1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רעיון למחאה שתעשה הרבה רעש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏22/12/16.

1. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    הרעיון הוא כזה מחאה מהסוג הצרפתי רק יותר עדין כל לילה יצאו פעילים רעולי פנים עם דלאים של צבע ירוק ויקשטו את כל המכוניות בתל אביב ובערים אחרות בצבע ירוק יצבעו פסלים כמו הפסלים של קדישמן וכולי בצבע ירוק גנים ציבוריים רמזורים ושלטים מוסדות חינוך וגנים וישאירו פתקים עם אמירות מחאה בנושא לילה אחר לילה אחר לילה אחר לילה אחר לילה עד שלאנשים לא יהיה ברירה או שימשיכו לצבוע את רכושם או שיביעו את עמדתם בעד כדי לפסיק את המחאה

2. iddo29

iddo29 קנאביסט

לייקים:
    52
    כן וונדליזם תמיד עוזר. בוא נשחית את כל המדינה ואם זה לא יעזור אפשר להתחיל לעשות פיגועים כמו אסקובר.
    עדיף שתגדל עציץ בבית אם אתה רוצה לקדם את הליגליזציה, שים עובדה בשטח במקום לעצבן חצי מדינה.

דודה אוהב/ת את זה.
  3. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    אחי, זו אלימות...

4. iddo29

iddo29 קנאביסט

לייקים:
    52
    להשחית יצירת אמנות של משהו זו אלימות אחושרמוטה. ובוא נראה אותך יוצא מהבית בבוקר לעבודה ומוצא מכונית ירוקה. למה זה מועיל?

VeniVidiVici אוהב/ת את זה.
  5. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    ואיך עשו את המהפכות הכי גדולות בהיסטוריה הצרפתית אנשים שהיו באותו צד ובאותה עמדה הציתו אחד לשני את החניות רק כדי לעשות רעש ותהמולה על שכר המורים משהו שאצלנו במדינה מסתכם בגג שביתה היה אלימות וונדליזם ברחובות ועובדתי המהפכות האלה והמחאות האלה הצליחו לעשות את שלהן ולהעביר את המסר המטרה היא לשגע חצי מדינה מספיק זמן אנחנו עדינים יושבים בצד או פועלים בדרכי נועם ו תכלס ככה לא יבוא המשיח אנחנו צריכים להראות שגם לנו יש כוח ואם הם מענישים אותנו ללא סיבה מוצדקת אנחנו נעניש אותם ללא סיבה מוצדקת

6. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    מחאה כן וזה טוב! אבל לפגוע ברכוש של אנשים שקמים בבוקר לצאת לעבודה... זה לא רעיון טוב. ויכול להביא תוצאה הפוכה!

תצבע משרדי ממשלה כן.
    תצבע תחנות משטרה כן.
    אם יפגעו ברכוש של אזרחים איך תקבל את התמיכה שלהם

דודה, Eff, flox ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

אני איתך אחי! לעשות רעש זה לעשות רעש!!! הוא לא אמר לשרוף מכוניות! קצת צבע ירוק לא יהרוג אף אחד

Eff אוהב/ת את זה.
  8. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26

vvasili אוהב/ת את זה.
  9. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    וזה שאני פוסט טראומתי ודוחפים לי אלף ואחד כדורים רק לא גראס למה זה מועיל? ברגע שפוגעים לך במשהו אישי פסלים מכונית מקום עבודה וכו הנושא הופך להיות מסתם שיח ציבורי למשהו שכבר הגיעה אליך משהו שהוא יותר אישי וגורר יותר התייחסות המדינה תשא בתוצאות תלונות במשטרה על ונדליזם לנקות את כל הרחובות ולהוציא כסף כל יום כדי לעשות סדר ואז גם המדינה נפגעת מיזה וגם לה זה הופך להיות יותר אישי רגע זה לא ככלי לנו כל יום לנקות 100 רחובות בתל אביב מצבע ירוק ולנקות פסלים אולי גם עיריית תל אביב תלחץ בעד וערים אחרות תחשבו טיפה יוצר גדול מסתם ונדליזם זה ונדליזם ואלימות למטרה טובה וקדושה

nuclear אוהב/ת את זה.
  10. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    המדינה צריכה להבין שהעם רוצה לעשןן!!!
    רעיון טוב אחי נתתה, רק צריך לעשות משהו כזה שאנשים באמת יתאחדו ויפעלו למען המתרה הזאת! השאלה איך עושים את זה

11. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    רעיון גרוע!! פשוט תצאו לרחובות בצורה מאורגנת תארגנו לפחות חמישים פעילים חמושי ג'וינטים ושלטים בכיכר רבין או איזשהו מיקום מרכזי(אולי אפילו רחבת הכנסת), תדאגו לצלמים וסיקור חדשות-למקרה של אלימות משטרתית- כדי שבסופו של דבר תשאל שאלה מוסרית, הנושא יעלה לסדר היום של הפוליטיקאים והם יאלצו להגיב ל"מחאה הירוקה"
    אם תנהגו באלימות או וונדליזם אתם לא שונים מהמשטרע שאתם מנסים לשנות מעבר ליחסי ציבור של פושעים אלימים זה לא דרכם של יהודים אנחנו לא בחמאס

De_Vinci אוהב/ת את זה.
  12. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    לא עדיף שיצאו אנשים לרחובות עם ג'וינט?
    אני לא חושב שיש למשטרה מספיק קיבולת לאלפי עצורים.

אורח אוהב/ת את זה.
  13. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    אני ישאל אותך שאלה כמה פעמים זה כבר קרה הפגנות ג׳וינטים ובאנגים וכמה זה קידם מ1 עד 10 עם תחשוב בהיגיון סביר להניח שהתשובה תהיה 3 אז לעניינינו התשובה היא לא זה אולי מקדם טיפה בתקשורת אבל זה לא הפיתרון המושלם אם תעשה משהו שבאמת ישתוף את כל הערים וידברו עליו כל יום כי זה יקרה כל יום רוב הסיכויים שבסכלה ששאלתי מ1 עד עשר זה יקדם יותר מ3

14. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    אני לא בעד הדרך הזאת.

15. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אם אתה חי בן זאבים תיהיה זאב אחרת יוכלו אותך!!

זה עוד יותר גרוע!!

היו כאלה הפגנות כבר והרבה!! ב 97 ניראה לי היה בכיכר רבין 40 אלף איש ולא שינה קלום.

תמשיכו בדרך הזאת והכל ימשיך לא לזוז
    התיקווה היחידה שלנו עכשיו זה חברות התרופות.
    אם שמתם לב עד שאחת החברות לא לקחה פתנט על כמה מוצריך שקשורים לקנביס ( לא מזמן) כולם היו נגד הקנביס ולא רצו לשמוע בכלל. ועכשיו פיתאום כל הכנסת בעד חחחחח מעניין למה.?!!

גם אם תיהיה פה אי אפללה תיהיו בטוחים שזה לא בגללינו!
    זה בגלל שמישתלם למישהו שם למעלה! זה הכל.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  16. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    רק דבר אחד יעזור פה מהפכה של כל הממשל!! כמו באוקרינה להכנס לכנסת ולהתחיל להעיף שריי כנס מהחלונות!!!!!

אבל פה בחיים לא תהיה מהפחה הכזאת כלום פה פחדנים מסריחים שאכפת להם רק מהתחת שלצמם!!

17. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אני אגיב לשניכם!! טוב שלא הצעתם להתארגן על רובי סע"ר ולעשות הפיכה צבאית על השלטון מה השתגעתם??
    לא יודע מה היה ב97 שהייתי צוציק אני יודע שעכשיו הנושא עלה הרבה לתודעה עקב לגיליזציה מלאה במספר מדינות בארה"ב ובקרוב בקנדה שב97 אף אדם לא היה מאמין שזה יקרה.... חוץ מזה אני לא מחפש "לקדם" אידיאולגיה בכל מחיר- גם במחיר של פגיעה ברכוש ונפש- ובהחלט הנפש שלי היתה נפגעת אם מישהו היה מרסס צבע ירוק על הרכב שלי שעבדתי וחסכתי בשבילו- וגם הפרצוף של אותו אדם היה נפגע בהחלט
    מי שמדבר על כמה זה "מקדם" מ1-10 מטומטם! גם רצח יכול לקדם רעיון פוליטי אבל אנחנו יהודים רחמנים בני רחמנים אנחנו לא חמאס!
    תשקלו היטב את המעשים שלכם, גם אם לעשן ירוק זו עבירה על החוק אתם לא פוגעים באף אחד בכך שאתם עושים אותה. תפסיקו לקרוא לאלימות וונדליזם בושה לחינוך שקיבלתם.

18. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אני אציין שאני לא תומך במדיניות המשטרה שנוגעת לטיפול בעבריינים כמו מעשני פרח קטן אבל אני נורא מקווה שמישהו במשטרה רואה את ההתכתבות הזאת ויכניס אותך למעצר על קריאה והסתה לאלימות
    אני אחדש ואומר לך שכל הממשלים מושחתים ומי שלא טוב לא- שישוט במים בינלאומיים ואז יהיה פיראט.

19. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    אתם מסתכלים על זה מהצד שלכם,
    תחשבו שטבעונים היום קמים כל בוקר וצובעים באדום את כל הרכבים, אתם חושבים שזה היה מעודד אתכם להפסיק לאכול בשר?
    להפך, הייתם שוחטים פרות ברחובות דווקא.
    ולא יאחרו להגיע תגובות כמו "נרקומנים חולי נפש תראו מה הם עושים כדי שהסם שלהם יהיה חוקי" ואז מה עשינו בזה?

20. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    חחחחחחחחחחחחח
    באיזה סרט אתה חי אחי?
    כולה בנאדם אנונימי שכותב בפורום.. הסתה עלאק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!