שניים בחיים ותשחרר מזה לבינתיים, תעבור את השירות הצבאי שלך כמו גבר תתן 100% מעצמך ושתשתחרר תתנסה במה שבא לך, מהנסיון שלי הרבה מהילדים שהיו מעשנים לפני הצבא לא הצליחו להכנס לשום מסגרת בחיים שלהם ועד היום הם תקועים בשום מקום.
    ואם תבחר כן לנסות, תעשה את זה בסביבה בטוחה לא באמצע יום לימודים ועם חברים אמיתיים שאתה סומך עליהם מכל הלב והפעם תדע בדיוק מה יש לך בפייסל ואל תגזים עם הכמות קח שאכטה שתיים חכה כמה דקות תראה שהכל טוב ותמשיך.

nimrodg אוהב/ת את זה.
  7. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    אף אחד לא אמר מה הוא עישן כי אין אפשרות לדעת את זה כמובן חחח לא אני זה שקיססתי
    אני פשוט אומר הייתי נותן הרבה בשביל לקבל את התחושב של הסטלות הראשונות

HashishIsTheBest אוהב/ת את זה.
  8. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    וסליחה שאני מגיב פעמיים למה כל הנערים שעישנו לפני צבא לא מתקיימים באף מסגרת
    עישנתי הרבה לפני צבא בערך בגיל 15 התחלתי ושירתתי כלוחם ביחידה מובחרת שלא הציין כאן בשביל לא לחשוף על עצמי יותר מידי מידע
    עובד במקום מסודר מאוד ומאחל לכולם להגיע לאן שאני הגעתי בחיים ואני לא היחיד יש עוד הרבה חברים קרובים שגם הצקדמו בחיים
    הכל תלוי באדם ומה הוא רוצה מעצמו השמיים הם הגבול

wwwww אוהב/ת את זה.
  9. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    לא אמרתי כל אמרתי הרבה, אני לא אומר שלא יוכל להיות פרודקטיבי אני אומר שהדרך לכיוון השני הרבה יותר קצרה בתור נער.

10. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    תראה חבר אני באופן אישית וכמובן זאת דעתי עדיף שיעשן את פרח הפלאה מאשר ישתה את הוודקה(מי החרא)
    הדרך למעלה או למטה תלויה אך ורק באדם עצמו

11. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    טל, תחכה אחרי הצבא. ואם כן קורה שאתה נתקל בג'וינט. תבדוק מה זה ותעשן מעט. רק תזכור דבר כזה: ברגע שאתה מפסיק לחלום\לקום בבוקר למשו שאינו סמים. כדאי להפסיק מאוד.

12. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בוא אני אספר לך סוד - גם קנאביס עשוי לגרום ל"סטלה רעה".

לדעתי מה שעישנת זה קנאביס, ולא ידעת מאיפה לאכול את זה פשוט אז נכנס לחרדה (וזה קורה לטובים ביותר גם).

לדעתי לא כדאי לך להתקרב לזה בקרוב. תן לזמן לעבור קצת, זה עשוי להשאיר טראומה וכל פעם שתעשן וויד - אתה תגיע לאותו מצב.
    אז אל תתקרב לזה בחצי שנה הקרובה.

אתנול אוהב/ת את זה.
  13. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    תראה זה לא בידיוק נכון בדך כלל בפעמים הראשונות הגוף לא יודע מה קורה איתו עד שהוא מתרגל לסטלה ויודע לשלוט בא
    ממליץ לא לנסות שוב פעם עד שבאמת תהיה מוכן בזה אני מצדיק אותך

14. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הגוף יודע, זה חרטא.

זה כמו שאומרים שלפעמים לא מתמסטלים בפעם הראשונה - זה לא נכון.
    אם לוקחים לריאות נכון, מעשנים את החומר הנכון, מתמסטלים.

פשוט כשאתה מעשן מתחיל, 0.1 מפעיל לך את הקולטנים ברמה שכנראה לא תחזור על עצמה (אלא אם כן תעשה הפסקה ארוכה).
    בקיצור - סטלה חריפה ביותר
    עכשיו סטלה חריפה בפעם הראשונה זה ת'כלס, מפחיד

אם אתה בוחר לקחת את זה למקום יפה אתה תגיע למקום מושלם
    אם לא, התקף חרדה - כמו המקרה המתואר

15. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    מצדיק את מה שאתה אומר אני פשוט מסביר שהוא לא ידע להתמודד עם הסאטלה שלו ולקח אותה למקומות מגעילים גם הגוף מקבל תחושב מוזרה לפעמים יש אנשים שמאבדים שיוווי משקל וכו
    אבל הכל תלוי באדם ואיך זה משפיע עליו כל אדם ישפיע עליו אחרת תלוי גם באנשים שיבתה איתם האווירה במיוחד בסטלות הראשונות מה שהוא מסביר הוא נכנס לכיתה כלל הנראה חשש שיעלו עליו או כל דבר אחר ונכנס לחרדה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!