1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רמת סיכון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אהוי, ‏16/12/16.

1. אהוי

אהוי קנאביסט

לייקים:
    61
    שלום לכל חבריי הסטלנים.

בקרוב אתחיל להיות גנן בפעם הראשונה ורציתי לשמוע מכם דווקא על הדבר שהכי מטריד את כולנו והוא הסיכון.

אז אני מדבר על מצב שבו נתפס גידול ביתי של 1-3 צמחים לשימוש עצמי בלבד. מה קורה מהרגע שמגיעים הקקות במדים?
    ואני מתכוון באופן ספציפי..
    במידה ויש משפחה בבית (אישה וילדים), האם לוקחים את שני בני הזוג? או נטפלים לאחד?
    כמה זמן נכנסים למעצר +-?
    מה הפרוצדורה אח"כ? מעצר בית? כתב אישום?
    ומה לדעתכם יפסוק השופט במידה ומדובר באדם ללא עבר פלילי?

כמה גובה עו"ד +-?
    מה המשמעות הסבירה לשגרת החיים ביום שאחרי? (פיטורים מעבודה, בדיקות או מעקבים כאלה ואחרים)

מכיוון שגם ההתנהגות בזמן התפיסה ובמהלך החקירה היא קריטית (אני חושב בלי קשר שצריך להעלות מדריכים בנושא) אז אני מדבר על מצב של התנהגות 'נכונה' - שמירה על זכות השתיקה ובקשה להתייעצות עם עו"ד מרגע התפיסה.

תודה לעונים :)

2. alon89398

alon89398 קנאביסט

לייקים:
    11
    אנלא יודע מה ההשלכות או מה עלות העורך דין לגבי איך להתנהג אף פעם לא ניתפסתי בנושא הזה אבל כמו כל תפיסה בעיתית עם ניתפסת קודם כל דבר עורך דין לא להודות בשום דבר לא לדבר על כלום עד שיגיע העורך דין
    מעבר לזה תשאר קול על תראה להם שאתה פוחד או משהו כי הם ישתמשו בזה
    תשאר נחמד על תחפש לריב או לעצבן אותם זה לא יעיל בשום דבר שוטר רגוע זה שוטר הרבה יותר נחמד

מעבר לזה שעם תשמור על כמה כללים אין שום סיכוי בעולם שתתפס
    נתחיל מלא לספר לאף אחד ואני מתכוון לאף אחד! לא חבר לא אמא לא אף אחד משהו אחד שיודע זה משהו שיכול לדבר עם משהו אחר וככה זה מתגלג (אצלי אפילו מי שגר איתי בבית לא יודע על זה)
    הודעות פה רק דרך דפדפן תור ורק דרך ואיפי אחר לא שלך
    קניות שקשורות לגידול רק במזומן ואישית אני מעדיף גם לא לבוא עם הרכב
    להתקין במערכת פילטר פחם או משהו אחר שימנע ריחות

ואם תעשה את כל זה אין שום סיכוי שבעולם שיצליחו להגיע אלייך

אהוי אוהב/ת את זה.
  3. Kraftwerk

Kraftwerk חבר חדש

לייקים:
    11
    תקפיד - מאוד! - על שלושת הכללים:

NO TELL
    NO SELL
    NO SMELL

זו התורה כולה.
    לא מסובך, אבל רוב המגדלים הביתיים "מעגלים פינות" עם הזמן, וזו הסכנה...

אהוי אוהב/ת את זה.
  4. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    שקלת אולי לא לגדל בכלל ?

5. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    כמובן שיש סיכון רב בגידול קנאביס לצערי כי במדינתנו זה לא חוקי
    אבל אני לא רואה בזה סיכון עם אתה לא מדבר על זה לא מצלם את זה לא משוויץ בזה ובכלל רק אתה יודע מזה
    כמובן שבנוסף מומלץ להשתמש במפוח פחם טוב ומנטרל ריחות חזק שהשכנים לא יריחו את הריח המופלא
    בכללי הכל אפשרי רק להפעיל שיקול דעת לפנ כל מעשה

6. אהוי

אהוי קנאביסט

לייקים:
    61
    למה שזו תהיה התגובה שלך?
    אין שום סיבה שבעולם שאני אמשיך לחפש כיוון במקומות שאני לא רוצה להיות בהם ודרך אנשים שאין לי עניין להיות איתם בשום קשר.
    אין שום סיבה שאני אמשיך לשלם מחיר הזוי של 100 לגרם.
    אין שום סיבה שאני אוותר על הזכות האישית שלי לגדל צמח ולהינות מהפירות שלו. (אגב, הזרעים כבר בדרך והסט אפ מוכן)

אנחנו נכנסים דרך דפדפן תור (אני אישית גם משתמש ב VPN), קוראים מדריכים, לומדים איך לתחמן את המערכת ומתבאסים בשביל כל אחד שהגיעו אליו כל זה - כי יש סיכון בבחירה שלנו. אני פשוט רוצה לדעת יותר בפירוט מהו הסיכון הזה כדי שאוכל למזער את הסיכון להיתפס מלכתחילה וגם אם זה קרה (זו פשוט אפשרות), לדעת איך להתנהג.
    כל פעם שאני נכנס לאתר אני רואה עוד כתבה על דירת גידול שנתפסה. לא מעניין את כולנו למה לצפות אם היום הזה יבוא?

7. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    לצערי זאת מדינתנו ואנו צריכים להיזהר על מנת לא ליפול ברשת המסובכת הזאת שלא יודעים כמה טובב זה עושה לנו ועד כמה אנחנו אנשים שלא פוגעים באף אחד אחר חיים את חיינו בלי שום בעיה
    לאומת זאת שיטפלו לילדי האלכהול שגורם לרציחות ובלאגן ברחובות

8. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    מה שנוח לך אחי
    שיהיה בהצלחה

9. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    ממליץ שתישמר ולא תעשה צעדים שיעלו לך ביוקר עדיף לפעמים לשלם ולעשן בראש שקט מאשר לגדל פרח יפיפה שיכול לסכן אותך במיוחד עם אתה בעל משפחה חשוב לזכור כל עוד אין לגליזציה תהיה עם פרופיל נמוך תאמין לי שכל אחד רוצה לא לגשת לדילר ולרכוש אבל כמו כולנו אנחנו ניגשים בשביל השקט הנפשי שלנו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!