1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה דחופה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דוררר, ‏15/12/16.

1. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    איזה זן אוטמטי הייתם ממליצים למגדל מתחיל אבל לשימוש עצמי ?
    המלצות ל50% אינדיקה ו50% סאטיבה או שהסאטיבה דומננטית.

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    מאחר ומדובר בזן אוטומטי, ועוד במגדל מתחיל, סביר להניח שהיבול הסופי לא יעבור את רף ה-60-70 גרם במקרה הטוב. אז אני לא יודע מה מבחינתך נחשב "לשימוש עצמי" אבל זו כנראה לא כמות מוגזמת.

מבחינת זנים מומלצים, אולי כדאי לך לשקול כמה מהזנים האוטומטיים שהיו ברשימה
    של "הזנים הפופולאריים" של השנה שעברה:

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2015/12/10-זני-הקנאביס-הפופולאריים-ביותר-בישראל/

3. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אם מדובר בגידול פנים - תתאים את הזן לתנאים בשטח ולהעדפות שלך :
    1. גובה החלל: חלל נמוך-אינדיקה דומיננטית. חלל גבוה- סטיבה דומיננטית.
    אין scrog או קיטומים באוטומטים. אז חובה לקחת בחשבון את גובה הצמח הסופי.
    2.עוצמת הריח של הזן. אם בא לך לחסוך כאב ראש וכסף בפתרון בעיית הריח בפריחה, לך על זן עם פחות ריח.
    3.איזה השפעה אתה רוצה.
    4. כמות יבול מקסימלית. נכון שלרוב מה שרושמים בחנויות זה חארטה, אבל ייתן לך אינדיקציה כללית.
    5. למגדל מתחיל-חובה!! זן סלחן לטעויות ועמיד יותר למזיקים ומחלות. בפרט באוטומטים שאין זמן לתקן טעויות.

ואחרי כל זה....אני אישית חושבת שאוטומטים זה בזבוז זמן ואנרגיות בגידול פנים. אם כבר משקיעים, ממליצה על זן נקבה רגיל ולא אוטומטים.
    בהצלחה! :)

4. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    הרעיון שזה לגידול חוץ משהו קטן שתי זנים אני מביא בהפרשי זמן שיהיה לי תמיד יבול בכול חודש ושישים גרם לשימוש עצמי זה בהחלט מספיק לי ותודה על הסברים אבל מצאתי שתי זנים מאוד מכובדים אחד זה דיזל ברי ופונץ פירות שתים של סאטיבה עם גנטיקה של אינדיקה ופריחה כול 9-10 שבועות

5. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    גידול חוץ של אוטומטים עכשיו, בלי מעקב צמוד של חימום וכו' לא יניב לך הרבה תפוקה. לטעמי, חבל על המאמץ.
    מצד שני, מה אכפת לך לנסות. יילך טוב אז סבבה, לא יילך לא נורא....

6. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    עדיף שלא לגדל בחוץ תנסה למצוא לך מקום בבית ותתאים את הזן המתאים לגידול
    בנוסף זנים אוטומטים במיוחד למגדל מתחיל לא ניתן כמעט לתקן את הטעויות לך על זן רגיל נקבה מומלץ בחום

7. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    הבעיה שגידול בייתי זה קצת בעייתי לי אז אני חייב ללכת על גידול חוץ ונמאס לי גם לשלם מאה שקל אז אני רוצה לעבוד ולגדל בחוץ הכנתי לו מקום כולל אדמה טובה נגיש למים והשקייה קבועה אבל אני גם לא רוצה שצמח יגדל לי לשתים שלוש מטר

8. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    אוטומט לא יגיע לך לשלושה מטרים זה בטוח אלה עם כן תזמין זן נקבה רגיל
    בנוסף כרגע זו לא התקופה לגידול גרילה מחסור בשמש הקור בלילות ממש לא התקופה הטובה
    לכולנו נמעס לשלם מאות שקלים על מתנה של ה' אבל זה הנתון חבר
    גם עם נראה לך שיש לו את כל התנאים הכי טובים זאת לא התקופה וגם במידה ויצליח לא מאמין שתקבל יותר מ 10 גרם

9. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    כן אני יודע שבכללי זה לא התקופה התקופות הכי טובות זה בין אפריל לאקטובר וגם זה תלוי בזן אבל בכללי אני רוצה להזמין זרעים עכשיו אז רצתי קצת עזרה

10. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    תראה אני באופון אישית ממליץ ללכת על זנים לא אוטומטים בגלל שבמידה ועשיתה טעות קשה מאוד לתקן אותה \
    עדיף תמתין קצת לתקופה המתאימה ותקבל גם תוצרת יפה

11. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    הבעיה שאני צריך פריחה קבועה ופריחה אוטמטית תעזור לי

12. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    אין דבר כזה פריחה קבוע זן אוטומטי גם מושפע מתאורה מטמפרטורה וכו גידול נכון יבול טוב יותר גידול אלה בבאלה יבול אלה בבאלה

13. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    אחי, שאלת שאלה, קיבלת תשובה. לא מומלץ, בטח לא לגידול ראשון. הכל יכול להיות, ואולי מישהו הצליח להוציא גידול חוץ בעונה הזו שהוא סביר, אבל זה או המון מזל, או הרבה נסיון וידע. זה הכל, עכשיו תחליט אם בא לך לנסות ( אם יש לך יותר מידי זרעים ולא אכפת לך לאבד כמה) או לחכות לתקופה יותר טובה, מכיוון שאין לך אופציה לגידול פנים. בכל מקרה שיהיה בהצלחה, ואם זה בכל זאת מצליח, נשמח כולנו ללמוד.

joint אוהב/ת את זה.
  14. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    מחזק את מה שאתה אומר תשמע בעצות אחרים יש בפורום אנשים למודי ניסיון שמשתפים אותך בידע שצברו בין צמיחה לפריחה לא התקופה המתאימה ולדעתי זה גם לא תקופה טובה לגידול ביתי בוא נחכה כמה חודשים ונראה מה מתפתח עם הלגילזציה בנתיים תתארגן לך בשכטה טובה שב על הספה עם כוס קפה ותהנה זמנית מיבול ברמה סבירה עד הרגע שיותר לנו לגדל בבית

15. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אני יודע שבתקופה הזאת זה קשה אבל לא ידעתי עד כמה אבל עכשיו הבנתי שהרבה מזל שזה היה לפני שהתחלתי בסדר נחכה למרץ אפריל

16. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    עישתה נכון אחי תמתין לתקופה המיועדת ותתחיל בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!