1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD טריפ ריפורט

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י Philipbeni, ‏17/12/16.

1. Philipbeni

Philipbeni חבר חדש

לייקים:
    1
    קודם כל שלום לכולם
    החלטתי לכתוב על הטריפ שאני חויתי.
    אוקיי אז נתחיל בזה שקנינו אני וחבר כל אחד קרטון אני לא קיבלתי שום מידע על הקרטון שקניתי למראת ששאלתי אבל זה היה חסר תועלת כי מי שמכר לי את הקרטונים לא ניראה לי יודע מה זה קרטונים בכלל הצבע של הקרטונים היה אדום שאני לא יודע עם זה יכול להגיד משהו על הקרטון אבל זה התחיל ככה השעה הייתה שבע בערב והיינו אצלנו בישוב שמנו את הקרטונים ובערך אחרי 40 דקות החלתנו לגלגל איזה גוינט עם בוף ואיך שאני מעשן אני מרגיש שזה מתחיל לעלות לי זו לא פעם ראשונה שלי ניסיתי לפני זה פעם אחת זרעים של LSA ופעם אחת קרטון שלם של משהו לא חזק 150 מייקרו
    בכל אופן הרגשתי מוכן ועם הזמן הבנתי כמה טעיתי זה התחיל לעלות לאט לאט עד שכבר הרגשתי דלוק ופתאום אחרי 20-30 דקות מהעלייה הגיע הבום פתאום התחלתי להגיש שזה קשוח מאוד ומריר מאוד והיה גם נורא קר והסתובבנו לנו ביישוב והיו לי ויזואליים נורא נחמדים התחלנו להרגיש שכולם מסתכלים עלינו ברחוב ושאנחנו מוזרים ואולי כן שמים לב שאנחנו דלוקים מה שהתברר שסתם נלחצנו והכל היה בסדר אז הלכנו ממקום למקום בלי סוף והרגשתי שהכל בא לי בלופים עד שהלכנו לשביל מסויים שממנו רואים נוף יפה מאוד והשביל פנה ימינה ומול העיניים שלי הוא כאילו סטה שמאלה ונוצרה בי תחושת בלבול של מה קורה פה בעצם המשכנו להתקדם והתיישבנו לנו בפינה שקטה ומוארת הסתכלתי עם חבר שלי והפרצוף שלו השתנה לי מול העניים כאילו הוא נזל והקול שלו נהיה אלקטרוני כמו של רובוט הסתכלתי קדימה ופשוט כל החזית נכנסה לבפנים כאילו שכל העולם הוא שתי גלגלי שיניים שמסתובבים פנימה אחד לתוך השני והכל היה בפסים של ירוק סגול לרוחב זה היה השיא הרגשתי שאני נשאב לאיזשהו מקום כאילו אני הולך לאיבוד בין המילים שלי כמה שזה נשמע לא הגיוני הכל היה ברור מאוד הבנתי שרע לי ואני אוכל רעות על הקור בחוץ אז הלכנו לחבר נכנסו אליו לבית נשכבתי על המיטה שלו להתחמם קצת וזה נרגע כל התחושה המרירה והקשה הסתכלתי על התקרה וכאילו מליון פרצופים השתנו סביב המנורה הסתכלתי על חבר שלי וראיתי אותו שלוש פעמים והכל זז והארון אצלו בחדר פשוט נשען עד לרצפה ועלה חזרה והיה לו לונג יפה עם דמות בחדר והדמות הייתה בתלת מימד בהגזמה כאילו יצאה חצי מטר מהלונג והגיעה תחושה מדהימה לא הרגשתי מרץ בכלל יכלתי לשכב לדבר לשבת אבל כשרקדתי לצלילי המוזיקה כן הרגשתי מרץ מאוד חזק כאילו נכנסתי לזה וכשהפסקתי המרץ ירד
    אזרנו כוחות ויצאנו שוב פעם החוצה ועברו כבר משהו כמו 6 שעות שהרגישו כמו שנים הפעם כשיצאנו לא היו לי ויזואליים חזקים אלה אופוריה מטורפת של עולם יפה ומדהים והכוכבים היו בצבעים שונים כאילו היו מאות כוכבים ולכל אחד צבע יחודי משלו והיו מאות צבעים שונים כאלה שהכרתי וגם כאלה שלא עישנו עוד שתי גוינטים עם בוף אבל זה לא העלה את הדלקה בניגוד לראשון שהרגשתי שפתח לי את החיים היה לי כיף ורגוע ומאוד יפה הכל היה פשוט גן עדן לא רציתי שהתחושה הזאת תרד לי לעולם בערך בשלוש לפנות בוקר לאחר שמונה שעות כבר נרגעתי לגמרי רק האופוריה נשארה דיברתי עם חבר שלי על החוויה והלכתי לישון
    זו ללא ספק חוויה מאוד אינטנסיבית וחזקה שחוויתי אבל לא הרגיש כמו משהו קרוב לאל אס די אמיתי זה היה שעה עלייה בום מאוד חזק שלוש שעות שיא שעתיים התאזן ושעתיים ירד.
    נ.ב
    מה הגיל שאתם ממליצים להתחיל להתנסות בו באל אס די ?
    תודה מראש ושבוע טוב לכולם

2. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    אהלן חבר,
    נשמע אחלה טריפ שבעולם..
    מעניין שאתה מתאר אופוריה בסוף הטריפ ואחריו.. אצלי בדרך הכלל הסוף קשוח משהו...

גיל שהייתי ממליץ לעשות ל.ס.ד זה בוודאי אחרי צבא.
    עם זאת, גיל זה לא הפרמטר הקריטי לעניות דעתי. המוכנות הנפשית היא שמשנה את התמונה.

ואגב אחינו, פעם הבאה תשקיע קצת בפיסוק וכאלה, כך שיהיה נוח לקריאה.

3. Philipbeni

Philipbeni חבר חדש

לייקים:
    1
    בקשר לגיל הבנתי.
    שכחתי לציין שלקרטון לא היה טעם ולא ריח
    ותודה רבה ופעם הבאה אקח את עניין הפיסוק לתשומת ליבי.

4. SonOfKing

SonOfKing חבר חדש

לייקים:
    1
    זה שהקרטון היה אדום זה לא אומר הרבה, בארץ יש דילרים שפשוט משיגים בקבוקון טיפות של אסיד, ומטפטפים אותו לתוך קרטונים ריקים שהם קונים בניפרד

5. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    יצאתי קצת ליצן.
    כתבתי לך שזה נשמע אחלה טריפ למרות שנשמע שבהתחלה די קיבלת כאפה, וקלטת שזה מאוד אינטנסיבי..
    אני פשוט התמקדתי בזה שסיימת אותו בצורה ממש טובה.

בכל מקרה אני מניח שמה שתיארת, אלו תחושות ששותפות להרבה אנשים בטריפ הראשון שלהם.
    אלו בדיוק המילים שתיארתי בעזרתם לאנשים את מה שעבר אליי,( "קשוח" "אינטנסיבי") ולא לשווא, זאת באמת חוויה שונה מכל דבר אחר שהכרתי.
    טריפ הבא כבר ההרגשה זאת תיראה לך ממש מוכרת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!